Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 14:11, necron1501 napisał:

W tau głupie jest to że ich najsilniejsza jednostka krootox czy jak mu tam jest bardzo słaba.


Knorlak jeśli już. Bo ja wiem czy taka słaba? Każda jednostka pod zmasowanym ostrzałem dosyć szybko pada nawet Benek, czy Landa Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:29, dizzy1942 napisał:

Knorlak jeśli już. Bo ja wiem czy taka słaba? Każda jednostka pod zmasowanym ostrzałem dosyć
szybko pada nawet Benek, czy Landa Raider.


Z tego co słyszałem Knarlok potrafi w walce 1vs1 pokonać nawet Avatara... więc chyba nie jest taki słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:11, szweider napisał:

Od kiedy Tau są w armii Nekronów?:)A właśnie-IG lepiej sobie radzi z Tau niż z Nekronami.Chyba
to się zmieni w 1 patchu...


Gah..miało być NW...
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:21, Mroku21 napisał:

Źle spojrzałeś,dokładnie pod tym postem, na który odpowiedziałeś jest drugi (poprawiony), w
którym napisałem, że to HWT średnio się sprawdza, a nie Sentinel :)


No cóż bywa. Ale na vech_low HWT z działkiem nadaje się znakomicie, podobnie jak na ciężką (i zwykłą) piechotę, którą rieza aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:32, Dyzio Diablo napisał:

> Knorlak jeśli już. Bo ja wiem czy taka słaba? Każda jednostka pod zmasowanym ostrzałem
dosyć
> szybko pada nawet Benek, czy Landa Raider.
>

Z tego co słyszałem Knarlok potrafi w walce 1vs1 pokonać nawet Avatara... więc chyba nie jest
taki słaby?


Knarloc ma bodajże 100% celność ataków. Ale moim zdaniem i tak jest najsłabszą (poza Nightbringerem) jednostką reliktową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:20, szweider napisał:

Wygląda na to,że IG będzie musiało"Fast tech to BB" itp,albo sentinelski SPAM.

Ale Sentinele to głównie na pojazdy. Jak np. będą walczyć z orkami, których większość oddziałów to piechota, to sentinelów szybko rozjadą. A tym bardziej nekroni, od nieśmiertelnych taki sentinel pada na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:29, Czedwik napisał:

> Wygląda na to,że IG będzie musiało"Fast tech to BB" itp,albo sentinelski SPAM.
Ale Sentinele to głównie na pojazdy. Jak np. będą walczyć z orkami, których większość oddziałów
to piechota, to sentinelów szybko rozjadą. A tym bardziej nekroni, od nieśmiertelnych taki
sentinel pada na miejscu...


Nawet "zwykli" NW starsznie szybko koszą pojazdu lekkie i średnie, nie wspominając o tym, co robią FO:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:51, Lord Avatar napisał:

Knarloc ma bodajże 100% celność ataków. Ale moim zdaniem i tak jest najsłabszą (poza Nightbringerem)
jednostką reliktową.


Jego największym minusem jest mobilność:/, nie dość że powoli chodzi, to jeszcze odwraca się w tempie ślimaczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:26, PredAtor360 napisał:

w nasze oddziały pozostaje nam tylko płacz :P do tego BB i LemanRusy... ble. Nie mogę się doczekac
patcha!!

Leman Rusy to jednostki końcowe (do tego raczej nie mają większych szans z pojazdami SM), a BB to jednostka reliktowa. Przed t3 masz wtedy 3 wyjścia - CotM, HWT albo Sentinele, to pierwsze będzie mniej skuteczne (IG co najwyżej może zarysować dredy), HWT musi być odbugowany, okopany + mieć ulepszenie pp + jak dred podejdzie to tą jednostką nie potańczysz, a Sentinele giną niemalże od razu po dostaniu salwy od jednostek AV (rakiety od SM, smoki itp.).
Ale najgorsze jest imo słabość IG w t1, każda rasa ich rozjeżdża (nekroni w ogóle to masakra) i wtedy muszą iść w turrety :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CotM to najlepsza rzecz jaką IG ma na pojazdy. Jeżeli w patchu zmienią jego działanie (chyba na prośbę innych ras, bo jest "za silne") to będzie bardzo wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:29, dizzy1942 napisał:

> W tau głupie jest to że ich najsilniejsza jednostka krootox czy jak mu tam jest bardzo
słaba.

Knorlak jeśli już. Bo ja wiem czy taka słaba? Każda jednostka pod zmasowanym ostrzałem dosyć
szybko pada nawet Benek, czy Landa Raider.


No tak knorlak. A monolit jakoś tak szybko nie ginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:51, Everial napisał:

Nawet "zwykli" NW starsznie szybko koszą pojazdu lekkie i średnie, nie wspominając o tym,
co robią FO:/

Tak, ale w patchu mają im trochę zmniejszyć obrażenia zadawane pojazdom. No i jedynie 80% celności w czasie ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos ma aż 2 mega jednostki i do tego silnych. A kosmiczni marines mają jedną i do tego nie taką silną. I tak moją ulubioną rasą są necroni ale tak zauważyłem. Mój brat narzeka, że jak się ma odpowiedniego bohatera to można mieć niewidzialny monolit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:32, Dyzio Diablo napisał:

> Knorlak jeśli już. Bo ja wiem czy taka słaba? Każda jednostka pod zmasowanym ostrzałem
dosyć
> szybko pada nawet Benek, czy Landa Raider.
>

Z tego co słyszałem Knarlok potrafi w walce 1vs1 pokonać nawet Avatara... więc chyba nie jest
taki słaby?


No może i masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:29, Czedwik napisał:

Ale Sentinele to głównie na pojazdy. Jak np. będą walczyć z orkami, których większość oddziałów
to piechota, to sentinelów szybko rozjadą. A tym bardziej nekroni, od nieśmiertelnych taki
sentinel pada na miejscu...


I oto chodzi-dużo sentineli to jedyne,co po patchu uratuje przed pojazdami.Ten pojazd wygrywa w dziedzinie"Pojazd,który najszybciej rozwala się",bo pancerz ma jak z waty.A to,co zrobią z CotMS to tragedia,komedia i dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:22, necron1501 napisał:

Chaos ma aż 2 mega jednostki i do tego silnych.


Lol? Zapewne chodzi ci o Krwiopijca i Daemon Princa? Krwiopijec ma strasznie małe dmg (spójrz chocażby na Avatara czy Knarloka). A Księciuno, nie dość ,że jest drogi, to jeszcze mało wytrzymały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekro mają jednego bohatera,ale można mu dok upić artefakty.Jeden z nich daje niewidzialność dla NL-a i wszystkim puszkom,które go otaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować