Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 18:10, szweider napisał:

A teraz przez jakiś miech będzie toczyła się rozmowa o "Paczu".Ech,co mogę powiedzieć??Dobrze,że
FW osłabili-nie ma już 50km zasięgu a obrażenia okrutnie zmniejszono.I dobrze:)

Ja tez sie z tego ciesze:) (gram tau) i wkoncu moge bez skreprowania uzywac np.crisisow i za to duzy plus

Dnia 21.03.2007 o 18:10, szweider napisał:

iroks1

Co do ciebie to ja bym"radzil" stosowac dredy jako bloki i masa strzelcow....zapewne zaraz mnie ktos wysmieje ale sadze ze jesto wmiare dobre rozwiazanie(napweno lepsze niz<ale ja mam slaba rase a oni dobra>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:15, Iroks1 napisał:

gówno prawda robisz 2 swoich asm i wqrzasz wroga spokojnie sobie techujesz do t3 i wypluwasz
ile wlezie zerków :/ w midzyczasie dorzucasz kolejne oddziały wqrza mnie ten JE***ANY chs cholera
asm słabsi, jest mielony przez WSZYSTKO CO WLACZY W CC NO KUFA ZAJE**E dzieki co z tego ze
mam hb jak za cholere nie idzie zatrzymać nic co idzie do cc :/


bez jaj... spowolnienie zerkow do t2,5 sprawia ze powitaja ich drednoty, wielka trojca albo tyle samo ASM po upach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:32, Darkstar181 napisał:

Może ktoś podać zmiany jakie w nim zachodzą?

list zmian(dłuuga :P) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=10376

Dnia 21.03.2007 o 18:32, Darkstar181 napisał:

I czy jest jako taki balans?

Ciężko powiedzieć powiedzieć po jednym dniu, ale gra się całkiem przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co Mroku.

lrn 2 play, a na dodatek strzele jeszcze :picardheadache:

Trzeba trochę pokombinować. Zamiast HB dać plazmy (możesz się zatrzymać i strzelać, a nie czekać na rozstawienie HB), dorobić granaty (FRAG''EM! i plazmą w twarz), zrobić bohaterów (shout kapelana FTW). A najważniejsze to harras, harras i harras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu słyszę to aż mi szkoda! :/
Wy sobie gracie, a ja nie mogę. <pochyla głowę i pogrąża się w smutku>

A tak czytając to co wy tu piszecie, to ciekawie się nie zapowiada (wielu marudzi). -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 18:41, dizzy1942 napisał:

A tak czytając to co wy tu piszecie, to ciekawie się nie zapowiada (wielu marudzi). -.-"


nie sugeruj sie tym ! patch wiele naprawil i zblizyl gre do balansu - teraz sa juz tylko utarczki rasowe ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może zmienie troszkę temat bo niewiem o czym wy tu dyskutujecie ; )
Ja teraz gram w WH40k : DoW
przed chwilą grałem potyczkę na jakiejśtam mapie i byłem Kosmicznymi Marinsami ( chciałem ich sprawdzić w boju )
rozbudowałem bazę w jakieś 10 minut w skład bazy wchodziły : dwie wierzyczki z ciężkim bolterem ( nie ulepszone ) , dwa generatory plazmowe ,jeden termogenerator plazmowy , dwa pola minowe ( przy wejściu ) , jedne klasztorne koszary i oczywiście klasztor ( ulepszony ) .
I miałem jeszcze dwa relikty pod kontrolą , cztery punkty strategiczne , dwa oddziały zwiadowców i trzech serwitorów.
Pod koniec ( 50 minut ) miałem : cztery predatory , dwie wyrzutnie rakiet Whirlwind ( w bazie, a dokładniej na wzgórzu, atakowały bazę eldarów :P ) , cztery wierzyczki z ciężkim bolterem w drugiej bazie ( po orkach :P ) a w pierwszej ( początkowej ) tak jak na początku, dwa odziały terminatorów szturmowych, dwa drednoty pięć działek z cieżkim bolterem na środku mapy ( chroniły relikty i punkty strategiczne ) , cztery oddziały zwiadowców, dwa odziały Marinsów ( składające się z 8 marinsów + dowódca ) i oczywiście 8 serwisantów ( dwóch zabiłem ponieważ limit jednostek przekroczyłem :P )
I oczywiście jak to na mnie przystało wysłałem dwa odziały zwiadowców do bazy przeciwnika ( mieli dywersje , czyli byli niewidzialni ) zobaczyłem a on ma dwóch budowniczyć bazę i dwa punkty strategiczne zajęte wysłałem tam dwa predatory i tak po 30 sekundach było już po bazie a tymi ,, Mądrymi ,, przeciwnikami byli ( odziwo ) eldarowie a grałem na Normalnym ( czyli drugim ) poziomie trudności.
Zmieniłemm temat ponieważ chciałem się dowiedzieć jakie wy mieliście przygody z WH40k ( niekoniecznie DoW )
A jak przeszkodziłem zmieniając temat to bardzo przepraszam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wqrza mnie ta 1 mapa z auto świetna dla chs na tech który teraz jest jeeeszcze szybszy (chodzi o ta mapke z zieloną rzeką) naucz się grać -> przejdź na chs :)
co poradzicie na 3 grupki zerków scorca z kajdanami 2x5 csm + infiltracja z hb i 1 chs asm ?
no ja kompletnie nie wiem co robic:
4 asm+fc (miazga z nich)
2x6 po 4 hb sm+fc (miazga)
fc+leczacy + 1 sm z hb (miazga)
acha wróg jest w t3 a wy w t2 mapa pół na pół podzielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:41, dizzy1942 napisał:

A tak czytając to co wy tu piszecie, to ciekawie się nie zapowiada (wielu marudzi). -.-"

Zawsze się znajdą marudy, tak samo jak zawsze się znajdą pomysłowe Dobromiry wynajdujące coraz to nowe abuserskie taktyki... To takie neverending story:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Kamil 13 opisał swoją strategię, to ja opiszę swoje :

Tau

Wyprodukuj budowniczego i jeden oddział zwiadowczy. Zwiadowcami zajmij najbliższe PS. Jeden budowniczy niech buduje koszary, a drugi generator plazmowy. W koszarach wyszkol FW, i zajmij jakikolwiek relikt (byle nie za blisko bazy wroga). Postaw posterunki na PS i relikcie, po czym zbuduj fabryke pojazdów. Zbuduj w niej 2 Skyray i 3 Devilfish. Zbuduj Ścieżkę Oświecenia i kup wszystkie ulepszenia. Zbuduj koszary Krootów. Potem Posterunek Dowodzenia Kayounu i Centrum Koalicji Kast. Zbuduj więcej oddziałów [ 2 Krootów i 2 Tau] i Knarloka olbrzymiego. Zołnierzy wsadź do Devilfishów, i rzuć wszystkich na bazę wroga.

CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:41, dizzy1942 napisał:

A tak czytając to co wy tu piszecie, to ciekawie się nie zapowiada (wielu marudzi). -.-"


Narazie marudzi tylko Iroks - a czytając jego narzekania jaki to chaos jest silny, można się tylko uśmiechnąć. :) No i marudzą gracze IG - ale oni mają do tego prawo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:24, Dyzio Diablo napisał:

tylko uśmiechnąć. :) No i marudzą gracze IG - ale oni mają do tego prawo. ;)


Oni też już nie narzekają, przynajmniej na razie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - fajny post:D

Dnia 21.03.2007 o 18:51, Kamil 13 napisał:

Ja może zmienie troszkę temat bo niewiem o czym wy tu dyskutujecie ; )

To poczytaj i włącz się do dyskusji - aktualnie na tapecie jest nowy patch do DC:)

Dnia 21.03.2007 o 18:51, Kamil 13 napisał:

Ja teraz gram w WH40k : DoW
przed chwilą grałem potyczkę na jakiejśtam mapie i byłem Kosmicznymi Marinsami (ciach...)

Cóż - dla większości z nas sam DoW to dawne dzieje i do dzisiaj przez dwa dodatki i kolejne patche wiele się zmieniło - także zbieraj kasę, kupuj DC i śmigaj na multi bo mimo całej radości jaką dało Ci zniszczenie Elda na normalu niewiele można powiedzieć dobrego o grze z kompem na dłuższą metę... SI z drewna to nieśmiertlene przekleństwo wszystkich rtsów...

Dnia 21.03.2007 o 18:51, Kamil 13 napisał:

Zmieniłemm temat ponieważ chciałem się dowiedzieć jakie wy mieliście przygody z WH40k ( niekoniecznie
DoW )

Przygód na tym forum masz ponad pięćset stron:D

Dnia 21.03.2007 o 18:51, Kamil 13 napisał:

A jak przeszkodziłem zmieniając temat to bardzo przepraszam :/

Nie ma za co;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:26, Mroku21 napisał:

Oni też już nie narzekają, przynajmniej na razie ;p


Jak to nie marudzą? To NIEMOŻLIWE. Ale i tak zaczną więc co za różnica? ;p
A gracze IG to chyba masochiści... Dostają od każdego ale nadal grają IG. I jeszcze czerpią z tego przyjemność. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:30, Dyzio Diablo napisał:

Jak to nie marudzą? To NIEMOŻLIWE. Ale i tak zaczną więc co za różnica? ;p
A gracze IG to chyba masochiści... Dostają od każdego ale nadal grają IG. I jeszcze czerpią
z tego przyjemność. ;p

Nie no... od całkiem każdego nie;p Ale faktem jest, że z IG jest taki problem, że często wystarczy sekunda nieuwagi i cała z trudem rekrutowana i ulepszana armia przestaje istnieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej!!Zagrałem sobie IG,żeby ją opłakać,a po grze uświadomiłem sobie,że go aż tak strasznie nie znerfowali.
1.HWT
Teraz HWT może namierzać-czyli staje się rzeźnikiem na polu walki.Strzela w budynek,podchodzi wrogi oddział,HWT
strzela w oddział.Oddział pada.Lascannon okazuje się być dobrym A(M)V-on nie był doceniany z powodu tego buga.
2.CotMS
Od teraz unieruchamia pojazdy-wygląda na to,że to złe,ale przydatne bo:
-Dred biegnie,odpalamy CotMS,dred przestaje biegać,dred pada.
-Wrogi pojazd jest strasznie rozwalony i próbuje uciec,odpalamy CotMS,unieruchamiamy pojazd i go dobijamy.
Czyli nie tak zła zamiana
3.DMG GM-ów z budynków zwiększony o 25%-teraz to naprawdę jest"Rasa defensywna"
4.5 granatników i plazm-masa lecących granatów to piękny widok...
Jeszcze trochę tego i nie chcę pisać,ale czas na wisienkę na szczycie tortu-egzekucja
Chanelog pisze"Egzekucja nie działa na HWT i karskinów.Błąd-egzekucja nie dość,że działa na HWT i Karskinów,to jeszcze na OGRYNÓW!!!!!

Czy naprawdę patch rozwalił IG?Jedyna wkurzająca rzecz to bazyl-teraz ma normalnie ma prędkość naddźwiękową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:30, Dyzio Diablo napisał:

> Oni też już nie narzekają, przynajmniej na razie ;p

Jak to nie marudzą? To NIEMOŻLIWE. Ale i tak zaczną więc co za różnica? ;p
A gracze IG to chyba masochiści... Dostają od każdego ale nadal grają IG. I jeszcze czerpią
z tego przyjemność. ;p


Tu chodzi o to,żeby być wytrwałym,Eldarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:30, Dyzio Diablo napisał:

Jak to nie marudzą? To NIEMOŻLIWE. Ale i tak zaczną więc co za różnica? ;p
A gracze IG to chyba masochiści... Dostają od każdego ale nadal grają IG. I jeszcze czerpią
z tego przyjemność. ;p

Ale jaka przyjemność siekać te dziesiątki piechoty! Blood, blood, blood!!! No i fajnie się niszczy basiliski. Dwie grupki nieśmiertelnych - pach! - nie ma basilisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować