Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 11:45, Mroku21 napisał:

A ty naprawiaj tego kompa bo muszę ci wpierniczyć w 1v1 :D.


Mroku.. ja byłem pierwszy w kolejce. ;p

A jeśli chodzi o te samolociki... to nie miało być tak, że każda strona dostanie po dwa ich rodzaje? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:45, szweider napisał:

Samolociki....pojazdy,które latają,będą pewnie szczególnie pomocne dla IG(Wreszcie coś,czego
Zerki nie dosięgną...)


Ciekawi mnie tylko czy PSM też to będzie dotyczyć. W końcu mają ten swój oddech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:04, Dyzio Diablo napisał:

> Samolociki....pojazdy,które latają,będą pewnie szczególnie pomocne dla IG(Wreszcie coś,czego


A Zerki będą musiały wysoko skakać. Albo rzucać swoimi Toporkami do nisko lecących Thunderhawków... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orkowie by to najlepiej rozwiązali :) oni mają duuuzo toporków i innych takich rzeczy :)

kuuurcze ja chce dodatek i drugą nacją grać SoB w końcu urozmaicenie od sm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki ciekawe czy zrobią w DoW2 takie coś jak doświatczenie dla jednostek, bo praktycznie w pojedynkach nie warto zawracać jednostek z pola bitwy, które tamują ruch jednostek, a tak gra stanie się bardziej realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:03, Juzek303 napisał:

A tak z innej beczki ciekawe czy zrobią w DoW2 takie coś jak doświatczenie dla jednostek, bo
praktycznie w pojedynkach nie warto zawracać jednostek z pola bitwy
które tamują ruch jednostek,

Zawsze warto.

Dnia 24.10.2007 o 20:03, Juzek303 napisał:

a tak gra stanie się bardziej realistyczna.

Hyh realizm to ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy w grze, której akcja rozgrywa się w 40 tysiącleciu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Widze, że mój pomysł się tobie nie podoba (tak tylko spekuluje)
2. W sęsie "realzm" miałem na myśli przybliżoną walke, no bo w walce żołnierze zdobywają doświatczenie prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:45, szweider napisał:

Samolociki....pojazdy,które latają,będą pewnie szczególnie pomocne dla IG(Wreszcie coś,czego
Zerki nie dosięgną...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:20, Juzek303 napisał:

2.

Jeśli zdobędziesz odpowiednie doświadczenie ze zabicie jednego wroga, to będziesz dobry ;] To jest właśnie w grach jednym z elementów najmniej realistycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:20, Juzek303 napisał:

1. Widze, że mój pomysł się tobie nie podoba (tak tylko spekuluje)

Tak, bo patrzę na DoW''a przez pryzmat gry w internecie, a przez takie wynalazki stała by się jeszcze mniej skillowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 23:26, Mroku21 napisał:

> 1. Widze, że mój pomysł się tobie nie podoba (tak tylko spekuluje)
Tak, bo patrzę na DoW''a przez pryzmat gry w internecie, a przez takie wynalazki stała by się
jeszcze mniej skillowa.

A mi pomysł xp dla jednostek podoba się bardzo. Pod warunkiem tylko, że awans dawałby korzyści bardzo symboliczne... Wtedy miałoby się satysfakcję z szanowania jednostek (takie w40k tamagochi;p), ale mimo wszystko nie mielibyśmy doczynienia z jakimś napakowanym tworem który zabija samą myślą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do doświadczenia to odpada z prostego powodu(chyba, że jak wspomniał Chris nagrody byłyby symboliczne, np. po 30 hp dla każdego kolesia w grupce czy coś takiego), w walce przeciwko Orkom każdy by wręcz marzył o free sluuga, bo na nich nabiłby sobie masę ekspa i wtedy nawet MANzy by duźo nie zdziałały, przeciwko np. Marinsom z HB, którzy dzięki doświadczeniu mieliby powiedzmy o 30% więcej hp i dmg. No chance. Chociaż ja bym się cieszył przy moim Tau, bo jak FW w teamówkach jak pozabijają sami 400 wrogów, to by było fajne, gdyby taki buff dostał po 50 np, ale jak wspomniałem, to by zniszczyło balans całkowicie w przypadku walki przeciwko niektórym rasom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Rysiek , i jestem z W-wy.
Mam problem z DARK CRUSADEM . Zainstalowalem go i przywlaczeniu gry pojawia mi sie komunikat ze directx niezostal prawidlowo zainstlowany i ze mam zainstalowac directx ponownie. Po zainstalowaniu ponownie , po wybraniu miejsca extraktowania i po tym wchodze do tego folderu i instaluje. Niestety po ponownym probowaniu wlaczenia gry pojawia sie ten sam komunikat co na poczatku .

Prosze o pomoc.
Z Powazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Soulstorma i trailer na Gamespocie!

Zapowiedź: http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarsoulstorm/news.html?sid=6181715&om_act=convert&om_clk=newlyad ded&tag=newlyadded;title;1 - link trzeba sobie wyciąć i wkleić bo sie cały nie mieści.

Trailer: http://www.gamespot.com/video/943419/6181750/warhammer-40-000-dawn-of-war-soulstorm-official-movie-1

SoB wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować