Zaloguj się, aby obserwować  
Rybiziom

Sprawa polskiego godła w grze MTW 2

66 postów w tym temacie

Jeśli ktoś pisze o Polakach w trzeciej osobie , to wygląda tak jakby się od nich odcinał, albo uważał lepszego(?), niepolaka(?) Jesli ktoś jest Polakiem i nie ma jakiejś cechy, to dlaczego pisze , uogólniając , że Polacy ją mają - tak jakby nie byl jednym z nich. Taka postawa zawsze mnie bardzo irytowała i irytuje. Skupiło się na tobie bo ją zaprezentowałeś.

Od tego się zacząła i na tym powinna skończyc nasza nieszczęsna wymiana zdań.

A jeśli chodzi o flagi w grze to nasze zdania nie róznią sie w tej kwestii aż tak bardzo, co mogłeś zauważyć gdybyś przeczytał cały temat ( ze zrozumieniem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 01:37, KHRoN napisał:

> Spytam się z czystej ciekawości [...]

ludzie jednak zwykle tego nie robią ;) poza tym zbyt wiele wpisów z jednego IP budzi pewne
wątpliwości...


Nie wiem jaki mógłbym mieć interes w posiadaniu takiej wiedzy :).

A co do IP - wydaje mi się, że tego przy petycji nie można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 17:05, Backside napisał:

Spytam się z czystej ciekawości, bo kolega zarzucał petycjom ogólnie jedną zasadniczą wadę
- mógłbym wpisać się tam 100 razy, więc 10 takich osób jak ja daje aż 1000 wpisów.


Ilość podpisów pod petycją nie jest dla nas ważna w przypadku błędu, jakiego dopuściło się CA. Jako dystrybutor jesteśmy w stanie jedynie zasygnalizować problem twórcom i w tej sprawie zwróciliśmy tez uwagę na petycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sprawa rozwiązana :) Godlo Polski w MTW 2 bedzie poprawnie przedstawione. Wilkie podziękowania dla wszystkich tych którzy podpisali się pod petycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować