Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 19:27, milten6 napisał:

Co do tej gry (:P) to oprócz tego, że jest fajna, potrzeba niezłego neta, aby oglądać bez zacinki
;).


Mnie na mojej 512-ce jakoś chodziło - długo się tylko po między kolejnymi sekwencjami ładowało. Fajne są za to bonusy za ukończenie z wysokim wynikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GT jest cały gameplay jednego z poziomów. Wygląda na to najczęsciej (bo najłatwiej) będziemy używali rzucanych noży. Ech.


Jeden przeciwnki reszta nic nie robi. Ech głupio wygląda ,że 10 stoi i patrzy (niezle wymachują mieczami i gadają coś) a jeden walczy i ginie... A wystarczył by jeden CIACH w plecy Assasyna i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 23:22, Qba777 napisał:

Na GT jest cały gameplay jednego z poziomów. Wygląda na to najczęsciej (bo najłatwiej) będziemy
używali rzucanych noży. Ech.


Jeden przeciwnki reszta nic nie robi. Ech głupio wygląda ,że 10 stoi i patrzy (niezle wymachują
mieczami i gadają coś) a jeden walczy i ginie... A wystarczył by jeden CIACH w plecy Assasyna
i ...

..tak to prawda trochę frustruje tak samo ja w Gothicu 3......ale i tak uważam assasin''s creed za jedną za najlepszy gier ostatnich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nowy trailer - sama gra super tylko trochę denerwują mnie te symbole pojawiające się dookoła wrogów . Heh tak w ogóle jestem ciekaw czy arsenał będzie ograniczony (rzucał tymi nożami i rzucał ;pp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się chyba nazywa propaganda... czy może też hype, gdy grę jaka się jeszcze nie ukazała uznaje się na jedną z najlepszych w ciągu ostatnich lat...

O czym to ja... aha. Walka. Wygląda na to, że walka to najlepszy sposób na rozwiązanie wszystkich problemów - co z tego, że jest ich dziesięciu skoro honorowo jeden po drugim pójdą pod nóż...

Raczej nie zagłosuję portfelem na tą grę - poczekam do jakiejś serii TS czy innego S$ i się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, z tą walką to jak z cheatami: chcecie - stosujcie, ale lepiej jest uciekać/grać uczciwie :)
Poza tym mam wrażenie, że to była tylko taka łatwa sekwencja do pokazania systemu walki... a rozwaliło mnie to stado strażników wybiegające z uliczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:14, WorldWar3PL napisał:


Normalnie gra jest tak dopracowana , aż skręca mnie że Pecetowcy muszą na nią dłużej czekać. Będziesz chyba musiał zainwestować nowe chłodzenie do swojego Xboxa :P

A tutaj drugi trailer , nie wiem czy był on wcześniej , ale też bardzo fajny.
http://www.gametrailers.com/player/26308.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwaliło ostatnia część tego gameplaya, kiedy to Altair skacze z wieży do wozu z sianem. Ale gdzie stoi ten wóz? Na murze. Ciekawe co tam robił i jak go tam wnieśli?? Mógłby mi ktoś wyjaśnić po co potrzebny jest wóz ze sianem na murze??? Bo jakoś nie umiem tego pojąć.
Wygląda więc na to że tylko gdy będziemy chcieli skoczyć z czegoś wysokiego w dół, to gra automatycznie będzie podstawiać wóz ze sianem, niezależnie od tego gdzie będziemy. Troche głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:22, olki77 napisał:

> http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,555,2;core.html
> Zatkało mnie.

Normalnie gra jest tak dopracowana , aż skręca mnie że Pecetowcy muszą na nią dłużej czekać.
Będziesz chyba musiał zainwestować nowe chłodzenie do swojego Xboxa :P

Przy GoW spędziłem 10 godzin non stop (sic!) i jakoś nowe chłodzenie potrzebne nie było.
... raczej przydałby mi się napój energetyczny, żebym nie padł przy grze w AC :P
4YoU
Wozy z sianem są ustawione wszędzie tam, gdzie jest duże prawdopodobieństwo skoku bohatera ;-) Nic nie jest robione 'automatycznie' - gdzie wozy ustawili autorzy, tam są. Gdzie nie, tam nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wóz stoi na murze, który ma jakieś 20 cm. wysokości, ale dobra. Na taką wysokość wnieść go mogli (ale po co ?? tego nie wiem :P). Ja tam się dziwię jak Altair przeżył upadek na kupkę sianka z takiej wysokości....rozumiem 20 metrowa góra siana (wyćwiczony człowiek powinien przeżyć), ale dwumetrowa kupka sianka ??? Altair jest Asasynem, a nie Wiedźminem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik mnie rozwalił. Ma wszystko to, co podobało mi się w serii PoP tylko jeszcze raz tyle. Te akrobacje, te walki. Cud-miód :) Jestem ciekaw, jakie będzie miała wymagania sprzętowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a o momencie ucieczki już nic nie powiesz? Ta muzyka, te emocje... udało im się to. Mówili, że chcieli dać wrażenie podobne przy ucieczce od policji w NFS:MW. Good job, Ubisoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:54, WorldWar3PL napisał:

... a o momencie ucieczki już nic nie powiesz? Ta muzyka, te emocje... udało im się to. Mówili,
że chcieli dać wrażenie podobne przy ucieczce od policji w NFS:MW. Good job, Ubisoft!


Jak już napisałem, gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie i nie wiem co powiedzieć :P Powiem szczerze, że nawet lepiej jak w MW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zachwycają, a nie myślą realnie :P. Aby komputer wygenerował tyle postaci, potrzebna jest moc obliczeniowa, jakiej nasze PeCety nie mają :). Dlatego sądzę, że wersja PC będzie okrojona z dodatkowych postaci na placu itp. albo możemy spodziewać się wymagań GeForce 8 na SLI i czterech rdzeni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować