Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 22:19, S.V.P.A.M napisał:

zaś co do do awatara Lfdracon to sory mistrzu..ale ja to już gdzieś widziałem.

Awatar, przyznaję - do mnie nie należy. Ale że był pod ręką, a jest ładny - pozwoliłem sobie go w tej pracy wykorzystać. Jednak jeśli bardzo chcesz, mogę zrobić specjalnie dla ciebie coś od zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 22:19, S.V.P.A.M napisał:

Tak czytam co tu młodzicie i że tak powiem...niewiem czemu ale zdaje mi się że praktycznie wszyscy macie
pirackiego fotoszopa.
I jak to się ma do legalności na tym forum????

Sam nie wiem, jak mają się twoje bezpodstawne przypuszczenia do legalności na tym forum.

Dnia 17.11.2007 o 22:19, S.V.P.A.M napisał:

zaś co do do awatara Lfdracon to sory mistrzu..ale ja to już gdzieś widziałem.

Tak jak brushe, patterny, font etc. których użył.. Heh, przecież to normalne że wykorzystuje się prace wykonane przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 23:34, Obi-wan Kenobii napisał:

Sam nie wiem, jak mają się twoje bezpodstawne przypuszczenia do legalności na tym forum.



No niemów że masz fotoszopa w oryginale.Chyba że jesteś zawodowym grafikiem a w to to akurat jakoś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem cośmi to for nawala ale ciągnąc wontek dalej.

>Jak najłatwiej uzyskać w Photoshopie (7.0) efekt farby i natłoku

Naraz wszyscy mają oryginalny fotoszop...aaakurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 00:18, S.V.P.A.M napisał:

No niemów że masz fotoszopa w oryginale.Chyba że jesteś zawodowym grafikiem a w to to akurat
jakoś nie wierzę.

Wiesz, widocznie nie wiedziałeś o istnieniu 30 dniowego triala.. I nie trzeba być zawodowym grafikiem żeby posiadać oryginalną wersje, wystarczą pieniądze i chęci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

> No niemów że masz fotoszopa w oryginale.Chyba że jesteś zawodowym grafikiem a w to to
akurat
> jakoś nie wierzę.
Wiesz, widocznie nie wiedziałeś o istnieniu 30 dniowego triala.. I nie trzeba być zawodowym
grafikiem żeby posiadać oryginalną wersje, wystarczą pieniądze i chęci ;p



No nie wciskaj mi takich bajek że tu wszyscy na trialu jadą wiesz aż tak naiwny to ja nie jestem.
Zresztą już widzę jak wszyscy tu lecą do sklepu i wydają około 3000 pln na "fotoszopa"
Zresztą:

Photoshop CS3 PL Win »
Cena: 2285 zł + 22% VAT

Photoshop Extended CS3 PL Win
Cena: 3875 zł + 22% VAT
I co polecisz do sklepu po to tylko dlatego że sygny albo awatarki robisz albo raz na rok "czerwone oczy" usuniesz.
Zbyt długo pracuje przy komputerach, zbyt często jestem wysyłany z firmy po klientach w celu instalacji windowsa i reszty by w takie bajki wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Czyli sugerujesz, że każdy z forumowiczów jest bez kasy i wszystko ma pirackie...? Poza tym istnieją też inne photoshopy, nie każdy musi mieć najnowszego za 2k zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... co do legalności kilku znanych i niezłych grafików na forum nie będę się wypowiadał bo nie chce dla nich bananka :D
A do Ciebie mała sprawa... może przestań tyle "nawijać" o tym że sproo osób zapewne ma "wiecznego triala" bo możesz się narazić modkom
ja sam NA SERIO używam triala (zostało jeszcze 19 dni:P)
A jak chcesz o tym pogać to wal na gg :D (dane na GS:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:07, czapla56 napisał:

/.../
Czyli sugerujesz, że każdy z forumowiczów jest bez kasy i wszystko ma pirackie...? Poza tym
istnieją też inne photoshopy, nie każdy musi mieć najnowszego za 2k zł.



Jak najłatwiej uzyskać w Photoshopie (7.0)

Jak mam to rozumieć co ???... Mów co chcesz ale co nie powiesz to i tak Windows-owa platforma od zawsze identyfikowana jest z kradzieżami.
Nie dość że soft pod tą platformę tandetny drogi i podatny na syf z netu to i często bardzo często kradziony
Bo kto najczęściej mam kłopoty z policją ...windowsiarze (zawsze)
Kto najczęściej piraci.... tak zgadłeś windowsiarze
Nawet gry piracicie...hehehe

Co nie powiesz to i tak wyjdzie jednoznacznie lewizna windowsowa

zresztą popatrz na wypowiedź Bartek 93 o czym to świadczy...no cóż
"wieczny trial" a co nieprawda. Modkom się narażam a niby czym...że obnażam hipokryzje waszą? (gry oryginalne ale reszta softu już nie koniecznie)
Prawdę powiedziawszy gdyby każdego z nas skontrolować niespodziewanie to chyba tylko Ci co mają pingwinka byli by spokojni i może mały bardzo mały procent windowsiarzy

Z Was tu chyba promil ma tego TRIALA reszta na bank leci na kradzionym. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:25, S.V.P.A.M napisał:

Jak mam to rozumieć co ???... Mów co chcesz ale co nie powiesz to i tak Windows-owa platforma
od zawsze identyfikowana jest z kradzieżami.
Nie dość że soft pod tą platformę tandetny drogi i podatny na syf z netu to i często bardzo
często kradziony
Bo kto najczęściej mam kłopoty z policją ...windowsiarze (zawsze)
Kto najczęściej piraci.... tak zgadłeś windowsiarze
Nawet gry piracicie...hehehe

Co nie powiesz to i tak wyjdzie jednoznacznie lewizna windowsowa

Spokojnie, to po prostu wynika z większej popularności windowsa - system bardziej rozpowszechniony niż np taki linux. A wiadomo, że im więcej ludzi go posiada, tym większy jest zarejestrowany na nim odsetek piractwa. Chociaż i tak generalizowanie jest złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to i ja pokaze co tam wykminilem w trailu photoshopa xD :D hehe

http://electricpatrol.deviantart.com/art/sexy-foots-ptrl-68994279 pierwszy vector w zyciu przy pomocy illustratora

http://electricpatrol.deviantart.com/art/sixt-nine-ptrl-68898316 tutaj jakies takie dziwne cos robione

http://electricpatrol.deviantart.com/art/atak-kretow1-67567433 a tutaj tapetka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy da się jakość pokolorować flarę (lens flare) ? Zrobiłem rysunek i przydałby mi się inny kolor flary, np. czerwony, jednak nie jestem pewien czy możliwe jest takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:13, czapla56 napisał:

Wie ktoś, czy da się jakość pokolorować flarę (lens flare) ? Zrobiłem rysunek i przydałby mi
się inny kolor flary, np. czerwony, jednak nie jestem pewien czy możliwe jest takie coś...


jezeli chcesz zrobic swiatlo, to lepiej uzyc soft brusha bialego, lub jakiego tam chcesz, i dac ustawienia warstwy na lighten i obnizyc opacity do 70%, koloru lens flary chyba nie da sie zmienic.

a zreszta nie orientuje sie za bardzo w lens flarze, malo osob jej uzywa, gdyz samemu mozna o wiele lepsze efekty uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka świetnych gier, ale ze względu na ich wiek jeszcze w pudełku CD. Czy zna ktoś DOKŁADNE wymiary okładki DVD (razem ze środkowym paskiem)? Coś szybko by się skleiło i gry odzyskałyby dawną świetność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować