Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 16:02, witkab napisał:

AC zostanie wydany przez Cenegę w marcu 2008.

Oby w marcu, bo już dłużej nie wytrzymam, a jest wiadomo w którym dniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 10:02, Mateusz9214 napisał:

a wiedziałeś że można z wieży do tego siana wskoczyć?


No to akurat też wiedziałem, bo właśnie na tym filmiku to było pokazana :D Jak bohater uciekając skacze z wierzy, bardzo wysokiej, na wóz z sianem i cicho siedzi do czasu kiedy strasz przestanie go szukać ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:50, bitelz90 napisał:


> a wiedziałeś że można z wieży do tego siana wskoczyć?

No to akurat też wiedziałem, bo właśnie na tym filmiku to było pokazana :D Jak bohater uciekając
skacze z wierzy, bardzo wysokiej, na wóz z sianem i cicho siedzi do czasu kiedy strasz przestanie
go szukać ... :]

jeśli mam być szczery to te wozy z sianem są irytujące trochę przez to że stoją przy każdym punkcie widokowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujący to jest brak innowacji od mniej więecj 1/3 gry. Będąc drugi raz w każdym z miast to już się autentycznie odechciewa ;p

Już mi nawet nie starcza tyle zapalu żeby wszystkich citizenów ratować. Bo po co, i tak ucieknę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może być irytującego w wozie z sianem-lol? Masz wybór albo normalnie zejść z wieży albo wykonać pokazowego jumpa.

Brak innowacji? A może by tak sprobować pograć taktycznie, zamiast siekać wszystko co się rusza i gubić pościg przez pół miasta :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 13:09, melixsa napisał:

Co może być irytującego w wozie z sianem-lol? Masz wybór albo normalnie zejść z wieży albo
wykonać pokazowego jumpa.

Brak innowacji? A może by tak sprobować pograć taktycznie, zamiast siekać wszystko co się rusza
i gubić pościg przez pół miasta :>.


Tylko po co taktycznie jak można łatwiej :P dlatego w sumie gra mogła by być troche trudniejsza żeby problemem było ubicie tych 10 żołnierzy. No i w sumie miasta są pękne i duże, ale nie bardzo jest w nich co robić niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 14:02, xefs napisał:

> Co może być irytującego w wozie z sianem-lol? Masz wybór albo normalnie zejść z wieży
albo
> wykonać pokazowego jumpa.
>
> Brak innowacji? A może by tak sprobować pograć taktycznie, zamiast siekać wszystko co
się rusza
> i gubić pościg przez pół miasta :>.

Tylko po co taktycznie jak można łatwiej :P dlatego w sumie gra mogła by być troche trudniejsza
żeby problemem było ubicie tych 10 żołnierzy. No i w sumie miasta są pękne i duże, ale nie
bardzo jest w nich co robić niestety :(



To racja, ze poziom trudności jest mało adekwatny, a jeśli komuś nudzi się w miastach, to na Ziemi Świętej też jest co robić... A wrażenia na wieżach wysokościowych-bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@melixsa Katedra w Antiochii rządzi.

P.S. Mam pewien problem: zabiłem mistrza templariuszy pod Arsuf, gra się zapisała wyszedłem z niej, a gdy ją wczytuję nie mogę wyjść, a lokacja jest pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam wielki problem.
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plytyi kaze mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę.
Spotkał sie juz z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 00:16, JaN-J napisał:

@melixsa Katedra w Antiochii rządzi.

P.S. Mam pewien problem: zabiłem mistrza templariuszy pod Arsuf, gra się zapisała wyszedłem
z niej, a gdy ją wczytuję nie mogę wyjść, a lokacja jest pusta


Dziwne. Powinno przenieść Cię do laboratorium. Może spróbuj sie przespać albo wrócić do ostatnio możliwej karty pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam wielki problem.
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plytyi kaze mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę.
Spotkał sie juz ktoś z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowic swoje pytanie :
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plyty i kaze mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę , gdy to zrobie , to znowu w tym samym miejscu wyskakuje ten sam błąd. Mam nadzieje ze to jest wina plyty a nie konsoli.
Spotkał sie juz ktoś z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie musiałeś powtarzać tego pytania tyle razy. To się nazywa spam :) Co do problemu, to sprawdź, czy płyta nie jest zarysowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:37, Szperacz Robson napisał:

Po pierwsze: nie musiałeś powtarzać tego pytania tyle razy. To się nazywa spam :) Co do problemu,
to sprawdź, czy płyta nie jest zarysowana.

Sorry ze tyle razy ,ale po choinke dostalem xboxa i assassin''s creed i niew iem , a plyta to nowka.
Ale jezeli wysakkuje taki blad zwiazany z plyta to chyb ato wina plyty. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 22:17, melixsa napisał:

> @melixsa Katedra w Antiochii rządzi.
>
> P.S. Mam pewien problem: zabiłem mistrza templariuszy pod Arsuf, gra się zapisała wyszedłem

> z niej, a gdy ją wczytuję nie mogę wyjść, a lokacja jest pusta

Dziwne. Powinno przenieść Cię do laboratorium. Może spróbuj sie przespać albo wrócić do ostatnio
możliwej karty pamięci.

primo próbowałem, secundo jestem pod Arsuf, wyjść się nie da, wczytanie tego zadania wywala mnie do tego samego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowic swoje pytanie :
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plyty i kaze mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę , gdy to zrobie , to znowu w tym samym miejscu wyskakuje ten sam błąd. Mam nadzieje ze to jest wina plyty a nie konsoli.
Spotkał sie juz ktoś z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.
Sorry ze spamuje ,ale nikt mi nie odpisuje ;(
PRosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
Pisanie po raz czwarty z rzędu tego samego posta jest bezsensowne. Jeżeli nikt nie odpisuje, to chyba znaczy, że:
a) nikt nie wie jak pomóc.
b) nikt nie chce ci pomóc ;)

Moim zdaniem problem leży w płycie - może dostałeś jakiś źle wytłoczony egzemplarz. Proponowałbym oddać płytę do sklepu lub skorzystać z dożywotniej gwarancji (o ile dotyczy ona płyt na konsole)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować