Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 13:11, Dyzio Diablo napisał:

> IG jest za silne mówią ludzie,którzy polatali po salwie z bazyli i granatników.

Jeśli granatniki miałyby być imba, to ja jestem św. Mikołajem. :P Co do Bazyli.... są silne
fakt. Ale żeby zaraz IMBA?


HHy też są silne... ale żeby od razu IMBA?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co uważacie za silne u Orka jest w jego T3. I, że t3 orka jest bardzo silne to powie wam każdy doświadczony gracz.

Ig jest słabą rasą, a to, że nie radzicie sobie z nią świadczy o waszym skillu.

Everial: jak nie wiesz jak się gra chaosem to lepiej nic nie mów. CSM z Ciężkimi Bolterami na początku? Fakt, są bardzo silne, ale co robisz przed nimi? BO => heretyk, 2/3xkultyści, Koszary i Generator. Potem Raptory i Chaos Lord. Raptory idą na harras, potem dołącza do nich CL. Przy dobrym harrasie można poważnie nadszarpnąć eco przeciwnika, jednocześnie samemu robiąc t2. W t2 to Zerki i Czarnoksiężnik. Po wejściu w t2 trzeba zrobić Krąg Ofiarny, a w nim opracować Łańcuchy Męki (dla Czarnoksiężnika) i da to nam jednocześnie dostęp do Horrorów w przypadku budowy pojazdów u przeciwnika. Chaos potrafi przeżyć t2 bez budowania pojazdów, bo zrobienie Predatora wiąże się z dużymi kosztami (Predator + zwiększenie capa pojazdów), a Defilery nie są zbyt potężne (ale zamieszanie zrobią). W t3 to Obliteratorzy i Opętani. Dla opętanych warto (trzeba!) zrobić ulepszenia w Kręgu Ofiarnym. I to chyba taka standardowa taktyka dla Chaosu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:14, Grond napisał:

I to chyba taka standardowa taktyka dla Chaosu
jest.


Dlatego przestałem na razie nimi grać, bo każda rozgrywka wyglądała tak samo. SM dają większe pole do popisu według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ludzie mówią,że IG jest imba,to oznacza,że grać nie umieją:)Widziałem kolesia,który był SM,bił się z IG,jego SM rozjechali GM,a potem krzyczał"GM IMBA!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:21, szweider napisał:

Jeżeli ludzie mówią,że IG jest imba,to oznacza,że grać nie umieją:)Widziałem kolesia,który
był SM,bił się z IG,jego SM rozjechali GM,a potem krzyczał"GM IMBA!!!"


Widać uznał, że wygrał tylko dlatego dzięki swojemu skillowi, bo UberGMi są tacy IMBA, napewno w t1 nie są IMBA, dopiero później robią się z nich pełnoprawni wojacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:19, Everial napisał:

No to rozwinąłeś to co ja powiedziałem :P


Nie. W tym co ja opisałem nie ma nawet zbrojowni... A warto zrobić zbrojownie, dla Pistoletów Plazmowych dla Lorda i Czempionów i ewentualnie infiltracji dla csm w t3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno,co mam do powiedzenia na temat gwardzistów w T2-JEST ICH DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:27, szweider napisał:

Jest jedno,co mam do powiedzenia na temat gwardzistów w T2-JEST ICH DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chodzi o to, że na początku GMi kosztują 20 requ, ok, ale po paru ulepszeniach, gdy zadają o wiele więcej, mają morale 4 czy 5 razy wyższe i mają więcej życia, ten koszt jest trochę nieadekwatny, bo śmiem w to wątpić, że kultysta wygra z GMem z upami(a oabj kosztują tyle samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to?GM po Upach ma kosztować 50?Nie ma mowy!!Przecież niemal każdy ma upa,dzięki któremu może zdmuchnąć GM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:35, szweider napisał:

A co to?GM po Upach ma kosztować 50?


Lol jakby GM kosztował 50 req (nawet po upach) to niewiem czy ta rasa byłaby grywalna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:35, szweider napisał:

A co to?GM po Upach ma kosztować 50?Nie ma mowy!!Przecież niemal każdy ma upa,dzięki któremu
może zdmuchnąć GM:)


NIe 50!!! Ale powiedzmy 35, czyli każdy up zwiększałby koszt o powiedzmy 3 requ(właściwie, to każda jednostka tak powinna mieć), a chyba tylko NL tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:39, Dyzio Diablo napisał:

Lol jakby GM kosztował 50 req (nawet po upach) to niewiem czy ta rasa byłaby grywalna. :P



No cóż...byłaby to wtedy rasa dla tych,którzy nie przejmują się tym,że osiągną T2 w 30 minucie gry XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:31, Everial napisał:

> Jest jedno,co mam do powiedzenia na temat gwardzistów w T2-JEST ICH DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chodzi o to, że na początku GMi kosztują 20 requ, ok, ale po paru ulepszeniach, gdy zadają
o wiele więcej, mają morale 4 czy 5 razy wyższe i mają więcej życia, ten koszt jest trochę
nieadekwatny, bo śmiem w to wątpić, że kultysta wygra z GMem z upami(a oabj kosztują tyle samo)


To żeby było fair,należałoby tak zrobić ze wszystkimi jednostkami.I np.Pred Chaosu po ulepszeniu też.I FW też,i NW(urraa!!!!) też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:14, StarWalker napisał:

Eee tam. I tak najlepsi są Eldarzy.


Dla mnie najlepsi są...orkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:19, szweider napisał:

> Eee tam. I tak najlepsi są Eldarzy.

Dla mnie najlepsi są...orkowie:)


Gra się nimi fajnie, ale mój komp jest trochę stary i jak się ich troche zrobi to mam żabkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować