Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Skoro juz o modach mowa. proponuję rzucic okiem na www.thousand-sons.com. Jeśli ktoś jest fanem tego legionu (jak np, ja....) będzie zachwycony. Poza tym sugeruje spojrzeć na mod "Witchhunters" traktujący o Adepta Sororitas. W newsach na www.dowfiles.com jest kilka screenów. Wraz z modem Thousand Sons to najlepiej wyglądające modyfikacje jakie miałem okazję widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach..na www.thousand-sons.com należy się zarejestrować co by móc przeglądać zawartość strony. Rejestracja, rzecz jasna, jest bezpłatna, szybka i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś dlaczego u Necronów jak zaznacza się jakis oddział to widać u każdej postaci pasek zdrowia? Grałem wcześniej SM i u nich widać w oddziale tylko u jednej postaci. Jest to strasznie denerwujące, gdy prowadzę wielką armię Necronów i wszędzie widać tylko paski zdrowia psujące graficzny efekt i klimat.
Jak to wyłączyć i dlaczego są u jednej armii wyglada to tak jak powinno, a u innej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:05, Mroku21 napisał:

Dobrze, że zadałeś to pytanie bo też się nad zastanawiałem ;p i też mnie to irytuje.


Nie jestem pewien ale wpływa też to chyba na wydajność sprzętową. Pełna armia SM i gra chodzi mi bardzo płynnie ale już u Necronów zaczyna się ciąć i to dosyć poważnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Mroku21>>Ja nie miałem takiego problemu, jak często się on powtarza?

Jak wczytuje zapis i rozwalam portal to za każdym razem w filmiku pojawia sie napis że wystąpił błąd krytyczny <nawet jak skracam filmik> nie daje sie potem nic zrobić poza alt+ctrl+delete i zamnkąć DC więc Necronami chyba sobie nie przejde kampanii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:37, okashii napisał:

Jak wczytuje zapis i rozwalam portal to za każdym razem w filmiku pojawia sie napis że wystąpił
błąd krytyczny <nawet jak skracam filmik> nie daje sie potem nic zrobić poza alt+ctrl+delete
i zamnkąć DC więc Necronami chyba sobie nie przejde kampanii :(


Mi się nic nie działo, bo to ja byłem Chaosem hehe:) Ale jeżeli tak się dzieje za każdym razem, a masz napał, żeby przejść kapmpanię, to spróbuj poczekać - może jakaś armia wyeliminuje tą twierdzę za Ciebie. Jak grałem to komp wyrżnął pół mapy i się załapałem tylko na Necronów i GI:D Następnym razem będę musiał grać szybciej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:02, Occulto napisał:

Orientuje się ktoś dlaczego u Necronów jak zaznacza się jakis oddział to widać u każdej postaci
pasek zdrowia? Grałem wcześniej SM i u nich widać w oddziale tylko u jednej postaci. Jest to
strasznie denerwujące, gdy prowadzę wielką armię Necronów i wszędzie widać tylko paski zdrowia
psujące graficzny efekt i klimat.
Jak to wyłączyć i dlaczego są u jednej armii wyglada to tak jak powinno, a u innej nie ?


Z Tau jest podobnie z jednym wyjątkiem. U ogarów krootów jest jeden pasek zdrowia. Nie wiem czy wszystko nie jest błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 12:37, okashii napisał:

Jak wczytuje zapis i rozwalam portal to za każdym razem w filmiku pojawia sie napis że wystąpił
błąd krytyczny <nawet jak skracam filmik> nie daje sie potem nic zrobić poza alt+ctrl+delete
i zamnkąć DC więc Necronami chyba sobie nie przejde kampanii :(


Sprobuj przejść misję od nowa za jednym zamachem (bez wczytywania). podobno zdarzają się jakieś bugi w misjach z twierdzami, gdy wczytuje się w nich grę (np.słyszałem, że gdy zdobywasz twierdze Nekronów i wczytasz save''a to znika jakaś kluczowa umiejętność u bohatera konieczna do przejścia misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:05, reset12 napisał:

Tak sie zastanawiam jaką jednostke najbardziej lubice z całego Dow bo ja chyba kapelana a wy
kogo


Może to zabrzmi banalnie, ale lubię różne jednostki ;) Wojowników Necronów, Terminatorów SM, Berserkerów Khorne''a i Krootox to tylko parę przykładów. Oględnie rzecz ujmując, każdą jednostkę da się za coś lubić ;)

Za design munduru - Komisarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:05, reset12 napisał:

Tak sie zastanawiam jaką jednostke najbardziej lubice z całego Dow bo ja chyba kapelana a wy
kogo


Ja chyba zakochałem się w Crisis Suitach z ciężkimi miotaczami ognia, szczególnie przeciwko budynkom :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi spodobały się Rozdzieracze Katakumb, nie wiedzieć czemu kojarzą mi się z Tofikiem ;p ( ze skeczu kabaretu Ani Mru Mru). A poza tym powaliły mnie Broadside Team''y u Tau i ten ich ciężki chód, do tego mają genialną animacje, gdy się wkopują ziemie. Lubię też Berserków za te ich szalone wrzaski i Krwiopijca za sposób w jaki się pojawiania (nie ma to jak wodospad krwi na ekranie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba orkowy cherszt z tymi jego genialnymi odzywkami, harlequiny zabijające wrogów w pozycjach jogi :P, no i heretycy których głos przypomina mi głos prosiaczka z Kubusia Puchatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oprucz słabości do kapelana Sm uwielbiam Grey Knightów za to że tak łądnie wyglądają i Lorda chaosu przemieniającego sie w demon prins niewiem czy dobrze napisałem ten jego gest kojarzy mi sie z grstem jes jes jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bez dwóch zdań najbardziej lubie artylerie gwardii iperialnej : daleki zasięg, ogromna moc specjalnych pocisków, super animacja, no i huk wystrzału dający uśmiech na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować