Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 15:01, diablolod napisał:

mam pytanko...
1.kiedy wyjdzie dodatek ...( chyba ze jush wyszedl)
2 czy znana jest cena??
3. no i kto to wydaje??o_0 myslalem ze cenega wydae DOW....


qrde sorry,... nie ma edit...

3. no i kto to wydaje??o_0 myslalem ze CD projekt wydaje DOW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:02, diablolod napisał:

> mam pytanko...
> 1.kiedy wyjdzie dodatek ...( chyba ze jush wyszedl)

Winter Assault już wyszedł (rok temu) a Dark Crusade wychodzi 24 września (wersja PL 9 października)

Dnia 11.09.2006 o 15:02, diablolod napisał:

> 2 czy znana jest cena??

59,90 zł bodaj. Wiadomo to już od dawna.

Dnia 11.09.2006 o 15:02, diablolod napisał:

3. no i kto to wydaje??o_0 myslalem ze CD projekt wydaje DOW....

No bo CD-PROJEKT wydaje DoW i dodatki także! I Dark Crusade też wyda CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 15:36, Dyzio Diablo napisał:

No bo CD-PROJEKT wydaje DoW i dodatki także! I Dark Crusade też wyda CD-Projekt.


a dlaczego nie widac tego w planie wydawniczym skoro to jush tak nie dlugo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:42, diablolod napisał:


> No bo CD-PROJEKT wydaje DoW i dodatki także! I Dark Crusade też wyda CD-Projekt.
>

a dlaczego nie widac tego w planie wydawniczym skoro to jush tak nie dlugo...??

Mnie się pytasz? Wyślij meila do Cd-Projekt to ci powiedzą...i wiedz ,że Cd-Projekt WYDA ten dodatek co do tego możesz być pewien... skąd wiem? Z czasopism, z newsów na gram.pl (był taki), z serwisów internetowych. Żadna tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:53, Dyzio Diablo napisał:

>
> > No bo CD-PROJEKT wydaje DoW i dodatki także! I Dark Crusade też wyda CD-Projekt.

> >
>
> a dlaczego nie widac tego w planie wydawniczym skoro to jush tak nie dlugo...??
Mnie się pytasz? Wyślij meila do Cd-Projekt to ci powiedzą...i wiedz ,że Cd-Projekt WYDA ten
dodatek co do tego możesz być pewien... skąd wiem? Z czasopism, z newsów na gram.pl (był taki),
z serwisów internetowych. Żadna tajemnica.


ok ok....wlasnie sciagam demko ;)
znalazlem newsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:36, Dyzio Diablo napisał:

> > mam pytanko...
> > 1.kiedy wyjdzie dodatek ...( chyba ze jush wyszedl)
Winter Assault już wyszedł (rok temu) a Dark Crusade wychodzi 24 września (wersja PL 9 października)



Chwile, kto i gdzie podal taka informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:04, BlackTemplar napisał:

> > > mam pytanko...
> > > 1.kiedy wyjdzie dodatek ...( chyba ze jush wyszedl)
> Winter Assault już wyszedł (rok temu) a Dark Crusade wychodzi 24 września (wersja PL 9
października)


Chwile, kto i gdzie podal taka informacje?


Zobacz w planie wydawniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:28, fish13 napisał:

> Chwile, kto i gdzie podal taka informacje?

Zobacz w planie wydawniczym.


Mhm... juz im wierze, poki Relic nie potwierdzi daty premiery nie bede gdybal na ten temat.
Wiem, ze uczepilem sie jak rzep psiego ogona... ale przyjmuje taktyke: "(nie)Zdrowego sceptycyzmu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodatku spodziewał się najwcześniej w październiku/listopadzie. Raz, że dodatku nie ma jeszcze w planie wydawniczym CDP, a dwa, że proces tłumaczenia gry także trochę zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:07, Czedwik napisał:

Ja bym dodatku spodziewał się najwcześniej w październiku/listopadzie. Raz, że dodatku nie
ma jeszcze w planie wydawniczym CDP, a dwa, że proces tłumaczenia gry także trochę zajmuje.



jest przecież w planie wydawniczym tylko że 5 października. http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp A co do procesu tłumaczenia te teksty dostają najszczęsciej przed premierą gry i to kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:18, fish13 napisał:

jest przecież w planie wydawniczym tylko że 5 października. http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp
A co do procesu tłumaczenia te teksty dostają najszczęsciej przed premierą gry i to kilka tygodni.

Aha, no to w takim razie mam nadzieję, że dotrzymają terminu. Pisząc tamtego posta brałem pod uwagę to, jak było z WA, który był dużo bardziej spóźniony. Jeśli wydadzą Dark Crusade już w październiku to nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 20:33, Czedwik napisał:

> jest przecież w planie wydawniczym tylko że 5 października. http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp

> A co do procesu tłumaczenia te teksty dostają najszczęsciej przed premierą gry i to kilka
tygodni.
>
Aha, no to w takim razie mam nadzieję, że dotrzymają terminu. Pisząc tamtego posta brałem pod
uwagę to, jak było z WA, który był dużo bardziej spóźniony. Jeśli wydadzą Dark Crusade już
w październiku to nie mam nic przeciwko :D


No fajnie by było, już sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że już jest 2,5 tygodnia do premiery, a pre-oreder sie oddala :( Mimo wszystko licze, że rychło CDP jednak umożlilwi zakup DC w ramach pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak sie uczepiliscie daty 5 pazdziernika ? To, ze CDP zamiescilo taka informacje wcale nie znaczy, ze wlasnie wtedy DC sie pojawi ! Poczekajcie na *oficjalna* date premiery, wtedy narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że być może najpierw czeka nas osobna reedycja Winter Assault za 19,90 tak jak to z DoW było. Może tak być, ale mogę się też mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 07:51, BlackTemplar napisał:

Nie wiem czemu tak sie uczepiliscie daty 5 pazdziernika ? To, ze CDP zamiescilo taka informacje
wcale nie znaczy, ze wlasnie wtedy DC sie pojawi ! Poczekajcie na *oficjalna* date premiery,
wtedy narzekajcie.


ta data jest jak najbardziej niewiadoma ale jak już podają datę premiery to mogliby dać przynajmniej jakieś granice w jakich a jakich miesiącach może się DC pokazać np.mówiono że miałbyć we wrześniu a raczej nie będzie przudała by się jakaś interwencja ze strony CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować