Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 bez usługi sieciowej

50 postów w tym temacie

IMO sony pstępuje słusznie. Jeśli serwer microsoftu przestanie działać choć na chwilę, to już te wszystkie rankingi i lista znajomych na nic się zdaje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Jednym ze znaków rozpoznawczych konsol następnej generacji jest duża koncentracja na rozgrywkach sieciowych. Przynajmniej w przypadku Xboksa 360 i Revolution (Nintendo nadrabia zaległości). Za to Sony - producent PlayStation 3 - podchodzi do sprawy dość lekko i stwierdza, że nie zdecyduje się na jeden scentralizowany system w rodzaju Xbox Live.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 bez usługi sieciowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark master ja nie jestem fanem konsol, ale jakbym mial wybrac to Sony, a zadnym milosnikiem sony nie jestem. Choc zapowiedziano kilka fajnych tytulow na XBoxa [od BioWare np.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, te konsole to jednak piękna sprawa jest. :) Przypominają mi się dawne czasy... wtedy wiedzialeś kto przyjaciel, a kto wróg - "Atarowca wal z gumowca"! I takie tam. A teraz? Teraz wszyscy mają PeCety i po zabawie.

Ale next-geny wywołują coraz większe emocje, jest więc nadzieja na lepsze czasy! :)
"Xboksowca wal z gumowca"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:30, Fallen Zen napisał:

Od Xboxowcow to trzymaj sie Domek z daleka, ja nim jestem ;))))


Wieeem, wiem. To tylko taki przykład był. :P
Plejstejszonowca wal z gumowca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajcie ze tworcy nie zarabiajac na serwerach ktore musza utrzymac dla jakiejs gry beda je notorycznie zmniejszac :D (tyczy sie to ps3 ). W grach na konsole nie ma takiego czegos jak za frik oz netu do sciagniecia dedicated server itp :-] (no chyab ze cos sie zmieni :D ) . XBox Live! to gwarancja ze zawsze pgorasz w dana gre i zawsze nzajdziesz dla siebie meisjce na serwerach :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole są tylko dobre do grania, ewentualnie do oglądania filmów. A PeCety? One są uniwersalne! A jak wiadomo jeśli jakaś rzecz skupia na jednej "kategorii" to musi być w niej lepsza (chodzi mi o konsole) ;) Ja i tak uważam, że komputery są lepsze. I jak to mój ojciec powiada: "komputery nie służą tylko do grania!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:32, Domek napisał:

Plejstejszonowca
wal z gumowca!

Nintendowca, a nie plejstejszonowca ;d

Ludzie PS3 > Xbox 360 czy Xbox 360 > PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaczynam się zastanawiać czy nie lepszym zakupem okazałby się Xbox360. Nie dość, że PS3 drożyszy to jeszcze trochę kuleje w sieci jak widać. No, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. Może takie rozwiązanie będzie wręcz lepsze? To się okaże za jakiś czas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo .... Ja wam dam "Atarowca wal z gumowca " !!!
:-) mam do dzisiaj Atarynkę 65XE z rozbudowaną pamiecią (samodzielnie) do 192KB ! Działającą ! Dzisiaj mój syn gra w "Space invaders", "Montezumę" itp. To były czasy..... Gra zajmowała jedną - dwie dyskietki, a zapewniała zabawę na długie wieczory....
Do dzisiaj pamietam jak organizowaliśmy Atari party, w kilka osób siedzieliśmy przy zielonej poświacie "Neptuna" turystycznego przez nockę i rozgrywaliśmy turnieje w "International karate"....
Pozdrawiam klan Atarowców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek ma jakieś rozdwojenie jaźni :P ak dla mnie Sony popelnai błą - sieciowe granei jest co raz popularniejsze, a ta decyzja koncernu sugeruje, że tam tego w ogóle nie zauważono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:17, Bambusek napisał:

Domek ma jakieś rozdwojenie jaźni :P ak dla mnie Sony popelnai błą - sieciowe granei jest co raz popularniejsze, a ta decyzja
koncernu sugeruje, że tam tego w ogóle nie zauważono.


ale przeciez nie odcinaja konsoli od sieci. jedyne co powiedzieli, to to ze nie bedzie zcentralizowanego systemu jak xbox live. nic wiecej. czyli dokladnie tak jak jest w tej chwili w przypadku pc. nie rozumiem w czym macie problem. ja akurat uwazam to za dobre rozwiazanie, bo dzieki temu granie w sieci bedzie tansze a dodatkowo nie bedzie zalezne od wylacznie jednego dostawcy uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować