Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 17:57, Bartek 93 napisał:

> Mam prosbe do was graficy:)
> moglibyscie zrobic mi naglowek na mojego gramsajta z napisem Memorr GramSajt???
> do tej tapetki:
chodzi o coś w ten deseń??


fajny napis podoba mi się:)
zostaw tą czcionke,tylko zmien kolor napisu na czarny,a ta otoczke czerwona tez zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dokładnie , poczytaj Tutoriale :) Jeśli nie masz pomysłu na napis to poszukaj to : http://www.graffik.pl/tutoriale.asp?idtg=4 . Jeśli szukasz Tutoriali na jakiś fajny efekcik do poszukaj tu : http://www.graffik.pl/tutoriale.asp?idtg=2 , jeśli chcesz stworzyć jakąś teksturkę do Sygnaturki to poszukaj czegoś ciekawego tu - http://www.graffik.pl/tutoriale.asp?idtg=8 :) , I coś dam ci jeszcze o obróbce Zdjęć , u ciebie to jest sygnaturka ale na pewno ci się przyda :) - http://www.graffik.pl/tutoriale.asp?idtg=3 , A tu zbiór na naprawdę fajne tutoriale , napisy itp . - www.graffik.pl . Troszkę dużo tych linków , ale przepraszam. Mam nadzieję że ci się przydadzą :) Bo widzę że jesteś początkującym Grafikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o projekcie stronki o Jade Emp? Trzeba czcionki dobrać, zmienić to w .php i będzie OK :)

TU WIEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA dla LAKA5!!! - zrobił on tekstury :) - Dzięki, Lak - przysłużyłeś się grammowej społeczności - dozgonna wdzięczność :)

20071111174928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak można w photoshopie "odchudzić" mówi się czasem "o ta to na pewno w Photoshopie taka szczupła" no właśnie jak można dokonać tego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:50, demrenfaris napisał:

Co sądzicie o projekcie stronki o Jade Emp? Trzeba czcionki dobrać, zmienić to w .php i będzie
OK :)

TU WIEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA dla LAKA5!!! - zrobił on tekstury :) - Dzięki, Lak
- przysłużyłeś się grammowej społeczności - dozgonna wdzięczność :)

b. ładne :D
Wygląda na prawde ciekawie, przejrzyście i profesjonalnie :D
BTW: nie potrzebujesz przypadkiem redaktorów?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 18:22, Bartek 93 napisał:

b. ładne :D
Wygląda na prawde ciekawie, przejrzyście i profesjonalnie :D
BTW: nie potrzebujesz przypadkiem redaktorów?? :D

Potrzebuję :P Ale bardziej przydałby się phpowiec dodatkowy ^^ I host trzeba załatwić - najpierw popracować na próbę, potem zapisać się do kolektywu może :)
Aha - potrzebny mi jakiś atwork na "nagłowek" stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:50, demrenfaris napisał:

Co sądzicie o projekcie stronki o Jade Emp? Trzeba czcionki dobrać, zmienić to w .php i będzie
OK :)

TU WIEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA dla LAKA5!!! - zrobił on tekstury :) - Dzięki, Lak
- przysłużyłeś się grammowej społeczności - dozgonna wdzięczność :)


No nawet, nawet, ale te postacie po bokach jakoś dziwnie wyglądają, tzn. są tak dziwnie przygumkowane, jeśli to miało być wtopienie to nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 01:39, Squarell napisał:

Moje nowe "dzieło" :)

Według mnie to może być :) , nawet fajnie to zrobiłeś ale troszku literki mógłbyś poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:50, demrenfaris napisał:

TU WIEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA dla LAKA5!!! - zrobił on tekstury :) - Dzięki, Lak
- przysłużyłeś się grammowej społeczności - dozgonna wdzięczność :)

Co? Textury zrobił? Heh. Jak widzisz na dołączonym obrazku praca Laka jest w dużej części skopiowana. Żadnych ekhm textur nie robił.. Tło nagłówka jest zbyt puste, jakiś art można wrzucić, do loga będzie zapewne dopisać gram.pl co już będzię trudniejsze, samemu trzeba kombinować ;P Dół trzeba ładnie wykończyć. Doszlifujcie, dodajcie menu, news i możecie do gramu wysyłać..

20071113171208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A czytać umiesz :) ? Z góry już napisałem że to nie jest moje dzieło a demrenfarisowi na GG napisałem że znalazłem , to chyba nie moja wina że demrenfaris napisał że ja to zrobiłem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 17:20, Obi-wan Kenobii napisał:

Co? Textury zrobił? Heh. Jak widzisz na dołączonym obrazku praca Laka jest w dużej części skopiowana.
Żadnych ekhm textur nie robił.. Tło nagłówka jest zbyt puste, jakiś art można wrzucić, do loga
będzie zapewne dopisać gram.pl co już będzię trudniejsze, samemu trzeba kombinować ;P Dół trzeba
ładnie wykończyć. Doszlifujcie, dodajcie menu, news i możecie do gramu wysyłać..

Hm. To można to dać na stronkę, nie będzie to żadne naruszenie zasad?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:06, demrenfaris napisał:

Hm. To można to dać na stronkę, nie będzie to żadne naruszenie zasad?!

Heh. Chodziło mi o to że napisałeś że Lak sam wykonał textury co było kłamstwem choć jak sie okazuje nieświadomym;] Swoją drogą chcesz zrobić stronkę o JE a nie odwiedzałeś jeszcze oficjalnej strony gry skoro uważałeś że Lak to wykonał.. Cóż, wiele stron fanowskich korzysta z wyglądu stron oficjalnych danej gry.. Ja pobrałbym fan site kita, przydatne materiały tam znajdziesz które pewnie pozwolą dopieścić obecny layout. ;)
Lak5: Oczywiście że tak, ale dalszych postów nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:27, Obi-wan Kenobii napisał:

> Hm. To można to dać na stronkę, nie będzie to żadne naruszenie zasad?!
Heh. Chodziło mi o to że napisałeś że Lak sam wykonał textury co było kłamstwem choć jak sie
okazuje nieświadomym;] Swoją drogą chcesz zrobić stronkę o JE a nie odwiedzałeś jeszcze oficjalnej
strony gry skoro uważałeś że Lak to wykonał.. Cóż, wiele stron fanowskich korzysta z wyglądu
stron oficjalnych danej gry.. Ja pobrałbym fan site kita, przydatne materiały tam znajdziesz
które pewnie pozwolą dopieścić obecny layout. ;)
Lak5: Oczywiście że tak, ale dalszych postów nie czytałem.

A i owszem, odwiedzałem... ale jakoś mnie zaćmiło :P Nie zwróciłem uwagi - ostatnio mam sporo pracy :P

20071113183046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było :) Ostatnio zająłem się layem dla timon 111. Screen poniżej pichodzi co prawda z mojego GS''a, ale tylko go testowałem ;) Co prawda mocno wzorowałem się na jednej ze stron, ale chyba po raz pierwszy wszystko robiłem od podstaw (no poza dwoma screenami z gry i logiem). Bezproblemowo wyświetla się w wysokich rozdzielczościach i na panoramicznych monitorach (na nich widać jeszcze więcej, może timon wrzuci screen).

PS. Wiem, że blaszka za avatarem jest tu troszkę za długa, ale za to jest idealnie dopasowana do timona (jest przodownikiem - musiała być troszkę dłuższa ;)).

Komentujcie ;)

Squarell
Praca jest bardzo ładna, ale bardzo podobna do poprzednich... Jeśli wrzuciłbyś coś, co już kiedyś tutał dałeś, pewnie nikt by się nie zorientował...

20071114161837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować