Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ha śmiem mówić że w DC trochę się poprawiłem:) ale tylko trochę:( Ostatnio korzystam z wieżyczek np. jak grałem z Orkami to rywal poszedł w rush spam Rębaczy to w końcu udało mi się odeprzeć i zrobić kontrę aby wzmicnić atak GM
zbudowałem mu w bazie 3 turrenty 2 z bolterami i jeden z rakietami:) mam nadzieje ze po patchu nie zminia wieżyczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:34, nemczek napisał:

mam nadzieje ze po patchu nie zminia wieżyczek:)


Czeka je lekka zmiana - będą dostępne dopiero PO zbudowaniu koszar. Ma to zapobiec chamskim turrent ruschom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i się myliłe co do tych orków, mało mam za nich jako przeciwnika. Z tych wszystkich rozmów między nami wyniaka że najmniej imba są SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Warhammera 40k Dawn of War kupiłem tydzień temu i muszę przyznać, że gra jest fantastyczna, co prawda przejście tej gry zajęło mi tylko 6 dni, a na dodatek była to moja druga gra strategiczna w życiu :)

Czekam, aż Winter Assault ukarze się w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master kup sobie używan a w dziale używki tak jak ja. Za 23 zł. z przesyłką zapłaciłem a płyty są w stanie idealnym.

Mroku ten rep coś niedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnaiem dodać że kupiłes sobie Warhammer 40000 dawn of War, czyli podstawkę a nie Winter Asaltu, ale też w takiej cenie widziałem ten dodatek kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i wychodzi na to że tylko ja kupiłem cały zestaw DoWa po cenach sklepowych,w momencie kiedy się ukazywały.No mniej więcej bo DoWa kupiłem tylko dwa miesiące przed Winter Assault. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:58, BootOn napisał:

Czy jak kubie sobie samo Darc Crusade, to będe mógł grac w multi rasami z podstawki i poprzedniego
dodatku?


Pytanie legenda :/
Nie mój drogi, tylko Necroni i Tau. Kapishi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:03, dizzy1942 napisał:

> Czy jak kubie sobie samo Darc Crusade, to będe mógł grac w multi rasami z podstawki i
poprzedniego
> dodatku?

Pytanie legenda :/
Nie mój drogi, tylko Necroni i Tau. Kapishi? :)

Spoko, tak właśnie myślałem, tylko kumpel się spierał, to mu teraz podam linka do tego tematu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:02, Krzysztof111177 napisał:

Tak sobie czytam i wychodzi na to że tylko ja kupiłem cały zestaw DoWa po cenach sklepowych,w
momencie kiedy się ukazywały.No mniej więcej bo DoWa kupiłem tylko dwa miesiące przed Winter
Assault. :P


Ja tam DoW kupiłam w "Świątecznej" Promocji, WA po sklepowej cenie i DC w sklepiku gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:14, Grond napisał:

Everial: jak nie wiesz jak się gra chaosem to lepiej nic nie mów. CSM z Ciężkimi Bolterami
na początku? Fakt, są bardzo silne, ale co robisz przed nimi? BO => heretyk, 2/3xkultyści,
Koszary i Generator. Potem Raptory i Chaos Lord. Raptory idą na harras, potem dołącza do nich
CL. Przy dobrym harrasie można poważnie nadszarpnąć eco przeciwnika, jednocześnie samemu robiąc
t2. W t2 to Zerki i Czarnoksiężnik. Po wejściu w t2 trzeba zrobić Krąg Ofiarny, a w nim opracować
Łańcuchy Męki (dla Czarnoksiężnika) i da to nam jednocześnie dostęp do Horrorów w przypadku
budowy pojazdów u przeciwnika. Chaos potrafi przeżyć t2 bez budowania pojazdów, bo zrobienie
Predatora wiąże się z dużymi kosztami (Predator + zwiększenie capa pojazdów), a Defilery nie
są zbyt potężne (ale zamieszanie zrobią). W t3 to Obliteratorzy i Opętani. Dla opętanych warto
(trzeba!) zrobić ulepszenia w Kręgu Ofiarnym. I to chyba taka standardowa taktyka dla Chaosu
jest.


Ufff...

Wszystko ok, ale częstokroć równie dobrą taktyką (tyle, że bez harrassu) jest zrobienie 2,3 Kultystów+2x Csm, wszystkim dać ciężką broń i huzia. Dobre użycie forsownej pracy pozwala wyrobić się z tym w przeciągu bardzo krótkiego czasu, a piechota chaosu z ciężką bronią zarzyna wszystko, co T1 ma do zaoferowania (tylko FW mogą się postawić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rep dziaął na końcu dopisujesz .rec i działa :P oj no nie wiem sami gm vs sm oboje po upach to przegrana sm niestety bo będzie leżał stale :/
chciałem sobie zagrac auto zagrałem trafiłem na orka ok walczymy zabiłem jego hero rozwaliłem wojo ide do jego bazy ten wybiega konofalem dostłownie postawił i deletował ją (całe wojo padło 3sm i hero) :/ jeszcze tylko troche czasu sobie powtarzam bo krew mnie w takich sytuacjach zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM
chce zagar sobie przez neta w warhammer 40k winter asallu. Dajegra sieciowa, stwurz profil, wpisuje dane
A tu wałek PODANE HASŁO NIEWAŁAŚIWE.
gre mam oryginalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować