Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 12:29, PolishWerewolf napisał:

Wczoraj popołudniu został założony nowy kanał #wh40k . Wiadomo oczywiście o czym on może traktować.
Jeśli ktoś jest chętny na odskocznię od shoutboxa na dow.rox.pl, to zapraszam na irc.gram.pl
i po wejściu /join #wh40k ;)


O fajno, może w końcu zacznę korzystać z Irca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:29, PolishWerewolf napisał:

Zapewne niewiele osób z Was zauważyło, gdyż nikt się prawie na gramowym IRCu nie zjawia :)

jestem prawie nikim :D

Dnia 21.10.2007 o 12:29, PolishWerewolf napisał:

Wczoraj popołudniu został założony nowy kanał #wh40k . Wiadomo oczywiście o czym on może traktować.
Jeśli ktoś jest chętny na odskocznię od shoutboxa na dow.rox.pl, to zapraszam na irc.gram.pl
i po wejściu /join #wh40k ;)


Tak, zapraszamy, zawsze lepiej pofloodować na ircu niż posta naspamić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:43, Mroku21 napisał:

Relic zapytał graczy jakich zmian chcieli by w ewentualnym patchu. W tym topicu http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=167045&page=1&pp=15
można wymienić do dwóch największych bugów i dwóch zmian w balansie jakie chcemy żeby były
naprawione/zmienione.

wiedzialem ze balans w DS jest spaprany ale zeby az tak, Najgorsze ze IG jest tak oslabiona, z tego co rozumiem to IG nie ma szans z zadna rasa jezeli gracze sa na w miare rownym poziomie ?! Jak Relic nie wezmie sie powaznie za sprawe balansu to po wyjsciu SS pewnie juz calkiem nie bedzie sie dalo grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:07, dobrakos napisał:

Najgorsze ze IG jest tak oslabiona,
z tego co rozumiem to IG nie ma szans z zadna rasa jezeli gracze sa na w miare rownym poziomie
?! Jak Relic nie wezmie sie powaznie za sprawe balansu to po wyjsciu SS pewnie juz calkiem
nie bedzie sie dalo grac


Nie, IG nie jest słabe. To są tylko głupoty rozpowszechniane przez graczy IG, którzy nie potrafią grać swoją rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:43, Mroku21 napisał:

Relic zapytał graczy jakich zmian chcieli by w ewentualnym patchu. W tym topicu http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=167045&page=1&pp=15
można wymienić do dwóch największych bugów i dwóch zmian w balansie jakie chcemy żeby były
naprawione/zmienione.


niech Mrocznym Bogom beda dzieki za to ze Relic bierze nasze zdanie pod uwage - wypowiadajmy sie dordzy gracze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 23:17, Jaracz napisał:

Nie, IG nie jest słabe. To są tylko głupoty rozpowszechniane przez graczy IG, którzy nie potrafią
grać swoją rasą.

argumenty o bezuzytecznym bazylu/zabojcy sa nieprawdziwe? za slabi gwardzisci w stosunku do GK+kapec z T2 czy fast techa chaosu tez nie ? cos mi sie widzi ze krztyna prawdy w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.10.2007 o 23:29, dobrakos napisał:

argumenty o bezuzytecznym bazylu/zabojcy sa nieprawdziwe?

Bazyl w sumie tak, ale zabójca? Why?

Dnia 21.10.2007 o 23:29, dobrakos napisał:

za slabi gwardzisci w stosunku do
GK+kapec z T2

Hy hy, GM''y z komisarzem + plazmy + odpowiednie użycie Chimery i nie ma GK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:29, dobrakos napisał:


> Nie, IG nie jest słabe. To są tylko głupoty rozpowszechniane przez graczy IG, którzy nie
potrafią
> grać swoją rasą.
argumenty o bezuzytecznym bazylu/zabojcy sa nieprawdziwe? za slabi gwardzisci w stosunku do
GK+kapec z T2 czy fast techa chaosu tez nie ? cos mi sie widzi ze krztyna prawdy w tym jest...


Zabójca jest naprawdę silny i może zdjąć kilku bohaterów, którzy są od niego spoooro drożsi. Gwardziści w t2 z executem komisarza naprawdę koszą. A co do techa - bardzo często gwardia ma szybciej t3 niż chaos. Większość tych narzekań jest wyssana z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IG jest o tyle specyficzną rasą, że jednocześnie jest słaba, ale jest jednocześnie imba. IG grałem duuużo, jeszcze za czasów "pienknego" 1.1 (ba, wtedy grałem tylko IG) i teraz gdy zacząłem grać SM poznaje IG z zupełnie innej strony. Tej złej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Warhammer 40,000: Dawn of War Złota Edycja, gry są w oddzielnych opakowaniach i z premierowymi wkładkami, czy mają jakieś emblematy Złotej Edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:57, lewak napisał:

Czy w Warhammer 40,000: Dawn of War Złota Edycja, gry są w oddzielnych opakowaniach i z premierowymi
wkładkami, czy mają jakieś emblematy Złotej Edycji?

Zlota edycja DoW + WA ktora posiadam jest w jednym pudelku z emblematem ZE. Wkladki sa chyba wszystkie z premierowek, Minusem jest fakt ze w srodku jest 5 CD zamiast 2 x DVD , byloby poreczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:43, Mroku21 napisał:

Relic zapytał graczy jakich zmian chcieli by w ewentualnym patchu. W tym topicu http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=167045&page=1&pp=15
można wymienić do dwóch największych bugów i dwóch zmian w balansie jakie chcemy żeby były
naprawione/zmienione.

Hmmm.... Znając realia na Cadzie i widząc powyższą wymianę zdań, myślę, że na tym forum może być naprawdę wesoło;p Mniej wesoło będzie jak się Relic posłucha pewnych sugestii (które na pewno padną;p) i jednak da buffa IG - bo to taka słaba nacja jest;p (bez urazy dobrakos)... Jak myślicie - jakie jeszcze perełki będzie można tam znleźć? Szybszy tech dla chaosu? FO dostępne od razu na starcie?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:29, dobrakos napisał:


> Nie, IG nie jest słabe. To są tylko głupoty rozpowszechniane przez graczy IG, którzy nie
potrafią
> grać swoją rasą.
argumenty o bezuzytecznym bazylu/zabojcy sa nieprawdziwe? za slabi gwardzisci w stosunku do
GK+kapec z T2 czy fast techa chaosu tez nie ? cos mi sie widzi ze krztyna prawdy w tym jest...

Lol Bazyl obecnie jest całkowicie bezużyteczny..... Jest za drogi/słaby/wolny/ a assasin to tylko support (fak na Tau jest obowiązkowy do ściągania cryssiów). Akurat gk tech to jedna z najbardziej nobskich zagrywek ale na ig jest skuteczna.... Grając ig "lekko denerwuje" mnie to że t1 wygląda tak samo.... Ale z drugiej strony gra w DC to same schematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl. W momentach jak nie mam nic do roboty, a auto odpalać się nie chce, to przechodzę po raz n-ty kampanię DC. Dzisiaj podczas zdobywania bazy Chaosu pokazał mi się jeden ciekawy błędzik...

Eliphas by się chyba ucieszył xD

20071022184551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować