Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 20:03, Vilmar napisał:

Potem już tylko ustny angielski (18 maja) i informatyka (23 maja) - piszę jedyny w szkole,
admin mnie prawie kijem pogonił za zawracanie gitary ;)))

O, to jeszcze lepiej niż u nas. W szkole infę zdaje 5 osób. I nas w świetlicy kwaterują :D Za to dyrektor pogonił jednego, za to że sobie wybrał Delphi jako środowisko... ale nie było już wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem motywy mitologiczne w tradycji polskiej literatury na przesstrzeni wieków, wczoraj odpowiadałem, wczoraj również zacząłem dopiero prezentacji się uczyć. Skończyło się na 11 punktach :d W pewnym momencie moja nauczycielka i egzaminatorka zarazem przypomniala mi, że mam jeszcze 2 minuty i zapomnialem wszystkiego co mam powiedziec.

Co do polaka pisemnego to ciaz sie boje, za sam styl, jezyk i kompozycje i kilka punkcikow z klucza moze otrzymam te 10pkt ale strach nadal pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pisal ktos z was dzis gegre? jak wam poszlo? dla mnie podstawka luzik. ale rozszezrona mimo ze nie byla trudna to wg mnie byla glupia. licze na 70-80%. teraz jeszce dzien sądu w czwartek <matma> i juz same ustne ( z wyjatkiem ruskiego, ale to juz jakos powinienem zdac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro jako jedyna osoba w mojej zapupnej szkole zdaje rozszerzoną matmę:D Pewnie będę sam na sali siedzieć. Hehe, komisja troszkie się wynudzi>:] Posiedzą sobie te dwie godziny z hakiem czekając na jednego gostka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero we wtorek piszę Histe aż mi się nie chce tam iśc.Nie wiem po co ja ją wziąłem..To było raczej samobójstwo.Ale licze że pójdzie bardzo dobrze.Mam czas na małe powtórki które(mam nadzieję) się przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:13, Smerdek napisał:

A ja jutro jako jedyna osoba w mojej zapupnej szkole zdaje rozszerzoną matmę:D Pewnie będę
sam na sali siedzieć. Hehe, komisja troszkie się wynudzi>:] Posiedzą sobie te dwie godziny
z hakiem czekając na jednego gostka:D


He, he. Mogliby sobie jakieś długopisy przynieść do składania czy coś takiego - zawsze to jest co robić, a i dorobić można do pensji... :D
Ja jutro też zdaję matmę, tylko że rozszerzoną /masochista!!/ Do egzaminu zostało jeszcze ponad 12 godzin, czyli około 900 minut, czyli jakieś 54000 sekund
aktualizacja => 53999 sekund
aktualizacja2 => 53998 sekund...
PZDR & Powodzenia dla pozostałych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz za niedlugo... DIES IRAE. Jak przezyje dzis matme to juz wszystko przezyje. Co nas nie zabije to nas wzmocni... Mimo że życzac wam dzis powodzenia, zycze powodzenia mojej potencjalnej konkurencji na studia, to i tak wam, i mnie zrestza tez, zycze powodzenia... Czuje ze nam sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedziec czy 8 pkt za jezyk na ustnej maturze (polski) odnosi się do pytań czy do pracy ktorą sie wyglasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski poszerzony ustny - 16/20. Przede wszystkim trzeba nawijać jak cholera i nie przestawać :) Jeśli egzaminatorzy muszą Ci przerywać, bo kończy się czas, to jest dobrze :)

Polski ustny - 17/20. Liczyłem na komplet, ale cóż... podobno użyłem zbyt "mocnych" ocen w stosunku do niektórych dzieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po matmie:) Prosta była :)) Z podstawy mam ponad 70%, z rozszerzonego... może pozostańmy tylko przy podstawowoym;D W każdym razie zdałem =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie matura z matmy była łatwa, albo ja w miarę dobrze przygotowany (choć to już mniej prawdopodobne ;)). Z podstawki mógłby max, ale jak zwykle zawaliłem kilka banalnych obliczeń. No bo kto widział, żeby 0,5*4*4=4? A ja tak potrafię :D A rozszerzony - wszystko poza trapezem potrafiłem zrobić i zrobiłem, choć w niektórych sporo nakreśliłem zanim wpadłem na właściwy trop. Wszystko zależy od sprawdzającego, jak będzie tolerancyjny to może być całkiem miły wynik, jeśli będzie się czepiał czytelności może być fatalnie w niektórych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy, powtórzę dość prosty i liczę na niezły wynik. Za to na rozszerzony spuśćmy zasłonę milczenia. Wolę chyba nie patrzeć na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:00, Marrbacca napisał:

Podstawowy, powtórzę dość prosty i liczę na niezły wynik. Za to na rozszerzony spuśćmy zasłonę
milczenia. Wolę chyba nie patrzeć na wyniki...


Identycznie tutaj... :) / :/
Podstawka poszla dobrze, bylem zadowolony i mimo wszystko uspokojony.
Ale czesc rozszerzona... uu... to bolalo... troszku jestem teraz przybity. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:00, Marrbacca napisał:

Wolę chyba nie patrzeć na wyniki...


Ty też? :P
Ja zupełnie nie wiem czego się spodziewać - żaden wynik między 25 a 75 procent mnie nie zdziwi. Z podstawowej matmy za to może być max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski ustny 11/20
Angielski ustny 16/20
Matma podstawowa będzie nędzne 70% :( Znów pare rzeczy spaprałem cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matma podstawowa fajna sprawa, nie była za trudna, ale trzeba było pomyśleć, ale rozszerzona to już zgon. Nawet tablice za bardzo nie pomagały. A jak będzie się okaże... w lipcu. Albo jutro www.cke.edu.pl -arkusz przykładowych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro ustny z polskiego. Tak mi się nie chcę uczyć, żeee.... strach. :) Tym bardziej, że żadnej z "moich" uczelni nawet przez myśl nie przeszło, żeby brać pod uwagę punktację z ustnego polskiego na interesujących mnie kierunkach. No, ale trzeba przez to przejść... Mój temat to "Od Juliusza Verne''a do Stanisława Lema - analizując wybrane utwory przedstaw ewolucję powieści science-fiction". Ciekawe, czy któraś baba z komisji będzie miała jakiekolwiek pojęcie o "Ja, Robot"...? Swoją drogą zgadzam się, że ta formuła ustnego egzaminu jest tak poroniona, jak tylko się dało.

Ale jeszcze bardziej poronione jest to, że świadectwa maturalne otrzymamy dopiero 11 lipca. O ile zdążą je w ogóle sprawdzić, bo słyszałem że nauczyciele nie chcą sprawdzać matur za psie pieniądze które oferuje im ministerstwo. Jak jeszcze pomyślę, że Giertych dostał stołek ministra oświaty to... cieszę się, że w tym roku kończę szkołę.

Z innych rzeczy - w poniedziałek zdawałem WOS. Tak sobie trudne, na podstawowym faktycznie trochę za mało czasu - trzeba było się nieźle pod koniec zwijać. No i ten numer z SDLP - kto mi rozszyfruje ten skrót? :)

We wtorek historia, w czwartek ustny angielski, i wtedy będę mógł dopiero powiedzieć - "matura to bzdura". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować