Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 17:50, szweider napisał:

Bo T:Pau som IMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A najgorszy jest Crisis z tzw Imba flamerem


Taaaa, a widziałeś co plasmy GMów robią z Crisisami?? Nim on dobrze wyląduje i zacznie strzelać to już 2 grupki GMów go zabiją, nie mówiąc o HWT z działkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:52, Iroks1 napisał:

wogóle wywalićdodtaki wracamy na starego DoW''a i 0 imba będzie a przy okazji to śmiga ładnie
;)

0 Imb mówisz?? To ja bym ci pokazał prawdziwą Imbę w postaci 10 Plugawicieli z lepszym dmg, pancerzem Medium nie light, a w obstawie 5 grupek Obliteratorów(Niszczycieli) BT i 2 Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:53, Everial napisał:

> Bo T:Pau som IMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A najgorszy jest Crisis z tzw Imba
flamerem

Taaaa, a widziałeś co plasmy GMów robią z Crisisami?? Nim on dobrze wyląduje i zacznie strzelać
to już 2 grupki GMów go zabiją, nie mówiąc o HWT z działkami.


LS-y roznoszą Crisisów.Ogólnie Kriziowi mogliby usunąć ten bug,ale dać mu regenerację

Iroks
Balans w zwykłym DoW??Taaa.....dziesieć "sędzi" Dredów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:15, Lord Avatar napisał:

Knarloc w życiu nie pobije Avatara.


Ja tego nie sprawdzałem. Ale z relacji naocznych świadków wynika, że tak jest. Jak nie wierzysz to można to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:57, Grond napisał:

Defiler ma veh_med :P


to widocznie veh_high, bo wiem że w wersji 1.50, 1.51 podwyższono mu klasę pancerz i cap zmniejszono z 3 na 2. Po tych zmianach nikt już nie robił predatorów, były tylko walki spam Defiler cs Dred spam vs Fire Prism Spam vs Killa Kan spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:17, Grond napisał:

> Knarloc w życiu nie pobije Avatara.

Ja tego nie sprawdzałem. Ale z relacji naocznych świadków wynika, że tak jest. Jak nie wierzysz
to można to sprawdzić...


Wiem że Knarlok Kauyon jest w zadać tyle dmg Rożgniataczowi że zostaje mu poniżej 1500 hp mimo że knarlok zadaje niby 2 razy mniej i ma 4000 życia mniej. On musi mieć jakiś zabugowany rate przeciw demonom, bo już w zwalczani BB, LRa i Monola się tak nie sprawdza, a na piechotę to się w ogóle nie opłaca go posyłać bo on zjada po jednym, a nie tak jak na przykład BT, że toporem swoim zabija 5 kolesi naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:17, Everial napisał:

to widocznie veh_high, bo wiem że w wersji 1.50, 1.51 podwyższono mu klasę pancerz i cap zmniejszono
z 3 na 2. Po tych zmianach nikt już nie robił predatorów, były tylko walki spam Defiler cs
Dred spam vs Fire Prism Spam vs Killa Kan spam.


Mogę się założyć o mojego członka, że Defiler ma teraz veh_med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że każdy ma jakieś inne zajęcie niż granie w DoWa :P tak swoją drogą to ma ktoś jakiś fajny mappack do DoW: DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:32, Nagaroth napisał:

Pewnie dlatego że każdy ma jakieś inne zajęcie niż granie w DoWa :P tak swoją drogą to ma ktoś
jakiś fajny mappack do DoW: DC?


Niedawno mówiliśmy o Mappackach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:22, Grond napisał:

> to widocznie veh_high, bo wiem że w wersji 1.50, 1.51 podwyższono mu klasę pancerz i cap
zmniejszono
> z 3 na 2. Po tych zmianach nikt już nie robił predatorów, były tylko walki spam Defiler
cs
> Dred spam vs Fire Prism Spam vs Killa Kan spam.

Mogę się założyć o mojego członka, że Defiler ma teraz veh_med.


Teraz owszem, ale ja mówie jak było w Dowie, bo tu znowu wszystko pozmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:32, Nagaroth napisał:

Pewnie dlatego że każdy ma jakieś inne zajęcie niż granie w DoWa :P tak swoją drogą to ma ktoś
jakiś fajny mappack do DoW: DC?

Wyszukiwarka----> słowo: map pack----> chwila poszukiwań
Naprawę już nie raz poruszaliśmy ten temat, ale mam dobry humor więc masz : http://dawnofwar.filefront.com/file/Community_Map_Pack_1_4;72441 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:00, RafiXxx napisał:

Pomocy!!! mam plik z obrazkiem 94x64 (tga)wkleilem go do banners a w grze go niema....

Plik musi mieć rozmiar 64x96 ,czyli odwrotnie niż podałeś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować