Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Aha i tak sobie pomyślałem, nad jedną kwestią odnośnie multi: czy w DC wybierając opcję gry sieciowej, będę na nowo tworzył konto (login, hasło, itd.), czy będzie możliwość zalogowania się i grania online np. necronami na tym dotychczasowym koncie z oryginalnego DoWa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 21:55, Grond napisał:

Co? Jeden dzień. Tyle zajmuje przejście gry jedną rasą w np. wolną sobotę. A w tygodniu, ratami,
to tak z 2 dni.

No ja jak grałem w kampanię z rok temu to było to jakoś w tygodniu i grałem wieczorami :) Pierwszym razem to ukończyłem część dla Ładu, i większość Zamętu. 4 i 5 w obu wersjach następnego dnia. Zależy jak kto sobie to rozłoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 21:18, dizzy1942 napisał:

PS2. Dann to ty jeszcze Winter Assaulta nie masz!? Wstydź sie bracie, wstydź :)


Ja też nie mam, ale coś czuje, że trzeba będzie się zaopatrzyć bo coś ta gwardia zaczyna mi sie coraz bardziej podobać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann, raczej wątpie, że będzie trzeba zakładać nowe konto (ja z DoW na WA przeżuciałam sie bez najmniejszych problemów i konto zostało to samo tzn. hasło, nick, liczba wygranych i przegranych, a nawet tzw. "friends"). Więc nie ma się co obawiać, zresztą to nie problem, góra 10 minut :)
PS.Mroku21, za pozytywne gadanie masz u mnie plusa (resocjalizacja czyni cuda!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj macie wymagania ze strony dystrybutora:
Windows 2000/XP z DirectX 9.0c, 2.0 GHz Pentium 4/ Athlon XP lub równorzędny (zalecane: 2.4 GHz), 512 MB RAM, 3.5 GB wolnego miejsca na twardym dysku, napęd DVD-ROM 4x, karta graficzna AGP z 64 MB zgodna z DirectX 9.0b ze sprzętowym wsparciem T&L (zalecane: GeForce 3 lub równorzędna karta graficzna z 64 MB RAM), karta dźwiękowa 16 bit zgodna z DirectX 9.0b (zalecane: Sound Blaster z serii X-Fi), klawiatura, mysz, wymagania dla gry wieloosobowej: 1 dysk z grą na 1 komputer, modem kablowy/ DSL lub lepsze, sieć LAN lub szerokopasmowa WAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwała Imperatorowi czas przygotować się do wymarszu właśnie zaczynam robić prządki na dysku i instaluje DOW i WA a jak szczęcie dopisze to 7 będę gral w DC chyba do budy nie pójdę w ten dzień :)
Glorii Santa Imperialis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 12:50, BlackTemplar napisał:

6 Listopad wysylka Preorder. 8.XI - premiera.


Hurra ! :D Oby, to wreszcie wydal, bo jak nie, to sobie pogadam, z przedstawicielami CDP... ;D przy użyciu Basiliska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura jeżeli to prawda to super w czwartek kupuje napęd DVD (wstyd sie przyznać że niemam) a potem gram do upadłego już przygotowałem plan jak sie rozchoruje(no co do budy niepujde) i będe grał i grał aż zasne przed ekranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować