Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

A ja mam zamiar zacząć grać na multi n innymi graczami ale najpierw musze opracować pare strategi, co prawda gralem już w multi przez sieć lan z kolegą ale on gra gorzej niż ja czyli beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:34, reset12 napisał:

A ja mam zamiar zacząć grać na multi n innymi graczami ale najpierw musze opracować pare strategi,
co prawda gralem już w multi przez sieć lan z kolegą ale on gra gorzej niż ja czyli beznadziejnie


To i tak gra lepiej ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD no niewiem on nie potrafi na standardowym wygrać SM vs Ork to wiesz gorzej sie chyba niegra co prawda na najniższym poziomie wygrywa ale tu niewygrać to trzeba być niewiem czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD no niewiem on nie potrafi na standardowym wygrać SM vs Ork to wiesz gorzej sie chyba niegra co prawda na najniższym poziomie wygrywa ale tu niewygrać to trzeba być niewiem czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:56, Dann napisał:

Dopisuję się do powyższego :)
Jak już w poprzednich postach pisałem, w RTSy na multi nigdy nie szło mi zbyt dobrze : /. A
że nie lubię robić za mięso armatnie, wolę póki co pozostać przy kampaniach i ewentualnie przy
custom games z SI.

Prawda, bo tak to większość graczy na początku łatwo "nowych" kosi. W moim przypadku dużą rolę odgrywa niestety ograniczenie czasowe. W przyszłym roku matura, więc na granie też czasu za dużo nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do matury mam jeszcze ok. trzech lat i ostry zapiernicz przed sobą :(
A poza tym dobrze jest być noobem, bo nikt się ciebie nie czepia i nie jest nadgorliwy, aby z tobą grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:02, reset12 napisał:

XD no niewiem on nie potrafi na standardowym wygrać SM vs Ork to wiesz gorzej sie chyba niegra
co prawda na najniższym poziomie wygrywa ale tu niewygrać to trzeba być niewiem czym.


Raz udało mi się pokonać Orków grając Eldarami (1vs1) na poziomie trudności wysokim :P (3 z 5), aczkolwiek mapa była trochę nietypowa, gdyż były tam tylko 4 punkty strategiczne (po 2 dla każdego można powiedzieć) i po jednym relikcie :)
Na wyższych poziomach jak wysoki nie gram w ogóle, gdyż raz spróbowałem na tym najwyższym i dostałem łupnia po kilku minutach :O
Także szkoda gadać : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to Chaosem przeciwko Orkom, Marinom i drugiemu Chaosowi na tzw. obłąkanym wytrzymałam ok. 14 minut :(
Nie wiem dla kogo robione są te poziomy trudności, ale chyba dla maszyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grając SM/Imperialnymi raz po raz przegrywam z Chaosami 1vs1 na wysokim, staram się rewanżować :]
Może kiedyś nabiję im ćwieka. ;], ale udaje mi się np. Free for All na 4-ech, ale wtedy muszę bronić ostro bazy, i praktycznie nie wyściubiam nosa z Kwatery głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:39, Filip213 napisał:

> > 6 Listopad wysylka Preorder. 8.XI - premiera.
>
> Hurra ! :D Oby, to wreszcie wydal, bo jak nie, to sobie pogadam, z przedstawicielami CDP...

> ;D przy użyciu Basiliska ;)

Przygotuj sobie 200 powera i rekwizycji na Earthsharkera. Jesłi o mnie chodzi to naślę na nich
przerarzaczy, które są dobre na budynki i rozniosą ich siedzibę.


A, jak :]
Chociaż..., Baneblade zrobi swoje ;] jak zwykle :) Jeńców mogę Ci oddać za półdarmo, za jedyne 59,90 za sztukę. :D. Ładnie będą wyglądać powbijani na pal w Splugawionej Świątyni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę czekać na premierę sklepową, nie tylko ja zresztą... :(
Chyba sobie dla osłody zagram sobie na wysokim z 5-cioma... Więzienie Totmachera zapowiada się obiecująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 09:48, dizzy1942 napisał:

Ja to Chaosem przeciwko Orkom, Marinom i drugiemu Chaosowi na tzw. obłąkanym wytrzymałam ok.
14 minut :(
Nie wiem dla kogo robione są te poziomy trudności, ale chyba dla maszyn!!

Cóż, na najwyższych poziomach komp jest nieco dopakowany i trochę oszukuje, więc nawet pokonanie go na najwyższym poziomie nie da prawdziwego obrazu gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:50, Czedwik napisał:

> Ja to Chaosem przeciwko Orkom, Marinom i drugiemu Chaosowi na tzw. obłąkanym wytrzymałam
ok.
> 14 minut :(
> Nie wiem dla kogo robione są te poziomy trudności, ale chyba dla maszyn!!
Cóż, na najwyższych poziomach komp jest nieco dopakowany i trochę oszukuje, więc nawet pokonanie
go na najwyższym poziomie nie da prawdziwego obrazu gry w multi.


Polecam nagranie rozgrywki i odtworzenie jej jako powtórki, następnie sprawdzenie przyrostu rekwizycji faktycznego (a nie z samych cyferek), wydaje się, że komp ma dwukrotnie szybsze "wydobycie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować