Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 12:42, Darkstar181 napisał:

> > Mówie o FilePlanet:) Lepiej od razu dajją do ulubionych stron:) http://www.fileplanet.com/


rzeczywiście przydatna:)thx za info. o niej:)...polecam forumowiczom ściągającym demka itp. itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:01, ja33no napisał:

a skąd wiesz ?? ( www )

Te informacje można wziąść z oficjalnego forum Relica. Zresztą dawałem już linka w tym temacie do tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau Będą słabi wręcz,ale tylko Tau. Armia Tau składa się również z jak im tam, chyba krootów(fani niech mnie poprawią), a ci jak widziałem na filmiku po walcę z orkami(głównie wręcz), zaczęli ich jeść, cute:).A 4 Wraithy nie miały żadnych problemów z oddziałem szturmowych marines.Żadnych. Czekam na demo. Niestety w CD-A, mam słabego neta:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak patrze na historię Nerconów na gram.pl to chce mi się płakać... Nie dlatego, że jest "wzruszająca", ale dlatego, że jest... hmmm... skopana. To nie było tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 20:48, Blackgoat napisał:

> mam !!! http://www.gram.pl/felieton.asp?id=714&str=2
Czytałem, prawie wzruszyłem się ich historią. Moi Space Marines( Blackgoat Marines, a jak!:))będą
do nich strzelać ze łzami w oczach:).
Tekst, tekstem, ale te podpisy pod screenami:)).
Necroni są ciekawi, ale Tau nie wydaję mi się ciekawe. Ot, kolejny dążący do dominacji nad
galaktyką. Ich losy nie są tak dramatycznę jak Eldarów czy Necronów.
Swoją drogą, w DC będzie można projektować w kampanii własną armię, czy będziemy korzystać
z ,,darów losu"?



Necrontyr byli starozytna rasa ktorej klatwa byl krotki i niestabilny zywot kierowany przez ich slonce. Chcac wyrwac sie ze swego swiata zaczeli kolonizowac inne planety. W czasie ekspansji natrafili na rase Starozytnych, ktora byla ich dokladnym przeciwnienstwem. Necrontyrzy byli niecierpliwi, a ich zywot krotki. Starozytni natomiast cierpliwi i niemal niesmiertelni. Zazdrosni o ich dlugowiecznosc Necrontyrzy rozpetali wojne... ktorej jednak nie mogli wygrac. Przez milenia niewoli ich furia przemienila sie w nienawisc do wszelkiego zycia i chec zemsty na Starozytnych. Wszystkie swoje wysilki skierowali ku temu celowi. Po stuleciach badan Necrontyrzy odkryli potezne istoty pasozytujace na energii gwiazd, nazwali je C''Tan. Wiele lat pozniej Necrontyrzy zdolali porozumiec sie z C''Tan. Necrnotyrzy stworzyli ciala dla swych bogow z zyjacego metalu, a wkrotce po tym, C''Tan odkryli nowa przyjemnosc ktora dawaly im ich materialne ciala: absorbcje zycia.

Uzbrojeni w bron o boskiej mocy i w statki ktore mogly przemierzyc galaktyke w mgnieniu oka Necrontyrzy byli gotowi by na nowo rozpoczac wojne. Jednak C''Tan mieli dar ktory mogli zaooferowac swoim poddanym. Zaoferowali im sciezke do niesmiertelnosci. Ich ciala mialy byc zastapione przez zyjacy metal. Nie wiadomo czy Necrontyrzy wpelni zdawali sobie sprawe z ceny jaka przyjdzie im zaplacic, jednak bez chwili wachania przystali na ta propozycje. Cala ich rasa zostala calkowicie zniszczona stajac sie wzamian Necronami, przekletymi by odwiecznie sluzyc swym bogom. Necronow to nie obchodzilo, beda zyli wiecznie tak jak obiecali im bogowie. Tylko jedna rzecz pozostala w Necronach: nienawisc do wszystkiego co zyje.

Tak to w *wielkim* skrocie wygladalo. Nie zamieszcze tutaj pelnego tlumaczenia, gdyz byloby to ewidentnym lamaniem praw autorskich, czego nie zamierzam czynic.
Jak widac, historia ktora przedstawil Bambusek *znaczaco* odbiega od prawdy. Necrontyrzy nie byli dumna rasa, kierowala nimi najzwyklejsza zawisc, chec zemsty za zmyslone krzywdy. Necrontyrzy nienawidzili zycia, natomiast Starozytni znali jego wartosc i potrafili je docenic. Mam nadzieje, ze to sprostowanie pomoze ocenic Necronow... w nieco innym swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necroni sami się tak urządzili... A teraz wszelkie skargi typu "rozp#$%#$ mi planete!" należy kierować do ich panów : C''Tan. Oni o wszystkim decydują, a Necroni są tylko bezmózgimi żołnierzami w ich służbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechcę tworzyć nowego tematu dlatego piszę posta tutaj . Mam problem z instalacją moda a dokładniej to niedokońca kapcze o co tu chodzi ??!!
"Extract the file to your DoW directary and then go into the file and take out the module file and put it in your DoW directary too,via...drop and drag or cut and paste."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem jeszcze innego moda SUPER !!! Na lewo Baza bojowa orków[nowy pojazd ( mod )] a po lewo dla porównania wielości Rożgniatacz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:05, ja33no napisał:

Ściągnołem jeszcze innego moda SUPER !!! Na lewo Baza bojowa orków[nowy pojazd ( mod )] a po
lewo dla porównania wielości Rożgniatacz !!!

Dawaj adres tego moda ! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 17:13, ja33no napisał:

Niechcę tworzyć nowego tematu dlatego piszę posta tutaj . Mam problem z instalacją moda a dokładniej
to niedokońca kapcze o co tu chodzi ??!!
"Extract the file to your DoW directary and then go into the file and take out the module file
and put it in your DoW directary too,via...drop and drag or cut and paste."

OK sam do tego doszedłem . Zrobiłem tak jak pisało w instrukcji innego moda ( tez ang ale tam było to jaśniej napisane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:14, lukmistrz napisał:

Dzięki. A potrzebna jest do niego jakaś określona wersja gry ? Ja mam spatchowaną do 1.41 .

Ja 1.50 i działa ale nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować