Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

Rammstein temat ogólny

65 postów w tym temacie

Moje ulubione kawałki to: Rammstein - Amerika, Rammstein - Du Hast, Rammstein - Ich Will, Rammstein - Keine Lust i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, moimi ulubionymi piosenkami Rammstein''a są : Du hast, Zwitter, Moscow, Keine lost, feuer frei, ich will. Gdyby grali po angielsku, to już nie byłoby tyo samo... Słyszałem jak śpiewali po angielsku... po niemicku jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem tego zespołu. :) Nie są oni moze moimi ulubieńcami, ale posłuchać zawsze można. :P Według mnie najlepsze ich piosenki to: Keine Lust, Du hast, Amerika, Ohne Dich i kilka(naście) innych. :) Ogólnie to całkiem fajny zespół. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem fanem mocnych brzmień, to ten zespół zawsze budził u mnie sympatię. Chyba jedyni wykonawcy śpiewający po niemiecku, których lubię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rammstein to tylko Herzeleid, Sehnsucht i Mutter. Gdy wyszły te 2 nieudane płyty przestałem ich słuchać, bo to nie mój styl, wcześniej mieli własny, świetny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:58, Arthas90 napisał:

Gdy wyszły te 2 nieudane płyty przestałem
ich słuchać, bo to nie mój styl, wcześniej mieli własny, świetny klimat.


Jakie?Nie wiem o co ci chodzi.Jeśli o Reise,reise i Rosenrot - te bardzo mi się podobały (zwłaszcza kawałki Mann gegen Mann,Benzin był fajny i Rosenrot w sumie też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rammstein.... Kapela ogólnie całkiem niezła, tylko czasami troszke mnie denerwuje ten niemiecki (ale tylko czasami i tylko troszke)... Nigdy nie byli moim numerem 1, ale lubie ich od czasu do czasu posluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapela wporzo ale jak dlamnie troszkie za bardzo sie wydzieraja ^^ ale muze maja dobra i nie odstaja od innych kapel metalowych na tym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:15, TTBoS napisał:

Kapela wporzo ale jak dlamnie troszkie za bardzo sie wydzieraja ^^ ale muze maja dobra i nie
odstaja od innych kapel metalowych na tym poziomie


Gdzie ci się oni wydzierają?W sumie to w kilku kawałkach chwilę krzyczą,ale wokalista ma w sumie taki spokojny,basowy głos.I ciekawe,jak by brzmieli po angielski:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Rammstein, chyle czoła, ostatni album, ciekawy, a nim co najważniejsze "Stirb nicht vor mir / Don''t die before", piękna ballada o miłości na dwa głosy, jeszcze ta pani taki ładny, przyjemny glos miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować