Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada dodatek do Heroes of Might and Magic V

175 postów w tym temacie

generator + nowy zamek i bajery. Nooo w koncu dodatek jak na HOMMIII przystalo. HOMMIV mial beznadizejne dodatki z paroma itemammi na krzyz. Tylko wpierw to niech oni poprawia podstawke...

Ciekawe jaka cena dodatku-60zl pewnie...gra 80 dodatek 60-kpiny ale coz. Mam nadizjee, ze dla psoaidaczy HOMMV bedzie jakas znizka na dodatek(w jakiejs grze tak CDp zrobil ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Random map generator i nowy zamek! Tylko to mnie interesuje. Obawiam się tylko, że polska wersja wyjdzie długo po angielskiej i że jak większość gierek CDP będzie to "profesjonalna" wersja językowa (pozdro dla Balladyny, prastarego topów itp. ;]]] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:42, Evil Khan napisał:

HAH 15 misji a nie 5 jak podały gry-online :) !!! YEEESSS ;)


no nie do konca 5 na singla, 10 na multi - co daje w sumie 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie urzeczywistniło się, mogę oczekiwać na wspaniałe święta w Ashanie, wkrótce zamówię sobie Dark Messiaha i dodatek do HoMMV :-). Oby tylko dodatek był lepszy niż The Gathering Storm dla poprzedniej części :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płacić dodatkowo za coś, co powinno być w podstawce? Przecież V jest najbiedniejszym wydaniem HoM&M: mało nacji, mało stworów niezależnych, mało map, wciąż nie ma generatora a gra ma nadal problemy z prawidłowym działaniem. Tymczasem wydawca bubla wcale się tym nie przejmuje i chce znów sięgnąć do mojej kieszeni. A po ilu miesiącach i patchach ten niby dodatek będzie grywalny? Ubisofcie i Nivalu a gońcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało nacji? Widziałeś Heroes I?
Mało map? Dla multi tak, ale kampania raczej długa niż krótka.
CO do stworów niezależnych to masz rację, tak samo jak do braku edytora, ale nie przesadzajmy. Wolę staranne ach "ubogie" HOMM V od "bogatego" ale słabego HOMM IV. Sczególnie jeżeli chodzi o dodatki do IV. Po prostu nowe kampanie...
A tak swoją drogą. Brawo za tempo. Dodatek po 9 miesiącach? SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować