Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 16:38, ziptofaf napisał:

/..../
Pisanie po raz czwarty z rzędu tego samego posta jest bezsensowne. Jeżeli nikt nie odpisuje,
to chyba znaczy, że:
a) nikt nie wie jak pomóc.
b) nikt nie chce ci pomóc ;)

Moim zdaniem problem leży w płycie - może dostałeś jakiś źle wytłoczony egzemplarz. Proponowałbym
oddać płytę do sklepu lub skorzystać z dożywotniej gwarancji (o ile dotyczy ona płyt na konsole)......

Dzięki ,ale dla pewnosci to sprawdze jeszcze u sąsiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w PSX, to grafika lepiej się ma na X360. Ja osobiście gram w AC na tejże konsoli od wczoraj, a jeszcze nie ochłonąłem. Ta gra jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:27, kubaaa12 napisał:

Chciałbym ponowic swoje pytanie :
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plyty i
kaze mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę , gdy to zrobie , to
znowu w tym samym miejscu wyskakuje ten sam błąd. Mam nadzieje ze to jest wina plyty a nie
konsoli.
Spotkał sie juz ktoś z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.
Sorry ze spamuje ,ale nikt mi nie odpisuje ;(
PRosze o odp

wiesz, nie chce ci tutaj prawić wykładów, ale nie trzeba się "powtarzać" bo każdy czyta nowe posty i z pewnością ktoś prędzej czy później odpowie, pamiętaj o różnych zasadach na forum, a co do płyty to może coś jest z czytnikiem i niezbyt dobrze czyta płytę, bo jeżeli płyta jest nowa to nie powinn być z nią problemu, acha i gratuluję zakupu Assassin''s Creed, ja muszę czekać do premiery na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:23, DreaN napisał:

a mam pytanie kiedy bedzie premiera assasin creed na PC? :( nie moge sie odczekac :];];]

ja też nie mogę się doczekać, a podobno okolice marca- kwietnia... ale nie wiadomo dokładnie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 21:34, kubaaa12 napisał:

Witam.
Mam wielki problem.
Gram w Assassin''s creed na xbox 360.
Gdy koncze trening (ten na początku gry), wyskakuje mi bład , ze konsola nie czyta plytyi kaze
mi przetrzec plyte miekka sciereczka i ponownie uruchomic konsolę.
Spotkał sie juz z takim problemem?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Lol a niektórzy mówią że takie problemy się tylko na PC zdażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:27, kubaaa12 napisał:

Sorry ze spamuje ,ale nikt mi nie odpisuje ;(
PRosze o odp


1. Nie spamuj, tylko spokojnie czekaj
2. Czy w innych grach miałeś takie problemy, czy tylko z AC tak jest?
3. Czy twój napęd rysuje lekko płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:51, rafekx 12 napisał:

czesć czy ktos zna przybliżone wymagania assassin''a na Pc? z góry thx


Jak się słabo postarają przy konwersji, to będzie tak jak przy LostPlanet - wymagania z kosmosu. Grałem na PS3 i gra prezentuje się ładnie, ale bez przesady. Z tego co widziałem nie powinno być jakiś bardzo wysokich wymagań, przynajmnije teoretycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś Gothica 3 w akcji? :>
Problemem będzie z gospodarowaniem ramu, dużo czego się wgrywa na raz do pamięci i będzie tutaj problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:56, Tal441 napisał:

No wymagania będą pewnie dość wysokie. Podejrzewam, że:

Wysokie detale: Core2 Duo, 2GB RAM, GF 7600 GT
Minimalne: Athlon 3ghz, 1GB RAM, GF 6800

Oj, raczej będzie gorzej. Prawdopodobniej 7600GT to będzie minimum, a na maksa to coś z serii Geforce 8800 lub Radeon HD3870...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zejdę z tematu, bo mam problem! Jestem w Masyaf i mam już 18/20 flag, i wiem, że dwie pozostałe są w ogrodzie za zamkiem, jednak kraty do niego są zamknięte! Po tym obejrzałem, jak to na Youtube.com robią i oni normalnie mają te kraty otwarte (chodzi o kraty na schodach w zamku) ... czyżby Achievment nie do zrobienia?! Proszę o pomoc, tak długo mordowałem się z tymi flagami i muszę dokończyć tego achievmenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie stoczyłeś tam walki ( z kim - nie powiem, bo nie chcę spojlerować ), to nie wejdziesz . Jedyne wyjście, to podczas tej walki ( ostatnia w grze ) zbierać flagi. Później ( po walce ) już tego nie zrobisz - zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:58, LuQeMaStEr napisał:

Jeżeli nie stoczyłeś tam walki ( z kim - nie powiem, bo nie chcę spojlerować ), to nie wejdziesz
. Jedyne wyjście, to podczas tej walki ( ostatnia w grze ) zbierać flagi. Później ( po walce
) już tego nie zrobisz - zapewniam ;)


No ja jestem dopiero w drugim memory block''u i właśnie zmierzam do Damaszku dopiero, czyli raczej teraz tego nie zrobię? A już pewnie domyślam się z kim walka ... ;) Czyli mam rozumieć, że te 2 flagi dopiero pod koniec gry mam zebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:16, arekskate napisał:

No ja jestem dopiero w drugim memory block''u i właśnie zmierzam do Damaszku dopiero, czyli raczej teraz tego nie zrobię?


No raczej nie ... ;)

Dnia 30.12.2007 o 16:16, arekskate napisał:

A już pewnie domyślam się z kim walka ... ;) Czyli mam rozumieć, że te 2 flagi dopiero pod koniec gry mam zebrać?


Tak. Owa walka dzieli się na dwie tury - pierwsza jest intensywna, zaś podczas drugiej możesz trochę "pozwiedzać". Póki co się tym nie przejmuj. Ja osobiście najpierw przechodziłem wszystkie główne zadania, a przed ostatnią walką wróciłem do miast żeby wykonać ( nie wszystkie ) zadania poboczne - zabijanie Templariuszy, ratowanie cywilów ( bardzo fajna rzecz ), szukanie flag, robienie śledztw, zdobywanie punktów obserwacyjnych ;) Mam nadzieję, że typy zadań , które podałem, nie będą/są zbyt dużym spojlerem. Mimo wszystko - powodzenia w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:58, LuQeMaStEr napisał:

Jeżeli nie stoczyłeś tam walki ( z kim - nie powiem, bo nie chcę spojlerować ), to nie wejdziesz
. Jedyne wyjście, to podczas tej walki ( ostatnia w grze ) zbierać flagi. Później ( po walce
) już tego nie zrobisz - zapewniam ;)


bujda :) Kraty otwierają się po którymś Memory Blocku, gdzieś w środku gry - nie trzeba czekać do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo zdobycie tych flag jest możliwe tylko podczas tej walki. Może się mylę, ale zazwyczaj, kiedy wracałem do Maysaf, kraty nie były otwarte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:14, LuQeMaStEr napisał:

Imo zdobycie tych flag jest możliwe tylko podczas tej walki. Może się mylę, ale zazwyczaj,
kiedy wracałem do Maysaf, kraty nie były otwarte ...


Imo jestem pewien, że zdobyłem je o wiele wiele wcześniej - jedne z pierwszych, które zebrałem, na memory blocku 5 już na bank są kraty otwarte, bo chociaż by na nim badałem ten ogród "gdzie się da wspiąć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować