Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 18:17, Teesel napisał:

Już lepiej?

Bardzo fajna praca ;) Ładne odcienie, używałeś oczywiście techniki "CTRL + U"? :)
BTW - szukam grafika, który znalazłby czas na wspomaganie projektu o nazwie "Jade Project" - stronka fanowska Jade Empire. Mam layout, ale chciałbym, żeby ktoś go "dopieścił"...

PS Przydałby się PHP-owiec :P Moje gg - 8799901 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:57, demrenfaris napisał:

> Już lepiej?
Bardzo fajna praca ;) Ładne odcienie, używałeś oczywiście techniki "CTRL + U"? :)


Nie :P Jest to zwykła gradient mapka na różnych blending mode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:57, demrenfaris napisał:

>

Znam się troszkę na PHP ale myślę że za mało ... A w sprawie Grafiki może tom odpowiedz nie kierowałeś do mnie ale do Teesel, lecz mam dość dobre doświadczenie w robieniu stron WWW :) , oraz w grafice jestem dość dobry :D (zawsze byłem skromny :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:21, Lak5 napisał:

> >
Znam się troszkę na PHP ale myślę że za mało ... A w sprawie Grafiki może tom odpowiedz nie
kierowałeś do mnie ale do Teesel, lecz mam dość dobre doświadczenie w robieniu stron
WWW :) , oraz w grafice jestem dość dobry :D (zawsze byłem skromny :P )

Możesz zagadać do mnie na gg (kierowałem to do Ciebie, serio :D)? Wysłałbym Ci projekt i byłoby OK :) Może nawet za kilka tygodni byśmy mieli zielone napisy pod nickami? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:05, mtobi napisał:

To panel taki ktry zmienia barwe/nasycenie i wlacza sie go skrotem klawiaturowym ctrl+u :P


Wiem, taki nub to ja nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 01:37, Squarell napisał:

moja nowa pracka, co wy na to?
tylko nie mówcie mi o rozmiarach :D


Nie widzę żadnych błędów, nie doróbek pracy wydaje mi się że jest dość ładna ale rozmiar nie ten tego :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 10:12, Damian14BO napisał:

Pewnie żałosne, ale jak na mnie całkiem dobre ;)

Ogólnie to bardzo fajnie to wygląda, lecz przydało by się zmienić na inną ramkę , ta jest za kolorowa oraz dodać jakiś napis tyle do poprawy i już praca będzie dość dobra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:06, Lak5 napisał:

Ogólnie to bardzo fajnie to wygląda, lecz przydało by się zmienić na inną ramkę,

Na początku chciałem zrobić animowaną- żółty z czarnym zamieniałby się miejscami.

Dnia 05.11.2007 o 15:06, Lak5 napisał:

[...] oraz dodać jakiś napis tyle do poprawy i już praca będzie dość dobra ...

Nie miałem żadnej fajnej czcionki ;P Ale zaraz się za to wezmę ;P

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:24, DartiReviMaster napisał:

Szkoda że nie mam photoshopa

W darmowym GIMP-ie też można zrobić coś ładnego...

Dnia 05.11.2007 o 16:24, DartiReviMaster napisał:

z resztą mój brat i tak nigdy by nie pozwolił żebym sie nim bawił a szkoda

A niby czemu? Na pewno lepiej wyjdziesz na bawieniu się dowolnym programem graficznym niż na graniu w jakąś grę. Może Ci się spodoba i zahaczysz się do jakiejś firmy/redakcji... A na graniu trudniej zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:30, Damian14BO napisał:

> Szkoda że nie mam photoshopa
W darmowym GIMP-ie też można zrobić coś ładnego...
> z resztą mój brat i tak nigdy by nie pozwolił żebym sie nim bawił a szkoda
A niby czemu? Na pewno lepiej wyjdziesz na bawieniu się dowolnym programem graficznym niż na
graniu w jakąś grę. Może Ci się spodoba i zahaczysz się do jakiejś firmy/redakcji... A na graniu
trudniej zarobić...


Zgadzam sie z tobą, ale niestety to mój brat rządzi komputerem, jest o 5 lat starszy więc co mam poradzić. Jego tam obchodzi tylko GG forum PCLab i nic więcej. No może jeszcze Counter Strike, ale to już rzadziej. Ja sam nie wiem czemu ale on nienawidzi tak programów takich co przy nich można sie pobawić troche. I zawsze mówi że "zaśmiecam" komputer a mam 200 GB . No niestety jest większy i silniejszy, i trudno mu sie przeciwstawić. Jedynie moge sie pobawić w paincie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 16:35, DartiReviMaster napisał:

Zgadzam sie z tobą, ale niestety to mój brat rządzi komputerem, jest o 5 lat starszy więc co
mam poradzić. Jego tam obchodzi tylko GG forum PCLab i nic więcej. No może jeszcze Counter
Strike, ale to już rzadziej. Ja sam nie wiem czemu ale on nienawidzi tak programów takich co
przy nich można sie pobawić troche. I zawsze mówi że "zaśmiecam" komputer a mam 200 GB . No
niestety jest większy i silniejszy, i trudno mu sie przeciwstawić. Jedynie moge sie pobawić
w paincie ;P

Chłopie, ile Ty masz lat (z całym szacunkiem ^^)

@@FreakyBeaver
Fajna praca, ale troszkę kanciata ta kuleczka - piksele widać. Ale się nie czepiam ;)
@@Squarell
Przydałoby się inne tło (tzn. innego koloru) - do Chelsea (klub Ballacka) raczej taka zieleń nie pasuje ;) Niemniej - fajny efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 10:12, Damian14BO napisał:

Pewnie żałosne, ale jak na mnie całkiem dobre ;)


Ogółem ciekawe, ale te brushe, które ponakładałeś (dokładniej chodzi mi o te dymki) trochę psują efekt końcowy wg. mnie. I czemu żadnego tekstu nie dorzuciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:27, FreakyBeaver napisał:

Kuleczka :)

No no dość ładny projekcik ale mnie nie poraża , zresztą za dużo prac mnie z tego tematu nie poraża po prostu widać piksela a ta kulka wygląda jakby była wycięta i powiększona :( , popracuj troszkę nad tym a możliwe że zmienię zdanie. Ale nie musisz się przejmować tym moim skromnym komentarzem z tego co widzę to na razie 2 Mi i demrenfarisowi nie za bardzo pasi :) Poczekamy na inne komentarze jeżeli będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować