Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 16:13, Everial napisał:

Ja bym dał na odwrót: Optyka dla Kauyon


Tyle, że optyka nie dotyczy Krootox''a i Knarloka, a to sa właśnie jednostki oferowane przez Kauyon. Dlatego optyka powinna być jednak dla Mont''ka, ponieważ korzysta z niej Hammerhead i (nie jestem pewien) Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:21, Burzol napisał:

> Ja bym dał na odwrót: Optyka dla Kauyon

Tyle, że optyka nie dotyczy Krootox''a i Knarloka, a to sa właśnie jednostki oferowane przez
Kauyon. Dlatego optyka powinna być jednak dla Mont''ka, ponieważ korzysta z niej Hammerhead
i (nie jestem pewien) Crysis.


Z Optyki korzystaja tylko 2 jednostki: FW i SS. Pozatym HH ma największy zasięg z czołgów w całej grze(czołgów nie artylerii) i Optyka jest mu niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellhound - 150/150 + hangar za 100/50. I aktualnie Hellhoundy są tak zabugowane, że szkoda gadać.

A tak wogóle to ŻADEN pojazd w grze nie ma imba umiejętności, którą można mieć po tanim badaniu, a jej siła jest porównywalna z Earthshakerem. I to jeszcze może jej mieć tyle ile jest Skyrayów -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 23:55, Czedwik napisał:

Co do wspólnego projektu - pomysł sieciowej kampanii kiedyś już się pojawiał. Na razie nic
się nie zanosi na to, aby takie coś się pojawiło, to na pewno nie jest materiał na patcha.
Na sequel - być może.


Owszem, pojawiło się. Na www.dowfiles.com mozna poczytać o projekcie noszącym nazwę Community Mod. Z założenia ma to być modyfikacja oparta w 100% na sugestiach internetowej społeczności fanów DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:30, Krzysztof111177 napisał:

> Ja powinienem być dzisiaj o 20 jak zwyklę. Z chęcią zagrałbym na Bunkrze149 jako atakujący.


Ja też bo dwa razy się już broniłem i stwierdzam że wybronić się i skutecznie kontratakować
na tej mapie jest niemożliwością...


Możliwością. Wczoraj grałem na tej mapie w drużynie broniących się (2x Sm 1x Chaos) vs 5 (tak, pięciu..) "ludzkich" Orków. Po ponad godzinie udało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.01.2007 o 15:59, Krzysztof111177 napisał:

Tia wątpię czy nawet taka obrona powstrzyma Chaos+Tau+Orki+Nek...po prostu mapka jest zje..na.


Bynajmniej. Z mapką wszystko jest ok. Tak naprawdę, największe zagrożenie dla broniących się stanowią rasy z dużą ilością "skoczków". A zatem Eldarowie i w początkowej fazie SM (LS). Odpowiednia ilość artylerii i dobrze rozłożona obstawa + okazyjne bombardowanie orbitalne lub jego odpowiednik, powodują, że brama jako taka jest prawie nie do przejścia. Stąd, większość ataków będzie opierać się na próbach "przeskoczenia" murów lub też teleportacji do wnętrza fortecy. Także Nekroni mogą nieco namieszać teleportująć NL do środka a następnie wzywając FO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:27, Joannita napisał:

Earthshaker
Co to jest ???? Moim zdaniem fajnym pojazdem jest LR.



Earthshaker to broń bazyla i gromi piechote.
LR??Lepszy BB,bo jak LR dopadnie CoMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:26, Everial napisał:

Pozatym HH ma największy zasięg z czołgów w całej grze


Wydaje mi się, że Skyray ma większy zasięg. Chociaż nie porównywałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję zrobić listę którą każdy musi mieć mapek bo te podstawowe nudne są a gra sie tylko na poligonie(3sv3) 2 mapy 2sv2 i ostatnia na liście na 4sv4 przy j1sv1 to też sa 2 rzeka krwi i spotkanie umysłów
już zasysam bunkier zara z kompami wypróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 17:34, szweider napisał:

LR??Lepszy BB,bo jak LR dopadnie CoMS..

Ale LR potrafi użycz ducha maszyny co czyni go przez chwilę niepodatnym na obrażenia. Ma tyle samo wytrzymałości co BB ale on morze również przewoźić piechotę. Z zadawanymi obrażeniami to niewiem co zadaje większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:11, Krzysztof111177 napisał:

Ja będę o 19.30 na Obscurusie... Będzie ktoś??


Myślę, że mi się uda być o tej godzinie na Obku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:55, Iroks1 napisał:

proponuję zrobić listę którą każdy musi mieć mapek bo te podstawowe nudne są a gra sie tylko
na poligonie(3sv3) 2 mapy 2sv2 i ostatnia na liście na 4sv4 przy j1sv1 to też sa 2 rzeka krwi
i spotkanie umysłów
już zasysam bunkier zara z kompami wypróbuje



Ja proponuję, żeby użytkownicy tego szacownego tematu, ściągnęli Map Packi I-IV z www.dowfiles.com . Wiele wyśiłku to nie wymaga, a będziemy mieć do dyspozycji całą gamę znakomitych map. (Gates of Ultramar! Gates of Ultramar!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować