Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś w tym obrazku zrobić tak aby rsunek stał się tylko czarny a kartka tylko biała. Wiecie tak aby były tylko dwa kolory. Wiem, że w power poincie jest taka możliwość ale ja tego programu już nie mam. Jak by co to ten obrazek nie będzie moim nowym awatarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też takie coś lubię. Lecz nie mam skanera, aby to w internecie pokazać, a grafikę komputerową i tak bardziej lubię ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Co widzę?
Ciemność widzę.
Sygna powinna być uniwersalna, ta tylko na ciemnych tłach będzie wyglądać w miarę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 03:45, Obi-wan Kenobii napisał:

/.../
Co widzę?
Ciemność widzę.
Sygna powinna być uniwersalna, ta tylko na ciemnych tłach będzie wyglądać w miarę dobrze.


Pod takie forum robiona była. Cóż, lecz nie mówię, że na innych używać będę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:40, Lumbago napisał:

Wykonanie GIMP. Czas 2 h.

Widze że ani troche nie znasz się na zachowaniu zwierząt w nautrze :)Inaczej mówiąc koń wygląda z deka nienaturalnie gdyż został (zapewne) wycięty ze zdjęcia na którym jest spokojnie "prowadzony" a ro za chiny nie pasuje do tego klimatu. Ja bym raczej wziął lekki galop lub nawet pół-dęba. Jak poprawisz konika to u mnie będzie spokojnie 9/10 - fajny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co stwierdził Bartek - zwierzęta są chyba nieco spłaszczone, a łabędź nieco za mały. Zdałoby się też nieco poprawić refleksy na wodzie - przydałoby się je nieco potraktować Smudge Tool''em (o ile takie narzędzie istnieje w GIMP''ie), aby wyglądały naturalniej.

Ogólnie jest jednak całkiem ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:46, Michalz5 napisał:


Niestety, nie jest to program darmowy, ale na stronie www.adobe.com (strona producenta) można ściągnąć 30-dniową wersję.
Dosyć podobnym do photoshopa programem jest darmowy GIMP, mogę Ci go polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:49, Rumcajs52 napisał:

>
Niestety, nie jest to program darmowy, ale na stronie www.adobe.com (strona producenta) można
ściągnąć 30-dniową wersję.
Dosyć podobnym do photoshopa programem jest darmowy GIMP, mogę Ci go polecić ;)


Wielkie dzięki !! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:57, Lesz3yk napisał:

przydałoby się je nieco potraktować Smudge
Tool''em (o ile takie narzędzie istnieje w GIMP''ie), aby wyglądały naturalniej.

jest coś takiego, tylko że (chyba) jednynie "ręczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:57, Lesz3yk napisał:

Poza tym co stwierdził Bartek - zwierzęta są chyba nieco spłaszczone, a łabędź nieco za mały.
Zdałoby się też nieco poprawić refleksy na wodzie - przydałoby się je nieco potraktować Smudge
Tool''em (o ile takie narzędzie istnieje w GIMP''ie), aby wyglądały naturalniej.

Ogólnie jest jednak całkiem ładnie:)

Tak, gimpowcy mają "paluszek" (brzmi sto razy lepiej niż jakiś smudge tool :)). To narzędzie często ratuje skórę;). Według mnie (posiadalem triala Photoshopa) gimpowy smudge tool jest bardziej ostentacyjny... i nazywa się "paluszek"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować