Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

To jest przedsmak tego co czeka cię w modie Lights of the Warp. Tabletop Round-up mod nie ma tam tytanów, to jest tylko tapetka. Jeśli chodzi ci o ten downloada po lewwj stronie to jest to tylko do Dow''a, do DC trzeba poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuu! :P Masterlink wreszcie się wyrobił w terminie i przysłał mi WA i DC xD Bo ostatnio ponad dwa tygodnie czekałem na grę :P Biorę się do instalacji, rozegram parę potyczek (w DC, w WA mi się bawić nie chce:P ) a później co? Taaa, multi :P Okay, mogę nie dawać znaków życia przez jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przejdź singla zanim zaczniesz grać w multi, inaczej obawiam się, że staniesz się źródłem frustracji swoich kompanów z drużyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz sobie pykał w kampanię, to od razu na trudnym. AI komputera będzie takie same, tylko jednostki będą miały tyle życia, ile mają w multi, więc się wcześniej przygotujesz :P I graj SM, ku chwale Imperatora, Gwardia ssie! :D (nie bijcie, naprawdę Gwardia ssie, mają dziwne i głupie jednostki, kto widział w kosmosie jakieś ogry? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już to Ogryny.... ja uważam że gwardia ma fajne pojazdy (baneblade i bazyle rulez), a druzyny ciężkich broni tez są niczego sobie. Ogólnie klimatycznie to w uniwersum 40k lubię tylko vostroya guard ale w DoWie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

1. Marines ssą.

Ale tylko zwykli, chaos rulez

Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

2. Moderator ma zawsze rację.

2.1 póki zyje

Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

3. W przypadku, gdy moderator nie ma racji patrz pkt.2.

Patrz punkt 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tą gwardią? Dla mnie to najmniej oryginalna, i ciekawa rasa w całym uniwersum wh40k :/ Marines mają jakiś klimacik, te całe bajery z walką ze złem, heretykami i tak dalej, modleniem się do ekwipunku, traktowanie walki jako sensu życia, to się nazywa rasa! No i ja osobiścię wolę hasać sobie po mapce Termosami zrzucanymi z desantu, niż np. Kasrkinami. Pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie!! :P

Budo wykorzystuje swoje stanowisko, to nie jest fajne :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak P.S. to w kompani DC grając na hard nekrońce są nie do pokonania, jeśli zdobędą 2 tereny. Po prostu zdobycie terenu daje im tak dobre jednostki, że inne rasy się mogą przy nich chować. Głupie jest też zdobywanie twierdz wroga, gdyż są one zajeżone pułapkami nie do przejścia i trzeba być na prawde agentem, żeby po co najmniej 7 turach zdobyć twierdzę wroga jakąś beznadziejną w kampanii rasą, jak moja ulubiona CSM. To jest największy minus tej kampanii... (na łatwym i średnim poziomie nie będe grać przecież ;p)


Zresztą se niedawno zainstalowałem ponownie DC i... mam pewien duży problem, gdyż jak poruszam myszką obraz się zacina i dopiero, gdy przestanę ruszać myszką chodzi płynnie... Miałem ostatnio w wakacje zainstalowanego DCa i nic takiego nie było... Odinstalowałem wszystkie zbędne programy i zostawiłem wyłącznie te najprzydatniejsze i nadal to samo...
Wie ktoś może dlaczego tak jest, czy mam jednak pisać do pomocy technicznej? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie oryginalna rasa? Wkońcu chyba największe tchórze w całej galaktyce :P Sterowałem nimi jedynie w kampanii DoW ale morale im szybko spadały jak cholera i uciekali gdzie pieprz rośnie ;P "The emperor abandoned us!!!" I tak Eldy the best xD Tylko mnie nie wyzywajcie od homo czy cuś ;P Poprostu zawsze grywałem elfami (a raczej mrocznymi elfami :P ) i eldami mi się najfajniej gra :) Hit & run ftw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:29, Harvenar napisał:

Budo wykorzystuje swoje stanowisko, to nie jest fajne :<

Budo jest fajny bo toleruje nasze paprykowanie (żeby nie użyć innego słowa też na "p" i też dotyczącego przyprawiania;p) i dzicz jaką czasem tu robimy;p Także tam gdzie jest żart nie doszukuj się despotyzmu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:50, elekrin napisał:

tak P.S. to w kompani DC grając na hard nekrońce są nie do pokonania, jeśli zdobędą 2 tereny.
Po prostu zdobycie terenu daje im tak dobre jednostki, że inne rasy się mogą przy nich chować.
Głupie jest też zdobywanie twierdz wroga, gdyż są one zajeżone pułapkami nie do przejścia i
trzeba być na prawde agentem, żeby po co najmniej 7 turach zdobyć twierdzę wroga jakąś beznadziejną
w kampanii rasą, jak moja ulubiona CSM. To jest największy minus tej kampanii... (na łatwym
i średnim poziomie nie będe grać przecież ;p)


Ja się z tobą nie zgodzę w kwestii że nekroni są nie do pobicia na hardzie bo są i to każdą rasą. Co prawda nie przeszedłem na hardzie wszystkimi rasami (tylko orki i nec) ale właśnie gram sobie chaosem i mam już większa część mapy a nekroni poszli spać do piachu :P. Co jest najważniejsze w kampanii? Po 1 zdobyc Pavonis by móc się przemieszczać tam gdzie chcesz. Po 2 zdobycie równin eresu by mieć dwa ruchy na turę i komp leży. Po 3 kiedy podbijasz twierdzę trzeba mieć albo dobry refleks na początku lub trochę gwardii honorowej do obrony, jak już zrobisz obronę, to wystarczy techować i zwycięstwo to naprawdę kwestia czasu :). A co do tego że w kampanii Chaos jest słaby to masz rację bo ma jedną z najsłabszych gwardii honorowych(czempion zginie i lipa, zginie ktoś z oddziału to można uzupełnić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:03, Konował napisał:

Ja się z tobą nie zgodzę w kwestii że nekroni są nie do pobicia na hardzie bo są i to każdą
rasą. Co prawda nie przeszedłem na hardzie wszystkimi rasami (tylko orki i nec) ale właśnie
gram sobie chaosem i mam już większa część mapy a nekroni poszli spać do piachu :P. Co jest
najważniejsze w kampanii? Po 1 zdobyc Pavonis by móc się przemieszczać tam gdzie chcesz. Po
2 zdobycie równin eresu by mieć dwa ruchy na turę i komp leży. Po 3 kiedy podbijasz twierdzę
trzeba mieć albo dobry refleks na początku lub trochę gwardii honorowej do obrony, jak już
zrobisz obronę, to wystarczy techować i zwycięstwo to naprawdę kwestia czasu :). A co do tego
że w kampanii Chaos jest słaby to masz rację bo ma jedną z najsłabszych gwardii honorowych(czempion
zginie i lipa, zginie ktoś z oddziału to można uzupełnić).


Może i racja, ale napisałem, że po co najmniej 7 rundach... no cóż. CSM zaczynają w badziewnym miejscu, a dojście do tej lokacji umożliwiającej teleportacje troche zajmuje. Na mój pech w kampanii rozgrywanej przeze mnie to nekrońcy pierwsi zdobyli i lipa. Od razu zajęli to pole, dające 2 ruchy i już przegrałeś. 2 oddziały nieśmiertelnych, rozdzieracze i 2 oddziały tych po 0 energii za wybudowanie i masz miły początek, gdy tak dochodzą do Ciebie po 1 minucie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwardia też ma klimat-wielka armia zwykłych ludzi,którzy walczą po to,by ich rodziny mogły spokojniej żyć.A SM to wielkie kartony zdychające za Imperatora i tylko za to.

Ero-W WA Gwardia jest jako grywalna nacja i wystarczy puknąć w swego/dać kapłana i będą dzielnie walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

1. Marines ssą.


To czemu Eldarowie są rasą wymierającą, a Craftworldy typu Alaitoc, czy Biel-tan są niemalże martwe? Ale muszę Ci przyznać jedno. Eldarowie są najlepsi, ale w grze bitewnej, bo w DoW to już niekoniecznie.

Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

2. Moderator ma zawsze rację.


Wojman ma zawsze racje, a nie moderator.

Dnia 08.01.2008 o 18:00, Budo napisał:

3. W przypadku, gdy moderator nie ma racji patrz pkt.2.


Patrzę i widzę i nic nie dostrzegam. Ach, moja ślepota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:51, ArnoldAnhilator napisał:

a Craftworldy typu Alaitoc, czy Biel-tan są niemalże martwe?


...? Od kiedy?

Dnia 08.01.2008 o 19:51, ArnoldAnhilator napisał:

bo w DoW to już niekoniecznie.


Akurat Eldar wymaga najwięcej umiejętności ze wszystkich ras. A na poziomie 1600+ Eldarowie mają opinie najlepszej rasy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:51, ArnoldAnhilator napisał:

To czemu Eldarowie są rasą wymierającą, a Craftworldy typu Alaitoc, czy Biel-tan są niemalże
martwe?

Yyy? Mogę poprosić o punetę?

Dnia 08.01.2008 o 19:51, ArnoldAnhilator napisał:

Ale muszę Ci przyznać jedno. Eldarowie są najlepsi, ale w grze bitewnej, bo w DoW to już niekoniecznie.

Lol, a jaka jest Twoja definicja najlepszej rasy? Co czyni daną frakcję najlepsiejszą?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:56, Dyzio Diablo napisał:

...? Od kiedy?


http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Eldar

Ew. jeszcze tutaj, ale nie wiem, czy są tam jakieś różnice w tekście. Może okazać się, że różnią się wył. wyglądem:
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Main_Page

Tu masz wszystko. Po co mam pisać, skoro ktoś inny to zrobił? Poszukaj sobie informacji o Fall, Eye of Terror i działaniach podjętych przez Slanesha. W dodatku, jak czegoś nie wiesz, zajrzyj tam. Przynajmniej oszczędzisz sobie czasu i kasy na inne źródła, jeśli interesuje Cię fluff.

Dnia 08.01.2008 o 19:56, Dyzio Diablo napisał:

> bo w DoW to już niekoniecznie.

Akurat Eldar wymaga najwięcej umiejętności ze wszystkich ras. A na poziomie 1600+ Eldarowie
mają opinie najlepszej rasy. ;d


Raczej nie masz na myśli ilość punktów w bitwie, więc to 1600+ to jakiś ranking, czy coś w DoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować