Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 17:59, Ryan Kam napisał:

awąłsnie w tej zakłądce pisze utrzymaj 100 regionow . Ciekawe o co chodzi ???

Aby utrzymac cheścijaństwo w 100 regionach czy je podbić :D ????

Raczej żeby podbić.Dlatego granie papiestwem to ciekawostka.Bo jak tu podbić 100 regionów, jaki i do 45 jest trudno dojsć. Ale może fanatycy Medievala udowodnią ze się da:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W romie sie dało :D Podbic 100 wiec chyba mozna .

Po za tym jest to papiez i ma sie nad nim wladżę :D I nie ma siechyba co obawiać inkwizycji. przeciez papieża nie spalą na stosie ;D Po za tym moja taktyka jak bym grał

Jak atakuje ajkeis panstwo np Francje i mam francuskiego papieża , to go wysylam na pewna smieć kardynałowie wybieraja nowego i chyba fra gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:06, Ryan Kam napisał:

W romie sie dało :D Podbic 100 wiec chyba mozna .

Po za tym jest to papiez i ma sie nad nim wladżę :D I nie ma siechyba co obawiać inkwizycji.
przeciez papieża nie spalą na stosie ;D

Nie byłbym tego taki pewien.Jak zaczynałem mój papież miał 3 aureolki na 10 pobożności. A skoro mogą zabić króla, to może i papieża też...tak czy tak ciekawie by to wygladało..papież heretyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ciekawe :D

szkoda taki fajny element to państwo a tak niedopracowany . Z drugiej strony po co to podbijać . przecie z w średniowieczu papieżowi placono świętopietrze i z tego powinien sie utrzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:12, Ryan Kam napisał:

Nom ciekawe :D

szkoda taki fajny element to państwo a tak niedopracowany . Z drugiej strony po co to podbijać
. przecie z w średniowieczu papieżowi placono świętopietrze i z tego powinien sie utrzymać
;D

Zgadzam się. Papież miał dużą władzę bez tych wszystkich prowincji.Tak czy tak prowincje do niego "należały" bo chrześcijanie bardziej go słuchali niz króla.Więc po co podbijać.To tylko potwierdza moje zdanie że to taka ciekawostka.Cóż, idę pomodyfikować pliki i spróbuje zagrać czymś innym "nonplayable". Jeśli się uda zamieszczę screeny z aztekami:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne pytanko, a mianowicie: czy plakat rozwoju jednostek i technologii jest dodawany do zwykłej wersji Medievala 2 ? Bo kupiłem dziś w Media Markt i takowego nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:18, Ryan Kam napisał:

oj ciekawe bybylo jak by sie dąło nawrocić azetków na chrześcijaństwo . I papieżem jest jakiś
azetek :D

Niestety , po wybieraniu tatarów czy mongołów gra się zawiesza.Bo po prostu nie ma ich wtedy.Ale.. w tym samym pliku mozna ustawić start_date na inną niż 1080..i to może być sposób. Kiedy w grze są dostepni Mongołowie? tzn. w którym mniej więcej roku?Jeśli ktos wie, niech umieści na forum szacunkowe daty dla Mongołów i innych frakcji.(azteków, tatarów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:00, Piotrekgościu napisał:

Ja mam pewne pytanko, a mianowicie: czy plakat rozwoju jednostek i technologii jest dodawany
do zwykłej wersji Medievala 2 ? Bo kupiłem dziś w Media Markt i takowego nie mam :/

O ile mi wiadomo do zwykłej- nie. Ale jest jakaś do pobrania podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:00, Piotrekgościu napisał:

Ja mam pewne pytanko, a mianowicie: czy plakat rozwoju jednostek i technologii jest dodawany
do zwykłej wersji Medievala 2 ? Bo kupiłem dziś w Media Markt i takowego nie mam :/



musisz zarejestrować MEdka na gram.pl i wtedy dostaneisz maila od nich i tam będziesz miał wyjaśnione wszystko. mozna zamówić za free, ja już zamówiłem. do piątku ma być.


Quatre: ja też mam taki sposób na niezadowolenie. to je chyba najlepszy sposób bo nie dość, że dsotaniesz kase za ograbienie miasta to jeszcze znikną zamieszki i bunty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:02, konrad16061990 napisał:

> Ja mam pewne pytanko, a mianowicie: czy plakat rozwoju jednostek i technologii jest dodawany

> do zwykłej wersji Medievala 2 ? Bo kupiłem dziś w Media Markt i takowego nie mam :/
O ile mi wiadomo do zwykłej- nie. Ale jest jakaś do pobrania podobno.


Możliwe że tak, tylko w takim razie to CDP się pomyliło bo na pudełku jest napisane że gra powinna zawierać m.in. ten plakat z drzewkiem rozwoju, no ale nie ważne - GRA jest ważna i to że jest zaje***ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:00, Piotrekgościu napisał:

Ja mam pewne pytanko, a mianowicie: czy plakat rozwoju jednostek i technologii jest dodawany
do zwykłej wersji Medievala 2 ? Bo kupiłem dziś w Media Markt i takowego nie mam :/

Drzewko umiejętności jest integralną częścią wersji premierowej i Kolekcjonerskiej. W Kolekcjonerskich nie ma żadnego problemu - drzewko jest. A w premierowych (czyli zwykłych) nie ma go w pudełku - jakieś niedopatrzenie ze strony CDP podczas pakowania, napisali o tym newsa. Możesz za darmo ściągnąc sobie wersję w PDFie oraz również za darmo poprosić o wysyłkę tego drzewka. Poniżej masz odpowiednie linki.
www.gram.pl/medieval_dodatki
tutaj pobierzesz elektroniczną wersję drzewka w PDFie
http://sklep.gram.pl/m2twsuplement/
a tutaj zamówisz sobie bezpłatną przesyłkę z papierową wersją drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w Empiku i oglądałem EK. był ze mną Ryan. moja opinia jest taka: BIEDNA TA EK! Od CDP sie kali trzy razy bardziej zamówić, ze zniżką pałic się tylko 140zł i jest jeszcze album a w Empiku nie ma albumu i kosztuje 160zł... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 13:26, darth 16 napisał:

To można mieć talent do mordowania??? :P


Talent jak talent można mieć do wszystkiego ale spójrz skąd on pochodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować