Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Całkiem niezły, ale bywały znacznie lepsze. Swoją drogą to już dość dawno nie było nowego odcinka. Widzę, że akcja nadal się dzieje w ramach Dark Crusade. Czyżby również autorowi nie spodobał się Soulstorm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 01:21, benjiro napisał:

Mam pytanie: Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakiś sposób obróbki powtórek z DC? Chodzi
m o to, że np. nie mam ochoty oglądać całej potyczki od nowa tylko chciałbym sie przyjrzeć
finałowej bitwie. Ewentualnie w jaki sposób można przerobić obraz widziany na powtórce
na plik dający się oglądać jako video.
Może są jakieś programy, z którymi powinienem sie zapoznać, gdybym np. chciał zrobić
prezentację gry z własnym podkładem muzycznym.
I ostatnie: chciałbym sobie puścić w środowisku gry własną muzykę. Czy jest to możliwe
z DC?

nie można bo jak ? naraz całe pole bitwy? czy co? z coha by się dało jeszcze bo tam jest kamera filmowa
podkład? muzyka gry na 0% winamp i własna playlista co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać że coś temat martwy!! ech zresztą nie ma co się dziwić skoro patcha jak nie ma tak nie będzie :\ bez jaj jak patrzę na to co oni chcą poprawić http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=194829 to mnie ściska no niby jak oni maja zamiar sie wyrobić w tym miesiącu to ja nie wiem!! :\

no i DoW 2 mam wrażenie że będzie bardziej zrobiony na odwal niż soulstorm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 23:40, Numenpl napisał:

widać że coś temat martwy!! ech zresztą nie ma co się dziwić skoro patcha jak nie ma
tak nie będzie :\ bez jaj jak patrzę na to co oni chcą poprawić

Przypuszczam że Cadian Gate+beznadziejny SS+jak zauważyłeś, brak patcha czy durnego hotfixa, doprowadziły do tego.
http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=194829

Dnia 04.07.2008 o 23:40, Numenpl napisał:

to mnie ściska no niby jak oni maja zamiar sie wyrobić w tym miesiącu to ja nie wiem!!
:\

Te bugi to oni chcą jednak poprawić? Hm, ale jaja, myślałem że zapomnieli o SS jak ja ;P.

Dnia 04.07.2008 o 23:40, Numenpl napisał:

no i DoW 2 mam wrażenie że będzie bardziej zrobiony na odwal niż soulstorm!!

Nie kracz proszę ;/.
Trzeba mieć nadzieję, ja liczę na to że DoW2 okaże się przełomowy dla RTS jak i jego poprzednik. Trochę straciłem do Relica zaufanie po ostatnim crapie którego wypuścili z pomocą IL, ale tłumaczę to sobie że wszystkie siły skupiają na DoW2 właśnie, a IL zwyczajnie zawaliło sprawę. Chociaż mnie osobiście bardzo niepokoi to że oficjalna strona Dawn of War 2 (www.dawnofwar2.com) nie została nawet tknięta patykiem od ogłoszenia prac nad grą, czyli 3 kwietnia...to jest 3 miesiące temu! Wciąż jest na niej tylko 11 screenów i teaser. Ok...chyba nastraszyłem sam siebie w tym momencie :P...
Cóż...
Yyy...może są zajęci pracą? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak późno chcą wydać tego patcha. Ile w ogóle w to osób jeszcze będzie grać jak oni go wypuszczą? :D Przy grze i tak już chyba w większości maniacy zostali (ja już od dawna w to nie grałem). Cóż, bez wątpienia pozostaje czekać jedynie na DoW 2 i mieć nadzieję, że Relic nie skopie supportu tej gry i nie zrezygnuje z jej patchowania na rzecz następnej części Company of Heroes (a takowa pewnie prędzej czy później będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:13, Konował napisał:

Trzeba mieć nadzieję, ja liczę na to że DoW2 okaże się przełomowy dla RTS jak i jego
poprzednik. Trochę straciłem do Relica zaufanie po ostatnim crapie którego wypuścili
z pomocą IL, ale tłumaczę to sobie że wszystkie siły skupiają na DoW2 właśnie, a IL zwyczajnie
zawaliło sprawę. Chociaż mnie osobiście bardzo niepokoi to że oficjalna strona
Dawn of War 2 (www.dawnofwar2.com) nie została nawet tknięta patykiem od ogłoszenia prac
nad grą, czyli 3 kwietnia...to jest 3 miesiące temu! Wciąż jest na niej tylko 11 screenów
i teaser. Ok...chyba nastraszyłem sam siebie w tym momencie :P...
Cóż...
Yyy...może są zajęci pracą? Oby.

mała korekta prace nad grą ponoć ruszyły jeszcze przed wydaniem DC a na pewno przed soulstorm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że oficjalne "ujawnienie" DOW 2 nastąpiło 3 kwietnia nie oznacza, że wtedy rozpoczęto pracę nad grą... Trochę pomyślunku ludu gramu...

Nie sądzę, żeby DoW2 groziło marne wykonanie. Być może mechanika gry nie przypadnie ludziom do gustu, podobnie jak część innowacji ale technicznie produkt z pewnością będzie na wysokim poziomie. Na balans można psioczyć do woli ale nie wmawiajcie mi, że Relic wypluwa marne produkty. Homeworld, DoW... To były rewolucyjne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demn rajt Lordzie.

Konowale obawiam się, że CG w bardzo minimalnym stopniu przyczyniło się do opustoszenia tego wątku. Tam na forum też mało kto pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2008 o 12:52, Numenpl napisał:

mała korekta prace nad grą ponoć ruszyły jeszcze przed wydaniem DC a na pewno przed soulstorm!!

Z pewnością prace ruszyły wcześniej, ale oficjalnie ogłoszono 3 kwietnia że gra będzie. Tak samo jak Blizzard ze Starcraftem, ciupali nad grą już parę lat a ogłosili niedawno dopiero że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:57, Konował napisał:

Z pewnością prace ruszyły wcześniej, ale oficjalnie ogłoszono 3 kwietnia że gra
będzie. Tak samo jak Blizzard ze Starcraftem, ciupali nad grą już parę lat a ogłosili
niedawno dopiero że będzie.


No tak, to już wiemy, and....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:41, Teokrata napisał:

poczatek lipca jest a patcha nie ma...
gdzie jest patch do Soulstorma ???


Nie pytaj mnie o to. Aczkolwiek, do CDP zgłosili się ponoć jeszcze jacyś ludzie (zostali określeni mianem "figórkowców"), którzy także chcą wrzucić swoje 3 grosze. Zmienił się też koordynator projektu ze strony CDP.
Postaram się dowiedzieć nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:41, Teokrata napisał:

poczatek lipca jest a patcha nie ma...
gdzie jest patch do Soulstorma ???

nie ma nie będzie - a tak na serio lepiej żeby wyszedł !!

co do Dow2 to normalnie żenada z updatem strony gry!! RA3 jest update , Starcraft 2 to na forum chociaż a DoW1& 2 leżą i chyba trupem jedzie , (chyba lepiej juz w wiedźmina se pograć!!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:38, Numenpl napisał:

> poczatek lipca jest a patcha nie ma...
> gdzie jest patch do Soulstorma ???
nie ma nie będzie - a tak na serio lepiej żeby wyszedł !!


ta gra umiera przez brak patcha... to smutne... po tylu latach tak olać graczy...
jak ma żyć multiplayer przy tylu tak poważnych błedach ??? smutek i żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:31, Dyzio Diablo napisał:

> po tylu latach

Lol, Reric olewa graczy od wydania DC. :D


do DC przynajmniej wyszedł patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować