Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

Rammstein temat ogólny

65 postów w tym temacie

Rammstein to świetny zespół. Mają styl i trzymaja fason. Pamiętam dokładnie gdy po raz pierwszy usłyszałem Du riechst so gut, to było coś. A potem to już z górki. Nigdy nie zapomną też "Zagubionej autostrady" D. Lynch''a i fantastycznego klimatu jaki w tym filmie stworzyła właśnie muzyka Rammstein''a. Do ulubionych kawałków, które zostały juz wcześniej wymienione, ja dodałbym jeszcze utwór Kokaine. Zreszta jak zwykle w takich sytuacjach bardzo trudno zdecydować, który lepszy bowiem naprawdę sporo tego ;). tak czy owak ja polecam wspomnianą Kokainę (tylko niech nikt nie wycina tego zdania z kontekstu, bo jeszcze mnie o coś posądzą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany powiem o płytach/kawałkach,które ogólnie mi się nie podobają,itp.A nie podoba mi się pierwsza płyta (w sumie cała) - styl ich gry mi się nie podoba.Ale od Mutter było już świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:54, Skywalker560 napisał:

A powiedzcie mi,czy w jakimkolwiek kawałku Rammsteina było jakiekolwiek wulgarne słowo?Nie
znam niemieckiego na tyle dobrze,by to stwierdzić,ale chyba nie:).


Po Niemiecku chyba nie, ale "Te Quiero Puta" to raczej tak. ;) I to jest jeden z kilku ich utworków którego nie słucham. Nie mój styl, ale tak mają już takie zespoły - perełki. ;p

Moja przygoda z Rammstein zaczęła się od "Du hast". Pierwszy ich album jest średni, ale od Sehnsucht wyrobili sobie styl. Rytm, melodyjność, wokal! Moje ulubione kawałki to: (w kolejności albumów)

Du Riechst So Gut
Bestrafe Mich
Du Hast
Alter Mann
Mein Herz brennt
Sonne
Reise, Reise
Dalai Lama
Moskau ;)
Morgenstern
Rosenrot!
Spring
Wo Bist Du
Hilf Mir
Feuer Und Wasser

Teraz czekam na nowy album. ;) A to nasza stronka - rammstein.fan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja od Amerika później powoli zaczęłem słuchać coraz więcej piosenek aż stał się moim ulubionym zespołem, moje ulubione piosenki to :
Du hast
Mann gegen mann
Kokai i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zespół. Jak dla mnie najlepsza płyta to "Mutter" ,a piosenki: Mann gegen mann, Rosenrot ,Sonne ,links123 itd.
PS Najnowsza koszulka Rammsteina "Rosenrot" jest przepiękna poprostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rammstein jest bardzo dobrym zespołem a ich magia polega na tych efektach dźwiękowych i niemieckim :p Taki głos nie twardy nie miękki ale bardzo dobrze pasujący !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najlepszych piosenek to kolejno: Ich Will, Mann gegen Mann, Buck Dich.

Słuchał ktoś może najnowszej płyty gitarzysty Rammsteina (Emigrate), zaintrygowało mnie jednak nie mam czasu jechać ponad 50km do Empiku aby przesłuchać jednaj płytki. No i boję się zawodu jak przy The Nightwatchman, gdy zamiast możliwości gitarzysty Rage''a i Audioslave otrzymałem proste ballady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni gram sobie w Final Fantasy X i tam w intrze jest właśnie utwór Rammstein''a pt. Otherworld. Nie wiem jak innym ale mnie bardzo się spodobał. Słowa też bardzo dobrze pasują do tego co czeka nas podczas gry. Polecam posłuchać:
http://pl.youtube.com/watch?v=A9H9r2iL4D8
PS. To nie jest to intro tylko montaż różnych wstawek z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:36, Clawpek napisał:

Rammstein to są chyba jedyni Niemcy których uwielbiam xD
Fajny jest teledysk Du Reichst so Gut ''98 :)


Dużo jest fajnych niemieckich kapel :D Ale Rammstein jest jedną z lepszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:41, Stasimir napisał:

> Rammstein to są chyba jedyni Niemcy których uwielbiam xD
> Fajny jest teledysk Du Reichst so Gut ''98 :)

Dużo jest fajnych niemieckich kapel :D Ale Rammstein jest jedną z lepszych :P


Hmm no jeszcze z niemczech to Guano Apes daje radę, no i Ooomph! może nawet być, ale reszta sie nie nadaje... Chyba, że o jakiejś fajnej nie wiem jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:51, Clawpek napisał:

Hmm no jeszcze z niemczech to Guano Apes daje radę, no i Ooomph! może nawet być, ale reszta
sie nie nadaje... Chyba, że o jakiejś fajnej nie wiem jeszcze ;P


Z Niemiec głównie thrash i power metalowe kapele :D Dużo ich :D o i Scorpions :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować