Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Witam, dzisiaj zmagam się z pewnym problemem z grą. Jak tylko próbuję stworzyć grę w sieci zamkniętej, wyskakuje komunikat, że osiągnięto maksymalną liczbę graczy. Jak patrze po liście, to są ze 2 serwery, parę osób i to wszystko. Na dodatek prawie wszystkie serwery u mnie są na szaro, czyli niekompatybilne z moją wersją gry, a mam najnowszą 2.43.0 build 1671. Wie ktoś może co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem niedawno elementy kompa i zainstalowałem grę Sacred 2 noi mam problemy z dźwiękiem. Zaktualizowałem grę do najnowszego patcha jaki jest dostępny 2.43
Posiadam:
Phenom II x4 3,4 GHz
4 GB RAM
Zotac Geforce 9800GTX+
Dźwięk zintegrowany z płytą główną ASUSA M4A87TD EVO
zainstalowany system: 64-bitowy windows 7 Home Premium

Głośniki w windowsie mam ustawione na 4 dziwne że nie ma wersji 5.1 do wyboru bo właśnie takie posiadam, mogę wybrać 2,4,6,8 w programie Via HD Audio Deck, zaś jesli wejdę w ustawienia głośników poprzez systemowy głośnik przy zegarze w trayu to jest tam opcja 5.1 Serround tylko, że przy testowaniu centralny nie reaguje.

Nawet jeśli zmienię ustawienia dźwięku w grze Sacred 2 (on mi mówi że zmiany będą działały po ponownym odpaleniu gry) i odpalę grę ponownie to ustawienia w ogóle się zmieniają.

Gdy zostawie takie ustawienia jakie są to po pewnym czasie gra się zawiesza i albo zamknie sam program i wywali do pulpitu windowsa albo zmuszony jestem zrobić twardy restart kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jeden błąd związany tym razem z windowsem, nie robi mi punktów zapisu. Stworzyłem postać dałem zapisz i wyjdź i potem chciałem wznowić grę ale otwiera mi od razu okno robienia nowej postaci. Wiecie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez 3 godziny na patchu 2.34 bez żadnych problemów. Wczoraj zainstalowałem najpierw patch 2.40 a zaraz potem 2.43 czy jaki tam jest ten najnowszy. I zaczęły się problemy, konkretnie jeden. Już po wczytaniu świata gra od razu baardzo zmula po czym gdzies po 30 sekundach zwiesza się na amen. Pomysły, rady? Da sie moze jakoś "cofnąć" wersję gry do np. 2.34 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz za wolny komputer. Ja mam lagi w tej grze jak sobie włączę wygładzanie krawędzi x4. Dlatego gram bez wygładzania.
Ja mam inny problem, a konkretnie z 1 zadaniem, które wykonałem ale z drużyny nie odłączyła się mumia Logamir i kobieta Marianna. Wybrałem opcję zmiana stron czyli zabiłem Orfeusza, następnie wyprowadziłem ich drogą, którą wszedłem myśląc że to koniec bo zadanie ukończyłem nadal mam ich przy sobie. Jestem już w rozdziale 3, zdobyłem unikatowego wierzchowca i nadal ich posiadam. Nawet ich zabić się nie da bo ciągle łykają soczki.Nawet gdy jakiś trudniejszy przeciwnik zamiast atakować mnie atakuje moich sprzymierzeńców to nadal łykają soczki (np. przy próbie zdobycia wierzchowca już myślałem że Marianna umrze stałem w miejscu a 10 potworów atakowało Mariannę i nic ciągle soczki soczki itd.). Macie jakiś pomysł? Podejrzewam że to błąd gry.

Aha i znalazłem drugą wadę tej gry, możliwe że to dodatek powoduje ale nie jestem pewien. Wykonuje poboczne zadania i co jakiś czas wypada mi w nagrodę kawałek seta (czyli zielony przedmiot), można powiedzieć że obecnie mam 10x Poświecenie Drageena. Wkurzyłem się tym w końcu to lichy przedmiot i założyłem go na siebie i od jakiegoś czasu w ogóle nie wypada. Ostatnio mi wypadło Wzrok Torika i Pyx widzi wszystko (ze smoka). Jakbym wymienił zbroję na lepszą czyli obecnie to posiadam pancerz obronę 86 ale go nie noszę to pewno znowu wypadałyby mi te Poświecenia Drageena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić sobie sacred 2 i mógłby ktoś powiedzieć mi która edycja jest ,,najbogatsza'''' tj. jakiś poradnik czy coś w tym stylu zawiera (premierowa, premium games czy premierowa okazja?).

I czy opłaca się kupować dodatek (np. w złotej edycji) czy dodaje on coś do głównego wątku czy tylko te dwie dodatkowe krainy z zadaniami pobocznymi?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Dodatek osobno, noi expiłem w jednej z tych lokacji, a że lewel miałem niski to lewel sobie wbiłem do 31lv. Potem stwierdziłem że pójdę dalej z główną fabułą gry. Kazali mi popłynąć na wyspę wulkaniczną noi się okazało że levele mają niskie. Dostawałem 20 exp za zabitego :( więc stwierdziłem że przebiegnę ten akt bardzo szybko czyli od postaci do postaci.

Smoczym magiem gra się fajnie, te przemiany co on ma w smoka są bezsensu, ja to myślałem że to na stałe aż do wyłączenia, ale byłem w błędzie ma się to na czas. Będąc przemieniony nie mogę gadać z ludźmi (NPC), ani otwierać drzwi, bram itp. jedynie atak przeciwnika.

W tą grę bardzo mało ludzi gra na necie (nie to co diablo 2 hehe), kiedyś jak sprawdzałem to były dwa serwery dołączyłem do jednego to po 5 minutach koleś mnie kiknął, więc nie pograłem. Dobra gra na zabicie czasu, masę zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ...
podstawową wersję gry mam od czasu jej premiery,postanowiłem zakupić dodatek " Władca Smoków " gdyż jest on w miarę tani,najpierw zainstalowałem podstawkę,po instalacji nie udało mi się aktywować gry ale udało mi się ją uruchomić
zakupiłem dodatek,zainstalowałem i teraz nie mogę ani aktywować gry,ani jej w ogóle uruchomić,nie działa mi klucz aktywacyjny do podstawki i do dodatku - co zrobić?

20101228221320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania odnośnie sacreda 2:

1. Gdzie mogę zdobyć tego chochlika, który nosi skrzynię?
2. Gdzie w grze są statystyki, podobne do tych z jedynki tzn ilość ubitych potworów, czy % odkrycie mapy?
3. Jaki jest max poziom postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ponowną aktywacją dodatku Ice & Blood.
Robiłem od nowa windowsa bo mi padł więc,i gry nie trzeba ponownie instalować w systemie i cieszę się z tego, ale przy odpaleniu poprosił o aktywację najpierw zwykłego sacred2 a potem jak się włączał to jest aktywacja ice & blood tylko że ona jest tak ukryta że nie chce mi się pojawić na ekranie. Próbowałem alt+tab. Minimalizuje mi okno potem nie chce mi powrócić. W pliku info od aktywacji właśnie pisze, że jeśli nie wyświetli aktywacji ice & blood należy alt+tabem się bawić. Mnie gra nie chce powrócić gdy drugi raz robię alt+tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam probelm chcem zainstalowac gri i nagle po kilku minutachw srodku instalowania pisz rze niemorze znales składnik -''''defaultFeature BEDE Wdzienczny plis pomurzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzisz i nie grzmisz. Powiedz że to prowokacja, albo włącz przynajmniej autokorektę.
Zakładam że płyta może być uszkodzona albo brudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale zmieniłem sobie ustawienia klawiszy (konkretnie zamieniłem Q ze spacją). wszystko jest ok, ale po wyłączeniu gry i ponownym uruchomieniu, ustawienia klawiszy powracają do ustawień domyślnych :/
jest na to jakaś rada?

A i pytanie nr 2. gram elfką. pod LPM mam sztylecik, pod PPM jakiś czar. ale czarów mam dostępnych kilka, a mam tylko jeden slot na czar. czy to znaczy że mam grać praktycznie tylko jednym czarem non stop? czy są jakieś hot keye do zmiany czarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupujesz sloty na czary i tam je umieszczasz(max chyba 3 aktywne) po czym się między nimi przełączasz.
Nie opisze ci dokładniej bo gra mi się nie spodobała i po prostu tyle co nic w nią pograłem i tyle też wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sacred 2 od podszewki znam wszystkie problemy z tą grą. a w trakcie gry wychwyciłam milion błędów dotyczących grafiki czy misji. np. masz misje a postaci do której masz isc nie ma , albo chcesz gdzies przejsc ale mimo ze masz droge przed sobą nie da sie przejsc, albo jesli masz zabic okresloną ilosc postaci moze sie zdazyc ze nie bedzi ich wystarczająco i misja nie zostanie zaliczona,..po 30 godzinach gry pewnie niektorzy z was wychwycą te problemy... a troche ich jest.. gra nie jest dokładnie dopracowana sama nie wiem ... pierwsza czesc mi sie spodobała to kupiłam drugą oczywiscie ale chyba na laurach spoczeli i mysleli ze mogą sie juz tak nie starac jak przy pierwszej czesci gry a pierwsza to jest na 100% zrobiona...

20110514142136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro tak dobrze znasz się na sacredzie, to powiedz czemu non stop gra mi się wiesza. W taki sposób nie idzie do [m-I] nędzy grać. Żadnych patchów nie ściągałem bo w złotej edycji był już 2.65.2.

Jakieś sugestie, bo za 60 zł to aktualnie mam tylko zawieszanie się gry i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 19:05, Baczka napisał:

To skoro tak dobrze znasz się na sacredzie, to powiedz czemu non stop gra mi się wiesza.
W taki sposób nie idzie do [m-I] nędzy grać. Żadnych patchów nie ściągałem bo w złotej
edycji był już 2.65.2.


Witam,
Ale wulgaryzmy nie są tutaj mile widziane, za słownictwo otrzymujesz Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować