Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 18:49, JIM 07 napisał:

No ja tylko chcialem cd-key do medievala 2.Taki zeby tylko zainstalowac


Nie no ku####. Może jeszcze niedługo bedziecie ludzie chcieli zaczac sprzedawac tu w komisie piraty<rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:47, JIM 07 napisał:

Ktoren to moderator??

YY jest kilku:np: TYHE, RobeN (czy jakoś tak)
najlepiej nabluzgaj na niego na ircu lub w rozmowie prywatnej i masz bana gwarantowanego a ten cd-kay masz na instrukcji styłu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a

Dnia 28.02.2007 o 21:30, Bartek 93 napisał:

ten cd-kay masz na instrukcji styłu!!!!!


własnie o to chodzi ze on nie ma instrukcji bo ma pirata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:57, PeCeT99 napisał:

a
> ten cd-kay masz na instrukcji styłu!!!!!

własnie o to chodzi ze on nie ma instrukcji bo ma pirata :P

Jak masz pirata , to wogule się nie odzywaj. Bo na ciebie nawżucają i wyśmieją---> taka rada na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:59, Prateorian napisał:

> a
> > ten cd-kay masz na instrukcji styłu!!!!!
>
> własnie o to chodzi ze on nie ma instrukcji bo ma pirata :P
Jak masz pirata , to wogule się nie odzywaj. Bo na ciebie nawżucają i wyśmieją---> taka
rada na przyszłość ;)


ehh mówie ze ON MA PIRATA - JIM 07 !!!!!!!!!!!!!!! ja mam orginalke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko.Moj prawdziwy problem:instaluje tego medievala 2 no i nie moze zainstalowac pliku data_0.pack.Ten plik jest na płycie w folderze packs.Co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:40, JIM 07 napisał:

Spoko loko.Moj prawdziwy problem:instaluje tego medievala 2 no i nie moze zainstalowac pliku
data_0.pack.Ten plik jest na płycie w folderze packs.Co robic??

to co średnio inteligentny szympans: poczta> pomoc tech. cdp > pytanko > problemik z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:40, JIM 07 napisał:

Spoko loko.Moj prawdziwy problem

Bo CD keya znalazłeś już w sieci
:instaluje tego medievala 2 no i nie moze zainstalowac pliku

Dnia 28.02.2007 o 22:40, JIM 07 napisał:

data_0.pack.Ten plik jest na płycie w folderze packs.Co robic??

Mody często na ten temat niezaglądają więc lepiej napisz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:23, Horatio napisał:

Witam
Czy ktoś spotkał się z następującym objawem: w trakcie oblężenia gdy rozstawie swoje wojska
na murach i
gdy rozpoczyna się walka następuje totalny zwis. Pojawia się czarny ekran z obracającą się
klepsydrą i to wszystko.
I muszę wracać do poprzedniego save''a. Gram Anglią a zdarza się to przy oblężeniu Antwerpii
przez Tatarów.
Mam geforca 6600GT, 1024ram i raczej gra poza tym objawem nie przycina.

Spotkałem się z tym 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:00, Medieval napisał:

> Witam
> Czy ktoś spotkał się z następującym objawem: w trakcie oblężenia gdy rozstawie swoje wojska

> na murach i
> gdy rozpoczyna się walka następuje totalny zwis. Pojawia się czarny ekran z obracającą
się
> klepsydrą i to wszystko.
> I muszę wracać do poprzedniego save''a. Gram Anglią a zdarza się to przy oblężeniu Antwerpii

> przez Tatarów.
> Oni mają pewnie kilka pionków na full ludzi ale jak mnie atakowali mongołowie( atakują albo tatarzy albo mongołowie) to mogłe mgrać tylko czasem gra mi armii nie wpuszczała i pisała że za słaby procek (pentium 4!!!!). to pewnie jakiś bug, szczególnie że jak piszesz pojawia się to tylko w jednym przypadku.


JIM 07-------->Według mnie to ty ściemniasz
Sonic1575--------> też tak myślę

Dnia 01.03.2007 o 15:00, Medieval napisał:



Spotkałem się z tym 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:12, OloMax napisał:

> > Witam
> > Czy ktoś spotkał się z następującym objawem: w trakcie oblężenia gdy rozstawie swoje
wojska
>
> > na murach i
> > gdy rozpoczyna się walka następuje totalny zwis. Pojawia się czarny ekran z obracającą

> się
> > klepsydrą i to wszystko.
> > I muszę wracać do poprzedniego save''a. Gram Anglią a zdarza się to przy oblężeniu
Antwerpii
>

>> przez Tatarów.
Sorry za dubla ale nie ma to jak roztrzepanie to odpowiedź na posta Horatio nie Medievala
Oni mają pewnie kilka pionków na full ludzi ale jak mnie atakowali mongołowie( atakują

Dnia 01.03.2007 o 15:12, OloMax napisał:

albo tatarzy albo mongołowie) to mogłe mgrać tylko czasem gra mi armii nie wpuszczała i pisała
że za słaby procek (pentium 4!!!!). to pewnie jakiś bug, szczególnie że jak piszesz pojawia
się to tylko w jednym przypadku.

Ta część tekstu to moje ( to na górze między sorry za dubla a tym zdaniem)

Dnia 01.03.2007 o 15:12, OloMax napisał:


JIM 07-------->Według mnie to ty ściemniasz
Sonic1575--------> też tak myślę
>

>

> Spotkałem się z tym 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy we wszystkich EK powinien znajdować się album, gdyż ja będą w mediamarkcie widziałem MII:TW EK z albumem, a gdy pojechałem do empiku tam też znajdowała się EK do Medievala ale bez albumu. Mam pytanie czy istnieje możliwość dostarczenia albumu? (wiem, że to też moja wina, że nie kupiłem w MM ale chyba w każdej wersji EK powinien znajdować się album !!!) (P.S. mój kolega także ma EK i też nie ma albumu a jeździł po całej warszawie ----- (do redakcji, gdyby któryś z redaktorów przeczytał) chyba nawet napisał do Was (do CD Projectu))
(Pisałem tą samą wiadomość w innym temacie, ale nikt tam mi nie odpowiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:35, MichałSt napisał:

Mam pytanie: Czy we wszystkich EK powinien znajdować się album, gdyż ja będą w mediamarkcie
widziałem MII:TW EK z albumem, a gdy pojechałem do empiku tam też znajdowała się EK do Medievala
ale bez albumu. Mam pytanie czy istnieje możliwość dostarczenia albumu? (wiem, że to też moja
wina, że nie kupiłem w MM ale chyba w każdej wersji EK powinien znajdować się album !!!) (P.S.
mój kolega także ma EK i też nie ma albumu a jeździł po całej warszawie ----- (do redakcji,
gdyby któryś z redaktorów przeczytał) chyba nawet napisał do Was (do CD Projectu))
(Pisałem tą samą wiadomość w innym temacie, ale nikt tam mi nie odpowiedział)

tak powinien sie znajdować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:57, juke napisał:

Kupiłem sobie medieval 2 total war. Mam pytanie czy pójdzie mi na procku AMD 1 GHz?

Trochę głupio zrobiłeś że najpierw kupiłeś a potem pytałeś....
Nie wiem... jak kupiłeś i masz orginał to masz wymagania na pudełku. Jak nie masz oryginału to napisz do CDProjectu:), lub zgłoś się do moderatora. A tak na serio może być ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:57, juke napisał:

Kupiłem sobie medieval 2 total war. Mam pytanie czy pójdzie mi na procku AMD 1 GHz?

Pojdzie. Nie takie rzeczy sie z bratem robilo :) Odpalilismy raz Gothica 3 na jego ADM 800Mhz 256Ram i grafie 64 Mb i... Cielo sie ale poszlo. Jako ze jego komp kozaczy to po 2 h grania szlo jak trza ale do miasta sie nie mogl teleportowac. Co do Medivala to odradzalbym ci rozgrywanie wiekszych bitew w trybie tactic gdyz kompik moze doznac zadyszki. Ofkoz liczy sie rowniez graficzna karta oraz pamiec RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:57, juke napisał:

Kupiłem sobie medieval 2 total war. Mam pytanie czy pójdzie mi na procku AMD 1 GHz?


Prawdopodobnie pujdzie, ale większe bitwy będą ci się bardzo długo ładowały, niemówiąc już o tym że jak już ci się załaduje, to możesz mieć pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zainstalowałem chodzi dosyć PŁYNNIE w bitwach na na tym procku i na radeonie 9550 i 512 RAM. Bitwy czasem się zacina ale po obniżeniu detalów gra się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji jest gra w opakowaniu premierowym? Bo już jakiś czas kupiłem, a dopiero niedawno zauważyłem, że jest patch. W sumie nie zauważyłem żeby działo mi się coś z poprawionych w nim problemów, ale jakby poprawiał chociaż jakieś szczególiki, to można by było ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować