Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Zadam 2 pytania:

1) czy na sprzęcie o podanej specyfikacji poram na średnich (o wysokich nawet nie marze) ?
Radeon 3870 HD 512 MB
Intel core 2 Duo 2,2GHz
2x1GB RAM PAtriot

2)czy są juz jakieś informacje na temat daty premiery? bo niby mieli dopracowywac kod aby zmniejszy wymagania sprzętowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:40, Logan10 napisał:

Zadam 2 pytania:

1) czy na sprzęcie o podanej specyfikacji poram na średnich (o wysokich nawet nie marze)
?
Radeon 3870 HD 512 MB
Intel core 2 Duo 2,2GHz
2x1GB RAM PAtriot

2)czy są juz jakieś informacje na temat daty premiery? bo niby mieli dopracowywac kod
aby zmniejszy wymagania sprzętowe gry.


BOŻE! Ten temat jest o wersji na konsole...poszukaj sobie temat o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 06:20, Ecko09 napisał:

BOŻE! Ten temat jest o wersji na konsole...poszukaj sobie temat o wersji PC.


Forum » Assassin''s Creed -Temat Ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:00, Logan10 napisał:

> BOŻE! Ten temat jest o wersji na konsole...poszukaj sobie temat o wersji PC.

Forum » Assassin''s Creed -Temat Ogólny


Forum » Assassin''s Creed PC - Temat ogólny < To jest temat dla PC :)

Ale ja Ci już odpowiem - NIKT nie poda Ci poprawnej odpowiedzi na to pytanie, gdyż po 1 - Gry jeszcze nie ma, więc nie wiadomo czy nawet na 8800GT będzie można grać płynnie :P [vide gothic 3 hehe].

Po 2 - Nawet na dwóch takich samych komputerach, o takich samych podzespołach, gra może działać z inną płynnością, a co za tym idzie można sobie ustawić większe detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy po świecie Assassin''s Creed można poruszać sie z taką swobodą jak np. w San Andreas? Chodzi mi o to czy musimy koniecznie wykonywać wątek główny aby opuścić daną część mapy.

I czy można kontynuować grę po wygraniu fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:54, Shelazar napisał:

Hej, czy po świecie Assassin''s Creed można poruszać sie z taką swobodą jak np. w San
Andreas? Chodzi mi o to czy musimy koniecznie wykonywać wątek główny aby opuścić daną
część mapy.

Nie.

Dnia 26.02.2008 o 19:54, Shelazar napisał:

I czy można kontynuować grę po wygraniu fabuły?

Tak.

A na serio - masz trzy miasta, wieś i ogromny teren między nimi. Gdy ''odkryjesz'' już chociaż raz będąc w każdym z miast to po jego obrębie możesz łazić, wyłazić, obłazić - co chcesz. Wraz z fabułą zaś odblokowujesz kolejne dystrykty konkretnych miast.

A fabuła daje Ci jedno - smak na sequel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2008 o 22:04, Sephirath napisał:

> I czy można kontynuować grę po wygraniu fabuły?
Tak.


Tylko co można robić po skończeniu fabuły, poza "łażeniem" czy "skakaniem" dla zabawy? Czy są jakieś "misje dodatkowe" bądź jakaś ciekawa Interakcja z otoczeniem typu kradzieże itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 01:16, MTSMAFIOSO napisał:

Tylko co można robić po skończeniu fabuły, poza "łażeniem" czy "skakaniem" dla zabawy?
Czy są jakieś "misje dodatkowe" bądź jakaś ciekawa Interakcja z otoczeniem typu kradzieże
itp?


Nie ma żadnych side questów, ale uwierz mi, same skakanie daje tyle radości... no ale jak kto lubi :P Ogólnie po przejściu całej gry możesz wczytać dowolny moment i zacząć grę od nowa .. a z racji że można jednego boss''a zabić w masę sposobów.. gra się tak szybko nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie. W każdej z dziewięciu misji robisz absolutnie to samo - wieże, pickpocketting, eye''s dropping, interrogation, bieganie za jakimiś flagami, paru cywili, morderstwo. Brzmi "suto", ale takie nie jest. Dla piętnastu minut prawdziwej zabawy spędzamy godziny na popierdółkach, które grę już w pierwszym jej wydaniu rozmieniają na drobne i zabijają ducha. Postawiono vabank, że skakanie i freerunning się graczom nie znudzi i, fakt, jest fajny, ale nudzić się nudzi.

Ja np. od dobrych 2 tygodni nie grałem bo zwyczajnie mi się nie chce, nie chce mi się robić po raz milionowy tych samych czynności. A gry nie sprzedałem tylko dlatego bo chcę się dowiedzieć zakończenia ;)

Oby udało im się jakoś lepiej rozwiązać gameplay w sequelach. Albo niech w wersji PC dodadzą masę sercretów na mapach, bo same flagi postawione w absurdalnych miejscach to za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną bardzo fajną (dla mnie :P) tapetę z AC. Jest ona pokazana tutaj: http://fanpop.com/spots/assassins-creed/images/467020

Problem w tym że nie umiem znaleźć jej w powiększeniu, najlepiej 1280x1024. Z góry dzięki za pomoc :)

PS Fajna jest ta gra? Tzn. fajna napewno, ale czy się nie nudzi itp.? Mam zamiar kupić ją kiedy wyjdzie na PC...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem, że recenzenci/gracze AC dzielą się na dwie grupy - jedni zarzucają grze powtarzalność i monotonię, która zabija grę, a drudzy (do których należę) czerpią radość nie tylko z wykonywania zadań, ale także z samego przemieszczania się po miastach. Tacy ludzie prawdopodobnie też spędzili godziny na jeżdżeniu, lataniu i bieganiu w grach z serii GTA, Just Cause, albo Spider-Man 2 i 3 (konsolowymi).
Każdy może mieć własne zdanie, więc wyrażę swoje - dla mnie ktoś, kto bierze gry "na zimno" i rozkłada ją na czynniki pierwsze, zabija sam sobie radość z samego grania i zmieniają się w zimnych testerów... Za to prawdziwy gracz to imo ktoś kto czerpie radość z grania, nie przejmując się jakimiś drobnymi niedociągnięciami... A do takich należą te w AC. Zresztą, w wersji PC będzie to poprawione, więc mam nadzieję, że ludzie, którzy się zrazili do tej gry, pograwszy w wersję PC zmienią zdanie :) A fanom spodoba się jeszcze bardziej.
I jeszcze jedno, ludzie - patrzyliście na wymagania gry? Tak? Nie? To spójrzcie do ciężkiego wafla a nie spamujcie postami typu "czy gra mi pójdzie na kompie?". Wymagania są w newsach, poza tym GIYF*!!!
A tym, którzy chcą się dowiedzieć,czy gra jest "fajna" polecam YouTube i filmiki z AC takich autorów jak TyndeIM i TiE23. Zobaczycie, ocenicie, zdecydujecie się... Recenzjami się nie kierujcie, bo na co wam opinia kogoś, kto mówi jak się JEMU/JEJ podoba gra? Sprawdźcie sami, nie wiem, pójdźcie do kolegi, wypożyczcie, albo właśnie obejrzyjcie gameplaye...
I jeszcze jedno - nie mogę się doczekać mojego pre-orderowego metalboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to jak jest z tymi zabójstwami? Chodzi mi o to czy jak wykonasz zadanie to chowasz się w sianie, przeczekujesz i robisz następną misję czy jest to proces bardziej złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:54, Master J napisał:

Tak właściwie to jak jest z tymi zabójstwami? Chodzi mi o to czy jak wykonasz zadanie
to chowasz się w sianie, przeczekujesz i robisz następną misję czy jest to proces bardziej
złożony.

Troszkę bardziej ;P Musisz wrócić to "posterunku" białych kapturów zameldować się. Czasami wzywa cię mistrz assasynów czy też pojawia się nasz kumpel xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, gra jest kozacka a bieganie po budynkach daje niesamowitą frajdę. Ale wiesz, to jest wciąż to samo bieganie, żadnych nowych skilli się nie uczymy. Ta gra udaje większą niż jest - po 10 godzinach niestety choćbym mógł i latać to nie ma nic czym mnie gra zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w 10 godzin zaliczyłeś całą grę, znalazłeś easter eggi, zebrałeś wszystkie flagi itp i jeszcze miałeś czas na bieganie dla zabawy po mieście nic nie robiąc to gratuluję speeda w przechodzeniu gry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już ponad 20 godzinę i jest nudno, nie, nie skończyłem. Easterów nie ma, najwyżej bugi. W znajdywaniu flag radości nie znajduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:36, Sephirath napisał:

Easterów nie ma, najwyżej bugi

I tu się mylisz! W Jerozolimie jest Optimus Prime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 17:01, Khasim napisał:

> Easterów nie ma, najwyżej bugi
I tu się mylisz! W Jerozolimie jest Optimus Prime :)


xD To jest dobre, widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 22:03, marcin1930 napisał:

Hm, to ja już nie wiem. Zadam więc z pozoru proste pytanie - warto kupić?

Warto. Po prostu - gra jest zjawiskowa. Szybko się nudzi, ale odpowiednio dawkowana starczy na długo, serio. Jako przeżycie jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować