Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Nie ma wyboru-mogą wstawić tylko SoB bo:
A)Zostali Deamonhunters,SoB i Tyranidzi
B)GK są w armii SM,więc Relic i ten drugi musieliby zabrać ich i wstawić coś nowego,co trochę będzie dziwne
C)Tyranidzi nie mogą wejść DoW bo"silnik graficzny blabla"

Czyli zostają S(o)B

31 terytorium na 7 obiektach?Czyli każda/y planeta/księżyc będzie miał/a po 4/5 prowincji?Dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 07:16, szweider napisał:

31 terytorium na 7 obiektach?Czyli każda/y planeta/księżyc będzie miał/a po 4/5 prowincji?Dziwne
to


Co w tym dziwnego? Planety będą mniejsze od Kronusa a księżyce jak to księżyce, jeszcze mniejsze. Zapowiada się interesująco: niewiedza kiedy nastąpi burza spaczniowa, pośpiech i stres z tym związany itd. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 11:14, Advance Adamus napisał:


> 31 terytorium na 7 obiektach?Czyli każda/y planeta/księżyc będzie miał/a po 4/5 prowincji?Dziwne

> to

Co w tym dziwnego? Planety będą mniejsze od Kronusa a księżyce jak to księżyce, jeszcze mniejsze.
Zapowiada się interesująco: niewiedza kiedy nastąpi burza spaczniowa, pośpiech i stres z tym
związany itd. ^^

o co łazi z tą burzą spacnową? może mi to ktos wyjaśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 11:42, Marekvader napisał:

o co łazi z tą burzą spacnową? może mi to ktos wyjaśnić??



Burza spaczniowa (warp storm), to fenomen "naturalny" uniemożliwiający podróż przez spacznię (illmaterium/warp). Ponieważ każda rasa poza nekronami (którzy spaczni nienawidzą podobnie jak ich władcy C''tan) korzysta ze spaczni do podróży międzygwiezdnej oznacza to ,że układ planetarny jest odizolowany od reszty galaktyki przez burze. Burza ta może trwać nawet stulecia więc na ogół gdy taka sie zbliża wszyscy pakują manatki i załatwiają ostatnie interesy w systemie a potem uciekają z systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 12:13, Zakharov napisał:

> o co łazi z tą burzą spacnową? może mi to ktos wyjaśnić??
>


Burza spaczniowa (warp storm), to fenomen "naturalny" uniemożliwiający podróż przez spacznię
(illmaterium/warp). Ponieważ każda rasa poza nekronami (którzy spaczni nienawidzą podobnie
jak ich władcy C''tan) korzysta ze spaczni do podróży międzygwiezdnej oznacza to ,że układ
planetarny jest odizolowany od reszty galaktyki przez burze. Burza ta może trwać nawet stulecia
więc na ogół gdy taka sie zbliża wszyscy pakują manatki i załatwiają ostatnie interesy w systemie
a potem uciekają z systemu.


Technicznie rzecz biorac, to Eldarom burze zwisaja, bo maja swoj webway, ktory jest odizolowany od reszty warpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DE trzeba będzie grać agresywnie e względu na trzeci"surowiec".Głównie raczej za pomocą rajdów czyli robimy dwa oddziały Warriorów(zapewne będzie to podstawowa jednostka),szukamy Scoutów zajmujących punkty,wysyłamy ich w zaświaty i s**** do bazy,żeby uniknąć posiłków.Jeszcze jakieś 5 sposobów(otwarta walka też może być) i wszystko po to,by zasilać nasz słoik z duszyczkami cieniasów.Gdy będzie napchamy,odpalamy fajerwerki i jest fajnie:).Pewnie będą mocni na IG(Liczni+mięczaki),a słabi na Nekro(Mało+twardzi+bezduszni:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ilość dusz będzie proporcjonalna do wartości jednostki tak więc sluggas (jak ich przetłumaczyli? Rębacze? Już nie pamiętam dawno orkami nie grałem) czy gwardziści będą zostawiać mało dusz po jednym trupie a SM dużo.

Swoja droga na GS jest 5 nowych screenów w tym pierwsze jednostki latającej DE:

http://image.com.com/gamespot/images/2007/news/09/25/943419_screen002.jpg

Widać też Talosa, kilka tych bestii spaczniowych DE oraz 2 oddziały piechoty. Na jednym widać chyba archona i groteski (to chyba groteski bo mają ostrze zamiast ręki i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 14:44, Joannita napisał:


> Swoja droga na GS jest 5 nowych screenów w tym pierwsze jednostki latającej DE:
>
> http://image.com.com/gamespot/images/2007/news/09/25/943419_screen002.jpg

Czy mi sie zdaje czy widać tam jednostki tyrranidów ????


Nie to są bestie ze spaczni używane przez Dark Eldar''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:57, Mroku21 napisał:

Obejrzałem te screeny, eh jak zwykle pastwią się nad Gwardzistami :\


Nie martw się na Relicnews niedługo znowu nastanie era szukania nowej jednostki ukrytej w obrazku z wielkiej bitwy. Na ogół w nich pastwili sie nad orkami.

A właśnie podcast na temat soulstorm:

http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=163235

1up miał niedługo opisać jednostki DE czy coś w tym stylu nie? Przynajmniej tak wynikało z informacji w rogu strony artykułu w GFW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:33, PolishWerewolf napisał:

Budynek na środkowym screenie... Czyżby to miało oznaczać dodanie czegoś w stylu fortyfikacji
neutralnych? Jak tak, to jest to miły ukłon w stronę IG ;]


Albo po prostu zwykła ozdóbka terenu. :} Jeśli to coś będzie pełniło jakąś rolę w grze to imo tylko w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:40, Zgodo napisał:

http://www.gameinfowire.com/news.asp?nid=11061
- ponoć to oficjalne! Walka będzie toczyć na całym układzie słonecznym

Nie w słonecznym tylko w systemie zwanym Kauvara, który składa sie z kilku planet i księżyców.

Dnia 26.09.2007 o 16:40, Zgodo napisał:

i będą jednostki latające!!!
Coooool! :D

No będą, niestety :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:40, Zgodo napisał:

- ponoć to oficjalne! Walka będzie toczyć na całym układzie słonecznym

Dnia 26.09.2007 o 16:40, Zgodo napisał:

allowing players to battle across an entire STAR system.


hmmm... aaa... No nie wiem czy tak wesoło byłoby walczyć o Marsa czy Terre. Powiem wręcz, że przesrane. Ale to i tak nie miałoby sensu. Dlatego walki toczą się w jakimś układzie planet (wymyślonym na potrzeby gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będą jednostki latające!!!

Dnia 26.09.2007 o 16:40, Zgodo napisał:

Coooool! :D


Glupio ledwo dostali grę w ręce i już ją chromolą:/ Ludzie potrafią zniszczyc dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:51, necron1501 napisał:

będą jednostki latające!!!
> Coooool! :D

Glupio ledwo dostali grę w ręce i już ją chromolą:/ Ludzie potrafią zniszczyc dobre.


Poczekamy, zobaczymy... Jak dla mnie to dobre posunięcie. W końcu będą naloty Thunderhawk''ów a ja osobiście uwielbiam wysyłać swoich wrogów w niebyt przy pomocy sił powietrznych... Z resztą zobaczymy jak to wyjdzie! Nie zapominajmy że Cataclisma Relic nie robił a wyszedł prawdziwy hit, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować