Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 18:46, Dyzio Diablo napisał:

> Knarlock,Knarlock,Knarlock...widzę,że w DC jest raczej niezbyt popularny u dowódców Tau-oni

> zamiast tego"Pieska" wolą Skyray''a.

Skyray''a? Chyba chodzi ci o HammerHeada? Skyray jest dostępny o wiele wcześniej więc jest
używany częściej.


Nieeee Szweiderowi chodzi o Skyray, a Knarlok to nie krootox(chyba ci się nazwy pomyliły) i można mieć 2 HH i 4Skyray''e i 2 Devilfishe lub 2HH 3 Skyraye i Knarloka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:10, Joannita napisał:

Everial wczoraja jak mi się jakoś zdaje to jakby najechało mnie w drugiej potyczce 5 HH.


Stary!!! Jak by tam było 5 HHów to byś nawet jednego nie rozwalił!!! Tam były 2 HHy(przetrwały do końca bitki) i 3 Skyraye, które zostały rozwalone przez wieżyczki rakietowe i twojego whirlwinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie jak gram z kolega przez internet w Dawn of War:Dark Crusade to mamy tylko 2 rasy i czy mozna miec wszystkie rasy za odpowiedz wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, aż chciało by się powiedzieć zerknij do FAQ, ale już go nie ma. Więc jest tak: Jeśli masz tylko Dark Crusade to w internecie możesz grać tylko Tau i Nekronami. Jeśli chcesz mieć dostępne wszystkie rasy to musisz posiadać: Dawn of War - dodaje Chaos, Space Marines, Eldarów i Orków; Winter Assault - dodaje Gwardię Imperialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:55, przemrad napisał:

Siema mam takie pytanie jak gram z kolega przez internet w Dawn of War:Dark Crusade to mamy
tylko 2 rasy i czy mozna miec wszystkie rasy za odpowiedz wielkie dzieki.

Było już kilkanaście razy o tym pisane...Żeby mieć pozostałe rasy trzeba mieć Dawn of War i pierwszy dodatek Winter Assault...Miłego buszowania po sklepach... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 13:16, dizzy1942 napisał:

Tak z czystej ciekawości ściągnęłam DoW Pro i jedno słowo: MASAKRA! Tyle nowych upgradów i
innego śmiecia w normalnym Winter Assaulcie nie znajdziecie! Czekam z niecierpliwością na wersję
pod Dark Crusade. :)

PS. A tu parę Lemanków (full upgrade) i Benek. :)

Niby zainstalowałem tego DoW Pro ale takich rewelacji tam nie uświadczyłem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz by się przydało FAQ niektórym, a szkoda że Budo je usunął. Ale miał swoje powody, chociaż bez linków nie może być w wersji skróconej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 16:58, Budo napisał:

Ja go odpiąłem i odpięty na razie zostanie. Nie będziemy przypinać postów zawierających linki
i teraz tyle mam do powiedzenia ;]


a co było złego w przypiętym poście Mroka ? przecież to były linki do podstawowych informacji i źródeł dla osób nowych a czasem i starych w temacie... gdybym nagle chciał zrobić sobie swoje bannery itp to musiałbym przekopać prawie 400 stron by znaleźć szczegółowe info jak to zrobić... podobnie np z mapami... apeluje o rozsądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:07, Krzysztof111177 napisał:

Niby zainstalowałem tego DoW Pro ale takich rewelacji tam nie uświadczyłem... :/


Trzeba patrzeć na takie Mody sercem nie oczyma. ;)
Jest w nim parę rzeczy, których w Winter Assault i Dark Crusade zabrakło (dużo upgradów, sprzęt dla piechoty itp.). Mnie tam pasi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem sobie o zmianach planowanych w patchu na wiadomej stronie i podoba mi się to co jest tam napisane, fajne pomysły, skonczą się imba rushe... i inne takie... choć mogliby jeszcze zmienic to ze NW są za zero energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:16, Teokrata napisał:

właśnie poczytałem sobie o zmianach planowanych w patchu na wiadomej stronie i podoba mi się
to co jest tam napisane, fajne pomysły, skonczą się imba rushe... i inne takie... choć mogliby
jeszcze zmienic to ze NW są za zero energii


nw za 0 muszą być i basta! reszte zmian ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:45, Iroks1 napisał:

nw za 0 muszą być i basta! reszte zmian ok


Nie muszą i nie mogą być za 0. Teraz jak nekron dostanie FO w t1.5 to będzie wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sm cięszkę się z :
- Kapelan może teraz być dołączany do drużyn.
-serwoczaszki podwojone hp
i najważnieszje :jupi: :jupi:
- Predator dostępny w t3, z jego standardowym uzbrojeniem
- t4 pozwala ulepszać Predatory w działa laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 21:45, Iroks1 napisał:

nw za 0 muszą być i basta! reszte zmian ok



Właśnie to jest najbardziej IMBA w nec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Dark Crusade''ie, wstyd się przyznać, ale nigdy nie grałem w strategie w trybie multi (tyklo single) no i dziś chiciałem tak pograć w DC, ale nie wiem jak tam sie zalogować, nigdzie nie ma żadnego formularzu dla nowych. Powiecie jak się zalogować do gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:55, Matiz666 napisał:

Mam problem w Dark Crusade''ie, wstyd się przyznać, ale nigdy nie grałem w strategie w trybie
multi (tyklo single) no i dziś chiciałem tak pograć w DC, ale nie wiem jak tam sie zalogować,
nigdzie nie ma żadnego formularzu dla nowych. Powiecie jak się zalogować do gry??


Uruchamiasz grę przez sieć, zakładasz konto (może być na fikcyjnymmailu xD) i śmigasz. Żadna filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:52, Grond napisał:

Nie muszą i nie mogą być za 0. Teraz jak nekron dostanie FO w t1.5 to będzie wesoło...


Czy ja wiem? Przy rodzaju ekonomii jaki ma Nec, nie będzie im tak łatwo. Przy okazji nie będą już kosić budynków jak do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w "Gra Wieloosobowa", tam w "Gra Sieciowa" i pokazuje się okienko na login i hasło. Nad tym masz "Stwórz nowe konto". Klikasz na "Stwórz nowe konto" i wypełniasz wszystkie rubryczki. Tworzysz konto i cofasz się do menu "Gra Sieciowa". Tam logujesz się na konto które przed chwilą stworzyłeś i jesteś w lobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 22:01, Mroku21 napisał:

Czy ja wiem? Przy rodzaju ekonomii jaki ma Nec, nie będzie im tak łatwo. Przy okazji nie będą
już kosić budynków jak do tej pory ;)


Khem... Jednostka bez morale, z aurą która ownuje morale jednostek z t2, oraz dmg który wystarcza na ownowanie wszystkiego w t2 dostępna w t1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować