Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Narty, snowboard i skoki narciarskie

1874 postów w tym temacie

No, Panowie... Pięknie, pięknie, fenomenalnie. Sezon jak marzenie, to fakt. A Adam był, jest i oby był jeszcze długo mistrzem. King is back.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:48, Stwór napisał:

ADAM NAJLEPSZY! A dla niego dałem muzykę na gramsajcie;) bo tutaj jej się nie da wrzucić;)
Zgadnijcie co mogłem w takiej chwili pod wpływem emocji dać..


Nie mam pojęcia, ale zaraz pójde zobaczyć ;) a ja bym Adasiowi zadedykowała piosenkę "Białoczerwoni" Zuzanny Szreder ;) mam ją też u siebie na gsie :D w sumie to aż brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać skoro wszystko zostało już napisane ;-D
Gratulacje dla całej polskiej ekipy skoczków wraz ze sztabem ludzi jaki z nimi stał i pewnie robił co mógł aby ten sukces osiągnąć :-) (oprócz działaczy sportowych bo imho to sami złodzieje)
Oczywiście na największe pochwały zasługuje Małysz ( ale on już swoje nagrody dostał ;-D ) Stoch (rekord życiowy i świetnie zakończony sezon (dobrze że moje wczorajsze przewidywania apropo jego występu się nie sprawdziły)
no i trener (jak widać nie ma to jak zagraniczni szkoleniowcy (patrz również Piłka nożna i Siatkówka :-) nie wiem kto trenuje Jędrzejczak ale po wynikach również obstawiam obcokrajowca ;-D ).

Do zobaczenia w przyszłym sezonie latniaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje czekać nam na letni Puchar Świata w skokach narciarskich, wcześniej żadne zawody w tej dyscyplinie raczej się nie odbędą, do zobaczenia latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytułem drobnej statystyki:
Adam Małysz - 9 pierwszych miejsc (aż żal tego podmuchu w Oslo); 13 razy na podium.
Anders Jacobsen - 4 pierwsze miejsca; 11 razy na podium.
Simon Ammann - 2 pierwsze miejsca; 9 razy na podium.
Gregor Schlierenzauer - 5 pierwszych miejsc; 7 razy na podium. Trzeba tu jednak dodać, że nie brał udziału we wszystkich konkursach.

No i jeszcze tylko 2 zdania o Stochu. W porównaniu do ubiegłego sezonu, pod ręką Lepistoe zrobił spory postęp. Zajął ostatecznie 30 miejsce. Prawie zawsze awansował do II serii. No i po raz pierwszy zarobił pieniądze za skok (9 miejsce w Bischofshofen).
Myślę, że w przyszłym sezonie postawi sobie za cel wejście do 15-ki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 16:12, A-cis napisał:

Tytułem drobnej statystyki:
Adam Małysz - 9 pierwszych miejsc (aż żal tego podmuchu w Oslo); 13 razy na podium.
Anders Jacobsen - 4 pierwsze miejsca; 11 razy na podium.

Patrze na te statystyki i aż się wierzyć nie chce, że Jacobsen tak długo był na pierwszym miejscu w generalce, pewnie dlatego, że większość z tych 11 podiów to były drugie miejsca ;-) za to Schlierenzauer to mógłby być problem gdyby nie ... w sumie to nie wiem dlaczego nie skakał regularnie, pewnie kontuzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem pochylić głowę przed geniuszem i profesjonalizmem naszego skoczka. Ogromne gratulacje dla Adama, ale także dla wszystkich, którzy się do tego sukcesu przyczynili m.in. Hannu Lepistö - to w większości jego zasługa. Wiecie coś może na temat tego, do kiedy fiński szkoleniowiec podpisał kontrakt z PZN?? Nie mogę się nadziwić temu, że Polak wygrał trzy konkursy w Planicy, w dodatku w jeden weekend. Nie spodziewałem się tak dalekiego skoku Adama w pierwszej ( a zarazem ostatniej ) serii... Cieszy bardzo rekord życiowy Kamila Stocha: 210,5 m. Nie było to co prawda najpiękniejsze lądowanie, ale najważniejsze, że ustane. Małysz dał nam palec, a my zapewne zachcemy sięgnąć po całą rękę, czyli będziemy oczekiwali piątej kryształowej kuli. Mi absolutnie wystarczy to co jest, a jest skoczek legenda i kilka rekordów wszechczasów. Przydało by się jeszcze najwięcej zwycięstw w konkursach Pucharu Świata... Jednak nie ma co narzekać, wkońcu Adam Małysz kolejny raz jest najlepszy! Dzisiaj w nocy feta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie...brawo dla naszego mistrza. Szczerze mówiąc to po skoku Amanna przestałem się bać o cokolwiek. Wtedy wiadomo było, że w tym padającym śniegu dało się skoczyć daleko, a skoro to był Szwajcar to oczywiście Adam poleciałby dalej i tak się stało. Widząc prawie płaczącego Małysza aż mi się łzy z oczu puściły. Dla takich chwil warto żyć. Sezon był naprawdę chyba najlepszy w karierze Polaka. Wygrał wszystko oprócz TCS. Brawa dla Hannu Lepistoe za to że tak wspaniale przygotował naszego skoczka do sezonu.

Jedyne co mi nie pasowało to słowa Lipca, że po zdobyciu Kuli Małysz być może zapisze się w historii polskiego sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 16:18, sodolis napisał:

Patrze na te statystyki i aż się wierzyć nie chce, że Jacobsen tak długo był na pierwszym miejscu
w generalce, pewnie dlatego, że większość z tych 11 podiów to były drugie miejsca

Zgadza się. Choć chyba nie o tym myślałeś, bo te 11 razy na podium to jest łącznie z pierwszymi miejscami :-D
On miał 5 drugich miejsc, 4 - pierwsze miejsca i 2 - trzecie. Same te miejsca dały mu 920 pkt.
Poza tym miał 2 czwarte miejsca, 1 piąte, 2 szóste i 2 siódme. Reszta była słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyla się konferencja prasowa z udzialem Adama Małysza.
Nie widziałem całej, ale przekaże najciekawsze wątki:
Adam wczoraj oglądał Gladiatora (to tak jak ja:D)
Adam przed skokami słucha muzyki z Gladiatora.
Jutro w Wiśle zostanie otworzona Galeria w której można zobaczyć Kryształowe Kule i inne nagrody, które wygrał Adam.

Oczywiście nie mogłą się obyć bez pytania wystrzelonego z armaty.
-Adam co będziesz robił jak przestaniesz wygrywać?
Adam - Będę się koncentrowal na tym by wygrywać.

To jest ciekawe, że dziennikarze mają talent do zadawania idiotycznych pytań, które są zupelnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:22, Rzezim napisał:

To jest ciekawe, że dziennikarze mają talent do zadawania idiotycznych pytań, które są zupelnie
nie na miejscu.


Tak i tu często trzeba podziwiać Adama zę jest taki spokojny:) Ale ile można, perfidni lub po prostu głupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 02:29, Stwór napisał:

> To jest ciekawe, że dziennikarze mają talent do zadawania idiotycznych pytań, które są
zupelnie
> nie na miejscu.

Tak i tu często trzeba podziwiać Adama zę jest taki spokojny:) Ale ile można, perfidni lub
po prostu głupi:P


No ale Adaś sobie poradzi z każdym pytaniem. W końcu już jest obyty. Zdaje sobie sprawe, że dziennikarze chcą go zbić z tropu. A z tym koncentrowaniem się na wygrywaniu to nie ma nawet po co pytać.. każdy to wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:19, Madia napisał:

No ale Adaś sobie poradzi z każdym pytaniem. W końcu już jest obyty. Zdaje sobie sprawe, że
dziennikarze chcą go zbić z tropu.


Niestety, ale niektórych dziennikarzy można zanwać hienami co tyko czekają aż kogoś wyprowadzą z równowagi..
Na szczęście Adaś jest sprytniejszy:) No i to on jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:57, Stwór napisał:

Niestety, ale niektórych dziennikarzy można zanwać hienami co tyko czekają aż kogoś wyprowadzą
z równowagi..
Na szczęście Adaś jest sprytniejszy:) No i to on jest najlepszy:)



No tak... po Adasiu widać, że go to nie rusza... ale chciałam zwrócić uwagę na świetną postawę Kamila Stocha w tym sezonie... szczególnie mnie ucieszył ten jego skok w Planicy na 210m... fajnie się cieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły dowcip podano w wiadomościach sportowych na koniec Wiadomości TVP 1. Rzekomo Adam Małysz ogłosił zakończenie kariery :-D
Podparto to wypowiedziami trenerów Lepistoe, Kruczka itd. Wyglądało to bardzo wiarygodnie.
Jednak nabierze się chyba tylko ten, który zapomniał, że dziś jest Prima Aprilis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:15, A-cis napisał:

Niezły dowcip podano w wiadomościach sportowych na koniec Wiadomości TVP 1. Rzekomo Adam Małysz
ogłosił zakończenie kariery :-D
Podparto to wypowiedziami trenerów Lepistoe, Kruczka itd. Wyglądało to bardzo wiarygodnie.
Jednak nabierze się chyba tylko ten, który zapomniał, że dziś jest Prima Aprilis :-)


No tak co roku dają jakieś zarty z Adasiem. Np. w zeszłym roku podali, że trenerem skoczków będzie kojonkowski. A teraz posunęli się jeszcze dalej. Ale A-cis. O tym nawet temat powstał! Elektryzujące są te Prima Aprilisowe żarty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:15, A-cis napisał:

Niezły dowcip podano w wiadomościach sportowych na koniec Wiadomości TVP 1. Rzekomo Adam Małysz
ogłosił zakończenie kariery :-D
Podparto to wypowiedziami trenerów Lepistoe, Kruczka itd. Wyglądało to bardzo wiarygodnie.


Tak, mamuśka krzyczała "szybko szybko chodź zobaczyć Małysz skończył karierę!!!" I panika;)

Dnia 01.04.2007 o 20:15, A-cis napisał:

Jednak nabierze się chyba tylko ten, który zapomniał, że dziś jest Prima Aprilis :-)


Dokładnie, jak tylko widziałem ich wypowiedzi nie dałem się nabrać bo.. \\\---Prima Aprilis---/// ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 02:29, Stwór napisał:

Tak i tu często trzeba podziwiać Adama zę jest taki spokojny:) Ale ile można, perfidni lub
po prostu głupi:P

Ja podziwiam go od samego początku,za jego skromnośc jego zachowanie,nie puszy się tak jak inni sportowcy i po tylu latach nie odbiła mu woda sodowa.Ale my Polacy nie jednokrotkie go xle traktowaliśmy jak przestał wygrywac wieszaliśmy na nim psy,a taki Smith od ilu lat nie kwalifikował się do podstawowej 30 ?i jakoś nie był tak piętnowany że nie wygrywa,dopier w tym sezonie zaczoł skakac na tyle dobrze żeby wejśc od czasu do czasu do drugiej serii.I oto przykłąd ja traktujemy naszych zawodników,nie mówie że tak robią wszyscy bo wyjątki się zdarzają ale powinniśmy w tym przypadku wziąść przykład od Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 17:43, Stwór napisał:

Tak, mamuśka krzyczała "szybko szybko chodź zobaczyć Małysz skończył karierę!!!" I panika;)

Dnia 02.04.2007 o 17:43, Stwór napisał:

> Jednak nabierze się chyba tylko ten, który zapomniał, że dziś jest Prima Aprilis :-)

Ja też się nie dałam nabrać. Tata się śmiał z tego. Wiedział, że to kawał, ale ubaw był przedni ;) Jakby tego było mało to ta wiadomość zelektryzowała forumowiczów ;) byli tacy co uwierzyli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:02, Madia napisał:

;) Jakby tego było mało to ta wiadomość zelektryzowała forumowiczów ;) byli tacy co uwierzyli
;D


Ba! Dzisiaj w pracy te nowiny mi ogłaszali będąc poważni "na śmierć":))) Czyli kawał im się udał:)

boduczek Niestety taka smutna prawda, bo w dobie anonimowego internetu bardzo dużo ludzi chyba z braku zajęcia i po prostu głupoty wiesza psy, etc. By pięć minut później być najwierniejszymi fanami.. Tylko kałasza i wystrzelać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować