Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

co ty pieprzysz kerigun jak sie nie da wyjść poza cap? spokojnie ale wyciągasz max 24/20 ever potweirdzi głrame dzisiaj z nim straciłęm w cholere woja i miałem 2 tyle wrzucam kulke i co? zamiast 35/20 mamy zaledwie 24/20 :/ i co ja za to wykupie ? tym bardziej jak do mnie wali powiedzmy bb z obstawą :/ dalej problem do t3 dotwrwasz dalej przegrałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 21:27, Iroks1 napisał:

co ty pieprzysz kerigun jak sie nie da wyjść poza cap? spokojnie ale wyciągasz max 24/20 ever
potweirdzi głrame dzisiaj z nim straciłęm w cholere woja i miałem 2 tyle wrzucam kulke i co?
zamiast 35/20 mamy zaledwie 24/20 :/ i co ja za to wykupie ? tym bardziej jak do mnie wali
powiedzmy bb z obstawą :/ dalej problem do t3 dotwrwasz dalej przegrałes


Nie mam repa. Zrobiłem jak pisałem. miałem 17/17 jestem pośród zwłok NW daje wskrzeszanie i nic. I ten komentarz Everiala: Nie masz wolnego capa :D. Nie wiem. moze jak się nie ma max 20 capa tylko 17 to wtedy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 21:46, Iroks1 napisał:

http://www.mytempdir.com/1265395 proszę potwierdzenie moich słów

Czy mógłbyś uzywać opcji odpowiedz wtedy wiem ze coś napisałeś. Nie potrzebuje potwierdzenia bo tak pisało przy zmianach ale gdy miałem 17/17 to wskrzesić 3 oddziałów NW nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh DC jednak rządzi - dziś miałem przekrój przez wszystko co można ugrać - od bęcków otrzymanych przez naprawdę dobrych graczy, poprzez średniackie starcia, lolsko-noobskie gry, aż po lolsko-bardzo-fajne-4funy:D
Było też starcie dwóch demonów - mojego i Mroka z którego na szybko zrobiłem screeny ale niestety brakło czasu na lepsze ujęcia... No i mam nowe blachy inspirowane takim trochę ostatnio zlazłym na "ogary" zespołem, który kiedyś darzyłem bardzo dużą sympatią, a po której pozostało teraz tylko trochę sentymentów;p

20070322234300

20070322234321

20070322234340

20070322234358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:07, Stefaan napisał:

heh no ja lubie bardziej stawiać na ekonomie(dokończenie mojej "myśli" z wcześniejszego postu)
prosze o odpowiedz z góry dzięki .


Eko: Gdy ja zaczynam, to robię najpierw albo robol i 2x XV15, albo XV15, robol, XV15 i jet packi dla zwiadowców w obu tych BO. Tak, zawsze robię 2 Zwiadowców i NIE uzupełniam ich na początku, gdyż 85 req na początek za jednostkę tylko do zajmowania, to jest sporo. Gdy gram na małej mapie, to najpierw robię 2 robolami Baraki, a nastepnie obydwoma Gen, gdy mapa jest duża, każdy robi inną rzecz. Po zbudowaniu baraków robię najpierw Hero, grupkę Krootów, później 2x FW, co razem z zwiadowacami zapełni limit do 10. Nie buduj ich wszystkich z rzędu, tylko zabudowuj Każdy zajęty punk strategiczny. Po zabudowaniu wszystkich okolicznych SPków(z reguły 3 do 5) dobudowuję 2 gen, w czasie gdy zbiera nam się energia na Scieżkę Oświecenia powinno się dołożyć do każdej grupki po 1-2 jednostkach oraz po ulepszać najbardziej narażone Punkty nasluchowe, żeby mogły strzelać.W czasie budowy Ścieżki produkujemy 3 robola i stawiamy nim 3 gen, po czym budujemy dalej Ścieżkę wszystkimi trzema. Gdy zrobi się ścieżka oświecenia(PoE) dokładamy Do grupek FW dokładamy albo sondę obronną(gdy spodziewamy się, że wróg bedzie walczył na odległość) lub Shas''ui, który dam nam granaty(gdy wróg będzie dążył do CC). W każdej grupce zwiadowców bezwzględnie dodajemy Dowódcę(daje nam granaty EMP i +150hp dla każdego członka drużyny), w miarę możliwości Dokupujemy wszystkie ulepszenia w PoE, w Barakach budujemy jednych PFów(zwiadowców) i 1 BSa(XV88). Iteraz trzeba nam zdecydować, którą drogą pójdziemy, Zależy to bardziej od tego, jak gracz lubi walczyć. Jeśli wybierzemy Kauyon, to upy, które dostaniemy zrobią z FW naprawdę potężą jednostkę, Optyka zwiększy zasięg FW i XV15, a Metalurgia doda życia Wielu jednostkom i zmieni klasę pancerza FW o 1 klasę wyżej. Do tego dostaniemy potężne demony walczące wręcz(Krootoxy) i "Pieski"(Ogary Krootów), Które pokonują większość ednostek w Grze, w tej drodze Trzeba wręcz zrobić Knarloka, bo Metalurgia daje mu 3000 hp wiecej, Musisz Zbudować budynek Krootów, Przekaźnik Pojazdów jest drugorzędną budowlą, gdyż twoja Armia bedzie się opierała głównie na Piechocie, i tych "futrzakach". Jesli wybierzesz Mont''ka, to nie dostaniesztych super upow, ale w Zamian dostaniesz Crisisy, które są bardzo skuteczne w niszczniu piechoty(gdy da im się miotacze) i Średnich pojazdów(gdy da im się Wyrzutnie Rakiet), oraz Czołg o największej sile ognia w grze: Hammerhead, posiada ogromny zasięg i siłę ognia, jednak trzeba na niego uważać, gdyż jest najmniej wytrzymały ze wszystkich czołgów elitarnych, Jest on stworzony do niszczenia celów opancerzonych, jednak trzeba uważać na piechotę skuteczną na pojazdy, wtedy najlepiej szybciutko odlecieć, Przy wyborze tej dorgi, Przekaźnik Pojazdów jest najważniejszy, Knarlok natomiast jest dość słaby, więc nie warto go budować imożna sobie odpuścić budynek Krootów. Po wybraniu którejś drogi, mamy dostępnybudynek Centrum Koalicji Kast, budujemy je i BEZWZGLĘDNIE kupujemy NIebianina. Daje on wszystkich jednostkom Tau na mapie +200 hp i morlale tak długo jak żyje, dlatego bardzo ważnym jest utrzymać go przy życiu. Pamietaj o używaniu specjalnych zdloności swoich jednostek i dokupywaniu Broni i ulepszeń, gdy masz zapas surki. Pograj, posprawdzaj która Droga bardziej ci odpowiada i rusz ze swoim wojskim na podbój Galaktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 23:46, ChrisBgnr napisał:

Heh DC jednak rządzi - dziś miałem przekrój przez wszystko co można ugrać - od bęcków otrzymanych
przez naprawdę dobrych graczy, poprzez średniackie starcia, lolsko-noobskie gry, aż po lolsko-bardzo-fajne-4funy:D
Było też starcie dwóch demonów - mojego i Mroka z którego na szybko zrobiłem screeny ale niestety
brakło czasu na lepsze ujęcia... No i mam nowe blachy inspirowane takim trochę ostatnio zlazłym
na "ogary" zespołem, który kiedyś darzyłem bardzo dużą sympatią, a po której pozostało teraz
tylko trochę sentymentów;p

Jeeśli się nie mylę to jest to Warhammer 40,000 : Dawn of War , tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Screen-Dowód na to,że w Imba Gwardii są roboty(Rozejrzyjcie się)
2.Screen:Ktoś puścił bąka i użył zapalniczkki:)

20070323120050

20070323120115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:02, Everial napisał:

nasluchowe, żeby mogły strzelać.W czasie budowy Ścieżki produkujemy 3 robola i stawiamy nim
3 gen, po czym budujemy dalej Ścieżkę wszystkimi trzema.

http://forums.relicnews.com/showthread.php?p=1929664#post1929664
Jeżeli ten post mówi prawdę, to 3 robol przy jednym budynku nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest to możliwe. Włączam DC. Mam 4 rozegrane meczy (bo tyle rozegrałem). Gram z jakimiś 2 innymi i mnie wywala. Oni prawdopodobnie wygrali. Czy mogło mi to zaliczyć do wygranych bo mam teraz 5 meczy rozegranych i o 1 więcej wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:21, DragonLord napisał:

Jeżeli ten post mówi prawdę, to 3 robol przy jednym budynku nic nie daje.


Nom, kolo ma raczej racje, dobrze wiedzieć o tym na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:06, Grond napisał:

Eeee... To wy nie wiedzieliście, że tylko drugi budowniczy zwiększa szybkość budowy?

ja tam nie widze problemu(moze dlatego ze jak gram IG gora 2 robole buduje to samo a 3-ci budeje co innego!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować