Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

czy tylko mi się tak wydaje bo nie wiem..??
Gram na hardzie pprzedostatni poziom i co..??
Ano tłukę jak chcę wszystkich do tego jestem już po krucjacie i Jerozolima jest moja...
JAkoś za łatwo mi to idzie..
A może mi się tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:41, Elwro napisał:

Poczekaj, moze jeszcze ktos ze wschodu przyjdzie i sprawi Ci problem...

No licze na to bo zaraz zabraknie mi poziomow trudnosci......
:)
ehhh...
Znow zarwę noce tak samo jak i przy pierwszym total warze... potem przy romku a teraz total war II.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:44, marcelusVega napisał:

> Poczekaj, moze jeszcze ktos ze wschodu przyjdzie i sprawi Ci problem...
No licze na to bo zaraz zabraknie mi poziomow trudnosci......
:)
ehhh...
Znow zarwę noce tak samo jak i przy pierwszym total warze... potem przy romku a teraz total
war II.....:):)



ehh... gdybym nie musiał do szkoły co dzień do szkoły zapylać to bym grał, grał, grał, grał, jadł, grał, grał, grał, MOŻE spał, grał, grał, grał jadł, grał, srał, grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 18:56, kurczak-AFC napisał:

ehh... gdybym nie musiał do szkoły co dzień do szkoły zapylać to bym grał, grał, grał, grał,
jadł, grał, grał, grał, MOŻE spał, grał, grał, grał jadł, grał, srał, grał...

hehe a ja mam rękę w gipsie i gram gram gram jem gram gram sram i śpie (1-2 godz) gram gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem jak wy ale... tyle bylo chwalenia grafiki w recenzjach, tyle zachwytow, a jak gram juz ktorys dzien to dopiero sie zorientowalem ze jeszcze ani razu nie zjechalem kamera do poziomu gruntu zeby podziwiac widoki- moj brak zainteresowania grafika zszedl do takiego poziomu ze chyba w cywilizacji 4 bardziej mi zalezalo na wygladzie :) gram na troche powyzej srednich w 1440x900...

a z moich wielkich planow nici - papierz kazal mi sie od szkotow odczepic na 7 tur (a juz skrobalem mury ostatniego miasta) a francuzi wyprosili zawieszenie broni... na pocieszenie wyrżnąłem jeńcow w 3 ostatnich bitwach ale to nie bylo to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:02, gmx napisał:

hmm, nie wiem jak wy ale... tyle bylo chwalenia grafiki w recenzjach, tyle zachwytow, a jak
gram juz ktorys dzien to dopiero sie zorientowalem ze jeszcze ani razu nie zjechalem kamera
do poziomu gruntu zeby podziwiac widoki- moj brak zainteresowania grafika zszedl do takiego
poziomu ze chyba w cywilizacji 4 bardziej mi zalezalo na wygladzie :) gram na troche powyzej
srednich w 1440x900...

a z moich wielkich planow nici - papierz kazal mi sie od szkotow odczepic na 7 tur (a juz skrobalem
mury ostatniego miasta) a francuzi wyprosili zawieszenie broni... na pocieszenie wyrżnąłem
jeńcow w 3 ostatnich bitwach ale to nie bylo to samo...


a ja gram sobie swoimi....
mam zdobytą jerozolimę to uczę arabów jak to być polakiem...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:48, piero92 napisał:

Z kąd można pobrać gold demo??


Choćby tu http://www.gamershell.com/download_16173.shtml . Nie tak trudno znaleźć.

Ja jestem nowym Medieval''em rozczarowany. A.I. jest żałosne, wiadomo. Ale żeby, na dodatek gra była zbugowana... I jeszcze , bo jak nieszczęścia to kupą, lokalizacja słaba. Żałuję, że trafiło na Total War''a. Panowie z CA powinni się mocno zastanowić, zanim wypuszczą następną część serii.
Czekam z niecierpliwością na moda, bo w zbawczego patch''a niezbyt wierzę xD
Trzeba jednak oddać, że pomimo tego wszystkiego klimat trzyma, a ścieżka dźwiekowa to miodzio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:15, kurczak-AFC napisał:

no fakt muzyka jest super :). Bugi są też, ale to sie da znieść.
Jak myslicie- będzie dodatek do Medka 2?

bedzie, tylko czyja tym razem inwazja? znowu wikingowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:27, gmx napisał:

> no fakt muzyka jest super :). Bugi są też, ale to sie da znieść.
> Jak myslicie- będzie dodatek do Medka 2?
bedzie, tylko czyja tym razem inwazja? znowu wikingowie?


a ja bym chciał o wyprawach krzyżowych ale tak z prawdziwego zdarzenie - dokładniejsza makpa bliskiego wschodu itd.

nie denerwuję was kampania i te 2 letnie tury ? zmieniłem na 0,5 roczne ale i tak jest do bani - fakt postacie starzeją się normalnie ale budynki zbyt szybko się budują - i tak źle i tak nie dobrze - kurcza mam 1150 i mam wszelkie możliwe wojo (oprócz prochowych) eee.strasznie to spaprali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za niedotrzymanie słowa o zawieszeniu broni grożą mi jakieś konsekwencje? Gram Hiszpanią i zgodziłem się przerwać ataki na Maurów w zamian za daninę 1000 przez 5 tur. Ale tury już minęły, a przydałyby mi się ich tereny. Czy strace wtedy wiarygodność? Jeśli tak - to kiedy mogę zaatakować?
Mam też problem z księżniczkami, o którym czytałem stronę wcześniej. Również nie mogłem znaleźć nigdzie dwóch księżniczek. W końcu znaleźli się chętni mężowie więc się zgodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:15, kurczak-AFC napisał:

Bugi są też, ale to sie da znieść.


W sumie, jak oddziały przeciwnika znikajął to niewielka różnica, biorąc po uwagę, że niechętnie ich używa ;]

Dnia 08.12.2006 o 08:15, kurczak-AFC napisał:

Jak myslicie- będzie dodatek do Medka 2?


Może zrobią w Ameryce. Jeżeli już to bym właśnie na taką kampanię w dodatku stawiał. Ale wyprawy krzyżowe też brzmią nieźle ^^ A może rekonkwista?
Zresztą, ważne żeby znowu nie spaprali, wtedy chętnie zagram w co tylko wymyślą. Nawet inwazję na Marsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:50, scott napisał:

nie denerwuję was kampania i te 2 letnie tury ? zmieniłem na 0,5 roczne ale i tak jest do bani
- fakt postacie starzeją się normalnie ale budynki zbyt szybko się budują - i tak źle i tak
nie dobrze - kurcza mam 1150 i mam wszelkie możliwe wojo (oprócz prochowych) eee.strasznie
to spaprali


Jak zmienić tury na półroczne? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować