Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Jesper Kyd in da house :P Ta muzyka chyba leci podczas prezentacji na PAX (free-running). Ciekawe, jak będzie brzmieć podkład do walki/ucieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyd!
*slinotok* ;) a raczej *uszotok*
A tak na marginesie - dzisiaj pada i wędrowałem w kapturze. I doszedłem do wniosku, ze cholernie ogranicza jednak pole widzenia - ten Altair musi byc naprawde niezlym wyjadaczem, ze caly czas zakapturzony biega i walczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także często chodzę w kapturze i muszę przyznać Ci rację. Oprócz pola widzenia, kaptur ociera się o uszy, przez co nie można usłyszeć np. skradania się przeciwnika :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta gra,ale jak sobie pomyślę jakie mogą być wymagania sprzętowe,to mnie głowa zaczyna boleć.Tak samo może być z Call of Duty 4.A szkoda bo to są fajne gry.No chyba,że mnie twórcy zadziwią.Na co szczerze liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Altir to ma unikalny kaptur specjalnie dopasowany do niego i umocowany tak żeby się nie majtał a nie taki z bazaru na masową produkcję robiony:P Tyle że Altir ma przemakalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wywiad(który to już z kolei) z producentką AC, Jade. Powinien on szczególnie zainteresować osoby, które nie zbyt dobrze znają angielski, gdyż jest on z polskimi napisami:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=13

Z wywiadu możemy dowiedzieć się trochę o historii assasynów, jak i np. skąd się wział pomysł na ten sławny skok do sotgu siana oraz ,co też ważne, na fimiku jest pokazana mapa gry(tak naprawdę największy obszar to będzie okolica między miastami, a myślałem że będzie na odwrót).

P.S. A tutaj jeszcze ten wcześniejszy filimik, lecz z komentarzem Jade i również wraz z polskimi napisami:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=6 .

No. To miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję, ale nie wiem czy Wielkie Bractwo Naszych Moderatorów się zgodzi (a śmietnika na forum nikt chyba robić nie chce). W związku z nadchodzącą dużymi krokami konsolową premierą Assassin''s Creed, pytania w tym temacie zadawane przez konsolowców będą brzmiały: ,,A jak przejść misję...'''', ,,Co zrobić, kiedy...''''. Pecetowcy na pewno tego nie chcą i zamierzam założyć temat pecetowego Assassin''s Creed. Pytanie do któregoś z moderatorów: czy ten temat nie będzie od razu zamknięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:13, lewak napisał:

/ciach/

Popieram! W ogóle coś takiego jest wypadku serialu "LOST", jest temat dla tych którzy oglądają najnowsze odcinki, jak i dla tych którzy oglądają sobie na TVP, więc nie widze przeszkód żeby i tak było w wypadku AC. Przynajmniej do czasu kiedy wyjdzie wersja na PC, potem znowu będzie można połączyć tematy. Więc jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zawsze można zapomnieć umieścić "spoilera", najlepszym rozwiązaniem były by spojlery takie jak na GOL-u, w formie białego tekstu, widocznego dopiero po zaznaczeniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:31, milten6 napisał:

Ja także jestem za tym ;), tylko mam pytanie, ten temat zostawiamy dla PeCetowców, czy konsolo(złomo:P)wców?


Pytanie:P Skąd piszą konsol(złom)owcy - z komputera. Dlatego temat ten zostaje dla komputerowców, a najwyżej konsolowcy założą sobie inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:18, milten6 napisał:

Ja 200 na EK, teraz kombinuję skąd wziąć na nowy sprzęt, ale przede mną urodziny, gwiazda :D.

O sprzęt sie nie martwie bomam nvidie 8800 GTS 640mb, 2 gb ram i c2d 2,66 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować