Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 00:14, szweider napisał:

To moja zywka w potyczce-grałem na trudnym(Doliczę jeszcze,że były 3 oddziały GM i jeden CS)


A grałeś przeciw...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 oddziały to nie spam,eve:)Wkurzali mnie zwiadowcy(Chyba wiadomo czemu),ale pojawił się Psy(Duck),rozwalił niewidzialność i następnie Eldarzy dostali w zadek.Przeważnie kładę każdego na trudnym w 9 min. oprócz Nekronów i orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam na patcha. Nie mam zamiaru bluzgac i kląc IMBA Tau Necronów i IG :/ Nie wiem jak można odeprzec spam NW, FW, albo chociaż Ktootów :/ To jest chore... Rasy w DC nie są wyrównane i tu jest jedyny problem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:46, PredAtor360 napisał:

Nie mam zamiaru bluzgac i kląc IMBA Tau Necronów i IG


Nie wiem jak można stawiać w jednym rządku dwie najmocniejsze nacje i najsłabszą rasę(IG)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:57, Mroku21 napisał:

> Nie mam zamiaru bluzgac i kląc IMBA Tau Necronów i IG

Nie wiem jak można stawiać w jednym rządku dwie najmocniejsze nacje i najsłabszą rasę(IG)?

Uważasz że IG jest słabe... U człowieku pomyliłeś się. Te niepozorne ludziki duuuużo mogą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:16, PredAtor360 napisał:

Uważasz że IG jest słabe... U człowieku pomyliłeś się. Te niepozorne ludziki duuuużo mogą :/


Wskaż mi w takim razie rasę, która jest słabsza od IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:24, Jaracz napisał:

Wskaż mi w takim razie rasę, która jest słabsza od IG.



Armia Amerykańska?:)
Łatwo się domyślić-Predator tak mówi,bo polatał od granatników i bazyli(Jak większość innych,którzy przegrali z Imperial Guard)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od taktyki. Mnie w IG denerwują basiliki i drużyna dowodzenia. Mój dowódca SM niema szans z Lukasem Aleksandrem i np. Psionikiem. Jesli IG się zabunkrują to mnie samimi basilikami rozjadą.
Moim zdaniem od IG są orkasy słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Wszystko zależy od taktyki. Mnie w IG denerwują basiliki i drużyna dowodzenia. Mój dowódca
SM niema szans z Lukasem Aleksandrem i np. Psionikiem. Jesli IG się zabunkrują to mnie samimi
basilikami rozjadą.
Moim zdaniem od IG są orkasy słabsze.


Orki słabsze??!! Po pierwsze: Bomba, następnie; Gadżeciaże, MANy, Nobzy z calwami, nawet szczelce ze wszystkimi uleszeniami i big shootami wymiatają!! I do tego jeszcze wiencej rembaczy! Do tego orki mają pełno ulepszeń do obrażeń i pancerza, Killakany mielą(i można im dać rakiety), pancerfury z artylerią i rakietami są bardzo dobre, mimo że mają mało hp, i do tego nawięcej zadający i bardzo wytrzymali hero(+tele Makaniaka). I nadal uważasz, że IG jest lepsze?? Policz sobie ich atuty i pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Moim zdaniem od IG są orkasy słabsze.

Ta, szczególnie, jak dojdą do szajbimbru, Flash Gitzów i imba bombek konowała :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ig słabe zabije każdego kto to stwierdzi a na dodatek powie ze gm sa słabi kufa 1v1 z marinesami z góry przegrali :/ stale leżą nawet jak rozstawie ckm to sru lezy i od nowa musi rozstawić :/
ja narazie nie gram czekam na patcha szkdoa moich i tak jużledo zipiących nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:22, elTadziko napisał:

Postanowiłem jednak przerzucić się z Eldarów na Chaos =) Jak radzicie nim na początku grać?
W jakie jednostki inwestować?


CSMi z HB na początek, zerki, jeśli jakieś pojazdy to tylko predy, DP, Oblity i possesy, kulty też się przydają jeśli mają infiltracje i granatniki(aż 5!!) to mogą robić całkeim miły dsirupt w sztrzelających wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Wszystko zależy od taktyki. Mnie w IG denerwują basiliki i drużyna dowodzenia.

Z tego żyje IG

Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Mój dowódca
SM niema szans z Lukasem Aleksandrem i np. Psionikiem.

Jakby co to Łukasz Aleksander:)Łatwo go rozjechać,jeśli jest z psionikiem(A umiejętności PsyDucka też trzymają przy życiu IG)

Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Jesli IG się zabunkrują to mnie samimi
basilikami rozjadą.

Wysyłasz kolesi na zabunkrowanych,szukasz Bazyli i następnie obok nich rzucasz dreda,który je rozwali.Kumalski?

Dnia 24.02.2007 o 11:38, Joannita napisał:

Moim zdaniem od IG są orkasy słabsze.

Konofał!Konofał!Pokaż mu big bumbe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:55, szweider napisał:

IG jest za silne mówią ludzie,którzy polatali po salwie z bazyli i granatników.


Jeśli granatniki miałyby być imba, to ja jestem św. Mikołajem. :P Co do Bazyli.... są silne fakt. Ale żeby zaraz IMBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować