Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 21:48, szweider napisał:

Jeszcze jedno

Everial

Mówiłeś,że Kasta ognia Tau uważa CC za niehonorową zagrywkę.Taaaaa..."Po co mam się z nim bić
na noże,skoro mogę mu strzelić w Plecy??"


Nieeeee, po co bić się na noże skoro można w ogóle nie dać podejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 23:29, Kubacube90 napisał:

ale właśnie o to mi chodzi że nie zaszedł mnie od tyłu tylko POJAWIŁ SIĘ Z NIKĄD :/
JAK?!?!?!?!


Musiałeś byc nieuważny- btw też mam dow + wa będzie można sie na partyjkę umówić ;)

A tak w ogóle to juz mnie szlag trafia, wbijam na serwer 10 gier i wszędzie "zła mapa" pora wreszcie siącgnąc jakieś map packi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było na bunkrze... Szkoda że musieliśmy grać z rushującym kompjutrem i Iroks musiał wyjść. Jutro o 19tej mam nadzieję że ktoś będzie...Teraz niewielu znajomych widziałem...No może z pięciu i SMERFA. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 22:33, Mroku21 napisał:


Wystarczy wykryć (co nie jest trudne) i infiltrowani CSM nie mają szans w starciu ze sqadem
SM.


Nie zawsze ma się pod ręką "czaszkę" lub kronikarza. CSM z infiltracją mogą bezkarnie hasac po mapie waląc do wszystkiego, co się rusza. Ponadto, w krytycznej sytuacji, moga póść z SM do CC, a racji ulepszenia dającego im dużego kopa w walce wręcz, mocy czempiona oraz większej liczebności oddziału, z reguły nakopią "marynarzom" do tyłka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:48, szweider napisał:

Jeszcze jedno

Everial

Mówiłeś,że Kasta ognia Tau uważa CC za niehonorową zagrywkę.Taaaaa..."Po co mam się z nim bić
na noże,skoro mogę mu strzelić w Plecy??"


To takie "arystokratyczne" podejście. Zamiast wąchać pot i krew swoją oraz wroga, po prostu eleganckim strzałem z przyłożenia wypalasz mu dziurę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:34, szweider napisał:

Eeeeeeeeee......rhino??


Być może. Choć warto pamiętać, że w WA Rhino mieścił jeszcze tylko 1 drużynę piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:19, Mroku21 napisał:

> Lista, jest o tyle przydatna, że wiadomo who is who.
To już można ustalić w lobby gry.


Owszem. Nadal twierdzę, że lista jest rozwiązaniem "wygodnym towarzysko", ale fakt faktem, są bardziej przydatne informacje, na które brakuje miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroku
NIe wywalić tych co grać nie mogą po to normalne z grają i naprzykład w danym tygodniu mają sesję czy coś mi muszą się uczyć. Ja dałem tylko pomysł który morzna zlikwidować.

SM i CHaos są podobni wyglądem i częścią budynków. CSM sa lepsi od SM w t1 bo mają lepszą piechotę. Podobają mi się bersekerzy Khorna. Można ich mieć odrazu w koszarach i niemogę znimi wygrać oddziałem SM.
Natomiast Kiedz mam i LS to z piechota dam rade. W t3 jak chaos ma Lorda Chaosu i Krwiopijce to jest bardzo ciezko. Jak jeszcze ma b.dobrego dowdodce np. Mroku to nie mam szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 09:27, Grond napisał:

Ja tam się ostatnio podowiadywałem dużo ciekawych rzeczy o chaosie (EEEMMMBBBAAA!) dlatego
gram teraz SM.


Wyjdzie na to, że WSZYSTKIE rasy poza IG są "EEEMMMBBBAAA!". ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 09:59, Grond napisał:

Zaczynasz gadać jak Iroks i Everial...


Ale ja się nie upieram, że NIE SĄ. ^^
Wiem, że Tau i Croni są przegięci, a spam Zerków to przesada (powinni ograniczyć ich ilość poprzez jakiś limit, tak jak zrobili z Opętanymi)! Też wiem jak to boli kiedy twoi padają, a ty nie masz czym zarżnąć tych ciągle wstających Cronów i niewidzialnego Monolitu, a zasięg FW i flamer Crissisów przyprawiają o ciarki na plecach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 21:06, Mroku21 napisał:

Nie ty jedna :P już od dawna walczę, żeby w ogóle wywalić tą listę, bo jest do niczego nie
przydatna (wystarczyłoby tylko info gdzie i o której zazwyczaj gramy). Zamiast tego proponuje
krótkie FAQ, linki do mappacków, przydatnych modów i stronek o DC (dow.rox.pl, warhammer.sztab.com
+ tych zagranicznych jak np.dowsanctuary.com). Pomysł z lista jest o tyle bezsensowny, że większość
osób z niej w ogóle się nie pojawia na Obscurusie, a jedna (wiem to) nawet nie ma Warhammera!!!


tez jestem za wywaleniem tej listy, ktora nie dosc ze zajmuje duzo miejsca to jeszcze jest prawie nieprzydatna... FAQ oraz linki (w tym np do mappackow, modow, rozwiazania problemu z wersja DC lub do tematu o universum W40K) beda bardziej uzyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 01:18, Lord Avatar napisał:

Nie zawsze ma się pod ręką "czaszkę" lub kronikarza. CSM z infiltracją mogą bezkarnie hasac
po mapie waląc do wszystkiego, co się rusza. Ponadto, w krytycznej sytuacji, moga póść z SM
do CC, a racji ulepszenia dającego im dużego kopa w walce wręcz, mocy czempiona oraz większej
liczebności oddziału, z reguły nakopią "marynarzom" do tyłka. :]


jest wlasnie tak jak mowisz ];-> z marynarzykami Chaos idzie na noze !!! Blood for the Blood God !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory wczoraj musiałem wyjsć ale ja to jestem jak coś do max 22.00 ale wcześniej tak od 16.00 można mnie złapać czemu włąśnie wy tak późno kurde gracie
dzisiaj wczesniej się zejdźmy i zagrajmy porządną grę 3sv3 na bunkrze chce wkońcu wypróbowac pewną taktykę obrony sm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 01:19, Lord Avatar napisał:

> CSM w żadnym wypadku nie są podobni do SM. Nigdy.

Dnia 22.01.2007 o 01:19, Lord Avatar napisał:

Fakt. W końcu zróżnicowano ich należycie.


Podstawowa roznica miedzy ChSM i SM od WA jest taka, ze SM podobnie jak IG opiera sie glownie na swojej podstawowej jednostce bojowej, do ktorej ma silne uzbrojenie,ulepszenia i dowodcow zwiekszajace ich wartosc w kolejnym "tajerze", zas ChSM maja zamiast tego infiltracje a od T2 funkcje glownej jednostki ciezkiej piechoty przejmuja Zerki, zas imperialni musza ulepsza i zbroic swoje "podstawowe jednostki", co ma swoje plusy i minusy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować