Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 11:15, Lord Avatar napisał:

Hmm..w zasadzie wniósł bym pewna poprawkę do przedstawionej kilka postów wyżej historii (pomijając
korektę..). Z tego co mi wiadomo, pojedynek pomiędzy Imperatorem a Horusem był wyrównany. Dopiero
w jego finałowej fazie Imperator zdołał zadać CIOS (fizyczny lub mentalny...), który powalił
wspomaganego przez Chaos Horusa, niemniej przypłacił to zdruzgotaniem swego i tak okaleczonego
w trakcie walki ciała.


Żeby nie poświęcenie się przez Sanguiniusa to z Imperatora nic by nie zostało tak ku ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 07:48, Baal Namib napisał:

HEhe. Dzięki.. Już zamuwiona na gwiazdorka;]


Dobrze, dobrze a teraz marsz do szeregu!!;) Imperator cię wynagrodzi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst o HH jest swietny ale dema nie polecam http://www.truefish.co.uk/dow/HHDemo.zip lub http://www.savefile.com/files.php?fid=4593293 Imperator mógł zmieść Horusa lecz tego nie chciał - jak by Horus sie nawrócił to nie było by czegoś takiego jak chaos - i jeśli Imerator by mu wybaczył to inni by poszli za przykładem. A opis ich walki zaeży od autora i przekładu itp. Aaa i sorrry Dan ja sam dużo o tym uniwersum nie wiedziałem, no i szkoda że nie ma tej strony per mortis cos tam, a napewno nikt nie zna dokładniejszej daty modu HH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 16:36, nemczek napisał:

Imperator mógł zmieść Horusa lecz tego nie chciał - jak by Horus sie nawrócił to nie było by
czegoś takiego jak chaos - i jeśli Imerator by mu wybaczył to inni by poszli za przykładem.


Tu się mylisz. Chaos był, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:38, Woko11 napisał:

Chcę kupić Złotą Edycję Warhammera, ale nie wiem czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
Radeon 9200SE 128MB


Pójdzie spokojnie, ale raczej nie w najwyższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woko 11 sam grałem na podobnym sprzecie!!!! Karta napewno da rade,ale procesor też powinien
Occulto wiesz tego nikt nie może być pewien co bys sie stało ale w końcu chaos teraz opiera sie na zbntowanych legoinach SM, wiesz chaos by był ale pewnie w innej formie lub oslabiony strata tych legionów. A słyszał ktoś że jednym (nie wiem którym) PODOBNO przewodzi klon HORUSA???? może ktś wie czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:38, Woko11 napisał:

Chcę kupić Złotą Edycję Warhammera, ale nie wiem czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
Radeon 9200SE 128MB

Trochę za mało RAMu. Przydało by się 512. Ale pójdzie.Ja gram właśnie na takim sprzęcie...tyle że ja mam 768 RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:52, nemczek napisał:

Woko 11 sam grałem na podobnym sprzecie!!!! Karta napewno da rade,ale procesor też powinien

Occulto wiesz tego nikt nie może być pewien co bys sie stało ale w końcu chaos teraz opiera
sie na zbntowanych legoinach SM, wiesz chaos by był ale pewnie w innej formie lub oslabiony
strata tych legionów. A słyszał ktoś że jednym (nie wiem którym) PODOBNO przewodzi klon HORUSA????
może ktś wie czy to prawda???


Chaos to przed wszystkim Bogowie Chaosu i ich demony. Zważ, że zanim powstały legiony w wyniku herezji Horusa, to Chaos był i to właśnie przez jego wpływy doszło do herezji, która tylko chaos wzmocniła i rozszerzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:38, Woko11 napisał:

Chcę kupić Złotą Edycję Warhammera, ale nie wiem czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
Radeon 9200SE 128MB


Ja mam Celerona 1.7Ghz, 384 Ram, GeForce FX 5200 128 MB i chodzi bardzo ładnie do czasu większej rzezi:/ Czas na uprage ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:56, Occulto napisał:

Chaos to przed wszystkim Bogowie Chaosu i ich demony. Zważ, że zanim powstały legiony w wyniku
herezji Horusa, to Chaos był i to właśnie przez jego wpływy doszło do herezji, która tylko
chaos wzmocniła i rozszerzyła.


No ba jasne ,że istnieli wcześniej. W jednym White Dwarfie (czasopismo o W40k ) dowiedziałem się ,że pierwsze demoniczne osobniki były zauważane już w czasach prehistorycznych. Jaskiniowcy malowali je na ścianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 17:00, Dyzio Diablo napisał:

No ba jasne ,że istnieli wcześniej. W jednym White Dwarfie (czasopismo o W40k ) dowiedziałem
się ,że pierwsze demoniczne osobniki były zauważane już w czasach prehistorycznych. Jaskiniowcy
malowali je na ścianach :)


...bo jaskiniowcy byłi przecież protoplastami berserkerów Khorna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:02, Occulto napisał:

...bo jaskiniowcy byłi przecież protoplastami berserkerów Khorna :-)


A oto fragment:

Pieczary wulkanicznego pochodzenia w Hnang-Mei, pod masywem górskim przecinającym powierzchnię Terry w regionie, którego starożytnej nazwy nikt już nie pamięta, zawierają być może świadectwo pierwszego kontaktu ludzi z demonami. Przed swym zniszczeniem w trakcie Oblężenia Terry dziesięć tysięcy lat temu na ścianach tych pieczar widniały prymitywne naskalne rysunki przedstawiające ludzi pierwotnych oraz schematycznie przedstawione, ale doskonale rozpoznawalne dla członków Ordo Malleus postacie demonów.

A tu link do pełnego tekstu o demonach plugawego chaosu...

http://www.teksty.gildia.pl/krzysiek_b/white274/ordomalleus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:36, nemczek napisał:

Imperator mógł zmieść Horusa lecz tego nie chciał - jak by Horus sie nawrócił to nie było by
czegoś takiego jak chaos -


Z całym szacunkiem ale to PIRAMIDALNA BZDURA.

Chaos objawił się w postaci trzech (później zaś narodził się czwarty..) Bogów na eony przed stworzeniem Horusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:07, szweider napisał:

A tak wogóle-kiedy przyłączył się do Chaosu thousand sons??


Po tym jak Imperator nie dał wiary ostrzeżeniom Magnusa i rozkazał Space Wolves unicestwienie jego legionu.

Co...jak wiemy...:].....nie udało się tym żałosnym, zapchlonym kundlom - sługusom wysuszonej kukły na jej próżnym tronie... .

All is dust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:55, Dyzio Diablo napisał:

Klonem Horusa jest (podobno) Abaddon dowódca Black Legion.


I co ciekawe, uważa swoją starszą, legendarną już kopię genetyczną ( w tej roli Horus..) za naiwnego głupca.

Oczywiście..podobno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile myślałem, że pomyliłem tematy i trafiłem do tego o historii WH40k zamiast do tego o DC, ale widze, że jestem we właściwym miejscu ( i chyba tylko ja) ;p

Nie wiem czy wiecie, ale można zakupić Złotą Kolekcję Dawn of War, czyli podstawkę i oba dodatki. Szkoda, że brakuje mi tylko WA więc się nie skusze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować