Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Narty, snowboard i skoki narciarskie

1874 postów w tym temacie

Coś czarne chmury zbierają się. Jacobsen niespodziewanie wskoczył na podium i to tuż za Adamem. To źle wróży, z jednej strony dobrze bo rywalizacja będzie trwała do końca tym większe będą emocje. Całe szczęście że Adam skacze ostatni i mamy już rozeznanie ile trzeba skoczyć. Wracając do przebłysku Andersa, czyżby odzyskał formę? Obawiam się tego, bo może być niezła nerwówka między tymi dwoma skoczkami. Ich skoki był w Planicy bardzo podobne. Małysz nie wygrywał w Planicy i zdeklasować totalnie mu się chyba nie uda, chociaż w piątek pokazał klasę. Denerwuje mnie to że jak Jacobsen skoczy źle w pierwszej serii, to w drugiej tak walnie że przeskoczy o 10 miejsc w górę. No nic poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spokojnie;) Małysz to już stary wyjadacz;) Doświadczony, opanowany, spokojny i przede wszystkim.. W Formie! Cały czas wygrywa.. Da sobie rade, nic się nie stanie! Jak będą równe warunki to jest na razie niepokonany;)
Spokojnie to widać że ma tą moc! Ja wierzę i jestem spokojny, udowodnił że będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:55, Modest-Vermin napisał:

Małysz nie wygrywał w
Planicy i zdeklasować totalnie mu się chyba nie uda, chociaż w piątek pokazał klasę.


Zapomniałem dopisać.. Ale przecież zajmował tam już 2,3,4 miejsca;) Czemu wszyscy liczą tylko te wygrane?
Jacobsen od 3 miejca i niżej przegra:) A Adam i tak jutro będzie skakać by być najlepszy, tak jak dziś, wczoraj i ostatnie kilka konkursów.. Będzie dobrze wierzę w niego:)

Ps. mI to wszystko też dostarcza dużo emocji, ale jak musi myśleć Jacobsen, ma 64 punkty straty, a Małysz wciąż najdalej;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie dowiedziałem że Adam MAłysz wygrał drugi konkurs. Szkoda że nie widziałem tych skoków ze wczoraj i dzisiaj :(ALe bardzo sie ciesze że mu sie to udało teraz tylko musimy poczekać do jutra. ALe zwyciestwo ma już w kieszeni nawet nie musi być teraz pierwszy żęby wygrać w ogólnej klasyfikacji. Dzieki ADAM za tak wspaniały sezon:) pozdro dla wszystkich fanów skoków narciarskich i Adama Małysza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to jakieś głupie przeczucie ale wydaje mi się, że organizatorzy i sędziowie w taki a nie inny sposób przeprowadzają zawody, żeby wszystko rozstrzygnęło się dopiero w ostatnim konkursie ;-) mam nadzieję, że moje serce to wytrzyma ;-D Pierwsza trójka w Pucharze Świata w pełni zasłużyła na swoje miejsca, skubane latawce walczą do końca, to jest prawdziwa rywalizacja :-D Szczerze mówiąc nawet jakby Małysz skończył na drugim miejscu w generalce byłbym zadowolony (chociaż oczywiście jutro dostanie swoją 4 Kryształową kulę, nie ma innej opcji przy tej formie jaką reprezentuje :-D) w tym sezonie nikt się nie oszczędzał, z tego co się orientuję to Jacobsen od dłuższego czasu skacze z kontuzją kolana (chyba, że to medialna plotka).

Oczywiście gratulacje dla naszego mistrza za dzisiejsze zwycięstwo :-D

Nie wiecie czy ktoś wcześnie trzy razy z rzędu wygrał na mamutach na koniec sezonu? (oczywiście tryb przypuszczający jutro zobaczymy;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:42, pretorianie napisał:

Kamil Stoch wypadł poza 30 a jutro skacze tylko pierwsza 30. Z drugiej strony nie ma paru z pierwszej 30
a Kamil jest 32 więc może jednak będzie skakał.

Też szukam wszędzie jakieś konkretnej informacji na ten temat. Z pierwszej 30-ki nie ma w Planicy 5 (lub 6, bo nie jestem pewien Ipatowa) skoczków tj. Schlierenzauera, Uhrmanna, Hoellwartha, Ritzerfelda i Innauera.
Głupio by było, gdyby mając na miejscu tylu ludzi ograniczyli konkurs tylko do 24 skoczków.
Może więc Stoch będzie jednak jutro skakał? :-)

====> sodolis
Ja nie przypominam sobie czy w ogóle kiedykolwiek w historii odbyły się 3 konkursy pod rząd na mamucie. Więc najprawdopodobniej nie było takiego skoczka.
Małysz ma szansę ustanowić kolejny rekord nie do pobicia :-)
A tak przy okazji. Gdyby nie ten fatalny podmuch w Oslo, Małysz najprawdopodobniej miałby w tej chwili 6 pod rząd wygranych konkursów.
A z jutrzejszym - 7 ;-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:46, A-cis napisał:

Głupio by było, gdyby mając na miejscu tylu ludzi ograniczyli konkurs tylko do 24 skoczków.
Może więc Stoch będzie jednak jutro skakał? :-)

Faktycznie 24 skoczków to trochę mało, nie wiem jak to wyglądało w ubiegłych latach, obawiam się tylko, że kolejni z listy niestety nie wystartują z powodu możliwych przeszacowań i problemu ze statystykami (chociaż pewnie dałoby się to jakoś załatwić).

Dla mnie jako widza, największym prezentem oprócz oczywiście jutrzejszego zwycięstwa Małysza w konkursie i Pucharze byłoby pożegnanie się z Panem Kurzajewskim, który odbiera mi sporą część frajdy z oglądania transmisji ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:46, A-cis napisał:

A tak przy okazji. Gdyby nie ten fatalny podmuch w Oslo, Małysz najprawdopodobniej miałby w
tej chwili 6 pod rząd wygranych konkursów.
A z jutrzejszym - 7 ;-DD


Tak i to byłby kolejny rekord, praktycznie nie do pobicia;-)))
Co do Stocha.. Masz racje dziwne to wszystko i może jednak wystąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:46, A-cis napisał:

Może więc Stoch będzie jednak jutro skakał? :-)

Będzie. Po prostu wszystko się przesuwa i startuje pierwsza trzydziestka PŚ będąca akurat na miejscu.

Cóż dzisiaj Małysz wygrał ze swoim głównym rywalem bezpośrednio co z pewnością zapewniło nam sporo emocji. Jeszcze jutro taki pojedynek na zakończenie wygrany przez Adama i pozostaję czekać na chwilę uniesienia Kryształowej Kuli. (nie tej Tańca z Gwiazdami :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... i potem oczekiwanie na powrót Mistrza do kraju! ;) a co myślicie o zachowaniu norweskich mediów, który pytali Małysza, czy jutro skoczy tak jak w Oslo wtedy co sie mało nie rozwalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 18:13, Madia napisał:

No tak... i potem oczekiwanie na powrót Mistrza do kraju! ;) a co myślicie o zachowaniu norweskich
mediów, który pytali Małysza, czy jutro skoczy tak jak w Oslo wtedy co sie mało nie rozwalił?

Dupki, którym szkoda, że ich Jackobsen niestety nie zdobędzie kryształowej kuli. Dziennikarze to jednak bezczelna nacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi sie wydaje, że z tą kontuzją Jackobsena było podobnie. Jak Małysz w Oslo objął prowadzenie to mówili, że on taki ciężko chory i na loty nie jedzie. A jak Adaś się mało nie zabił i odzyskał Anders prowadzenie to od razu kontuzja "okazuje się" mniejsza... =/

a co do dziennikarzy... to dupki rzeczywiście, ale Adaś zachował się z klasą. Nie zareagował. Za to ktoś z polskiego sztabu nazwał ich świniami. I dobrze. Szkoda, że w kraju Andersa są tacy ludzie bo to psuje jego obraz w Polsce, a chłopak przecież sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:14, Stwór napisał:

Dobra chłopaki jedziemy, a raczej lecimy:) Całym sercem z Adamem..:) Ale emocje się pojawiają..

No to lecimy! A emocje wielkie ;) Przecież są ogromne szanse na kryształową kulę. LEĆ ADAM LEĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI?! A ja to co? Kobiety też sie interesują skokami! Zapamiętam to sobie Stwór! Wygląda mi to na ładny konkurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:17, Madia napisał:

CHŁOPAKI?! A ja to co? Kobiety też sie interesują skokami! Zapamiętam to sobie Stwór! Wygląda
mi to na ładny konkurs...

No kobiety też...tylko w mniejszym stopniu się interesują skokami ;)
A teraz piękny skok Stocha! Ponad 200m!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:20, ko?nik napisał:

No kobiety też...tylko w mniejszym stopniu się interesują skokami ;)


to znaczy, że co? ja gorszy kibic jestem? w mniejszym stopniu? czyli jak? wiecie co... brak mi słów. aż mi sie smutno zrobiło. A co do skoku Kamila... spodziewałam sie ponad 200. I ładnie się wybronił. W ogóle są problemy z lądowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Małysza. Niedawno dopiero włączyłem tv(miałem jeszcze kilka spraw na mieście). Oby nasi polecieli jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować