Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 11:04, Dark_elves napisał:

Już jutro ten magiczny dzień w roku, kiedy ten temat doznaje reaktywacji, a tymczasem
już wstępne wyniki ilu ludzi zdało:)


Dla kogo jutro, dla tego jutro... ja czekam do północy :) Nerwy są, nie udawajmy, że nie ma :D

Co do wstępnych wyników, to wysoka zdawalność matematyki troszkę mnie zaskoczyła, ale średni wynik z rozszerzonej to już niemały szok. Wygląda na to, że mój wynik na poziomie 80% nie jest taki najgorszy. :P
Niska średnia z chemii w porównaniu z zeszłym rokiem, historia i angielski też trochę spadły. Ale to nic dziwnego, egzaminy w tym roku były specyficzne...
Jestem też mile zaskoczona średnią z fizyki rozszerzonej - udało mi się ją minimalnie wyprzedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2010 o 12:00, YOUlia napisał:


Co do wstępnych wyników, to wysoka zdawalność matematyki troszkę mnie zaskoczyła, ale
średni wynik z rozszerzonej to już niemały szok. Wygląda na to, że mój wynik na poziomie
80% nie jest taki najgorszy. :P


do czasu do kiedy nie otrzymasz wyników pewna być nie możesz :)

ja się jedynie przejmuję rozszerzeniem, ale jutro się dowiem, czy i na ile zaliczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 20:27, kindziukxxx napisał:

do czasu do kiedy nie otrzymasz wyników pewna być nie możesz :)

ja się jedynie przejmuję rozszerzeniem, ale jutro się dowiem, czy i na ile zaliczyłem
:)


W sumie masz racje, nie jestem pewna, zwłaszcza tego rozszerzenia... ale nie denerwuję się, bo i tak raczej się dostanę. :) No chyba że zrobiłam jakieś błędy w kodowaniu -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może, ile wynosił średni wynik z matury rozszerzonej z matematyki w zeszłym roku. Albo chociaż czy to było więcej czy mniej niż te 49,32 z tego roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 20:30, YOUlia napisał:

> do czasu do kiedy nie otrzymasz wyników pewna być nie możesz :)
>
> ja się jedynie przejmuję rozszerzeniem, ale jutro się dowiem, czy i na ile zaliczyłem

> :)

W sumie masz racje, nie jestem pewna, zwłaszcza tego rozszerzenia... ale nie denerwuję
się, bo i tak raczej się dostanę. :) No chyba że zrobiłam jakieś błędy w kodowaniu -.-''


ja też wiem że do dwóch z 3 się dostanę bo na PG, czy AMW to nie problem ale na WAT to już inna bajka, 14 miejsc 250 chętnych :), ale kto ma dać radę jak nie ja, no ale jeszcze 8 testy sprawnościowe i rozmowa kwalifikacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, mój kolega z klasy chce iść tam chyba na kosmonautykę także wiem, jak trudno się tam dostać...

Właśnie średnia z matmy rozszerzonej drastycznie spadła, bo dla wielu osób, nawet bardzo średnich z matmy, zdawanie samej podstawy było po prostu poniżej godności. :D Nawet największe tępolce z mojej klasy ryzykowały czasem zdawanie rozszerzenia - nie po to męczyły się 3 lata na mat-fizie, żeby teraz ograniczać się do liczenia pola prostokąta...

Już za chwilkę wyniki na OBIEGU. Sprawdzę tylko zbiorczy wynik i idę spać. Obym tylko wyrobiła się przed 2:00 bo wstaję o 8:00 :| Ale stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 17:50, YOUlia napisał:

Hm, byłam przekonana, że elektroniczny system sprawdzania swoich wyników działa w całym
kraju.. a tu się okazuje, że tylko OKE w Krakowie wykazała się niezłym pomysłem. Także
przepraszam za wprowadzenie was w błąd i za zamieszanie :)


Możliwe, że jest kilka systemów. W OKE w Łomży korzysta z Hermesa. Mój brat przed chwila sprawdził swoje wyniki. Spory sukces, bo pamietam że 3 lata temu do 1wszej w nocy siedzialem w oczekiwaniu na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 04:22, gothicsheep napisał:

4:18 i nie ma wynikow! xD

Krakowski OBIEG leci w kulki, moze do 5 jeszcze wytrzymam, ale szczerze powiedzawszy
nie chce mi sie juz wisiec nad kompem. :/


U mnie wyniki były już o 0:07, OKE w Łomży. W sumie jestem zadowolony, tylko polski mi słabo poszedł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 2:00 dałam sobie spokój, bo wiedziałam, że póki co nic z tego nie będzie, skoro z OBIEGIEM w tym roku wyjątkowo ciężko się współpracuje. Wstałam dzisiaj o 6:30 i jakimś cudem udało mi się dobrać do własnych wyników. Przerosły one moje oczekiwania, wciąż jestem w głębokim szoku, zastanawiam się, za co oni mi te dodatkowe punkty przyznali. :D Z fizyki mam aż 70% (42 pkt.), a maksymalnie dawałam sobie 39, było wręcz fizycznie niemożliwe, żebym mogła mieć więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie wyników: Done.
Zdanie wszystkich matur: Done.
Przekroczenie swoich własnych oczekiwań w przynajmniej jednym przedmiocie: Done (Geografia: 68% przy spodziewanych 40, 50 - chyba dali mi premię za narysowanie legendarnego wyciągu ;])
Pełne zadowolenie z matury: Failed.
Bo z historii marne 36%. A to kluczowy przedmiot dla moich studiów. Mam poważne obawy co do dostania się na wybrany kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:06, In_The_End napisał:

Nie da się wyników sprawdzić w internecie;/?


To zależy w którym OKE. W OKE Kraków i Łomża, wiem że mozna a u pozostałych to nie wiem. Wiem na pewno że w Warszawie nie ma takiej możliwości.

P.S Właśnie niedługo lecę odebrać wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:06, In_The_End napisał:

Nie da się wyników sprawdzić w internecie;/?

Jeżeli podlegasz OKE w Krakowie, to tak. Jeśli nie, to nie bardzo.
EDIT: No tak, w Łomży też można.

Btw, może ktoś wyjaśnić, dlaczego ze wszystkich zdających biologię podstawową, nikt (absolutnie nikt) nie osiągnął wyniku wyższego niż 92%? Czyżby coś nie tak było z pytaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, aż mi się przypomniało jak ja czekałem na wyniki. Do OKE dobiłem się ok. 5 rano. Później olbrzymie rozczarowanie i przymus pójścia do szkoły po oficjalne wyniki... Ech, to był okropny dzień. ;P Chociaż później piwko przyjemnie się piło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polski podstawa: 81% ustny: 100%
angielski podstawa: 96% ustny: 90%
angielski rozszerzenie: 89% (!) ustny: 90% :P
fizyka rozszerzenie: 70% (!!)
matma podstawa: 100%
matma rozszerzenie: 92% (wtf?!)

Fizyka i matma to zdecydowanie największy szok. Absolutnie wszystkie wyniki to dla mnie bardzo pozytywne rozczarowanie. No, może trochę mnie boli pół punktu do magicznej bariery 90% z angielskiego rozszerzonego.

Od teraz już nigdy nie będę się porywać na przewidywanie własnych wyników. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować