Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Faces of War - Wielki następca Soldiers już tuż, tuż!

203 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 16:02, ktoś napisał:

czy ktos mi odpowie czy tez nie?

Może wpiwer zadaj jeszcze raz to pytanie żebym mógł Ci pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:28, speedraid napisał:

Przerpaszam, mam pytanie, czy mógł mi by ktos powiedzieć ile jest dostępnych kampanii w grze
Faces of War?

W grze są dostępne trzy kampanie. Niemiecka, aliancka (ameryka i wielka bytania) i aowiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie na temat nowej łatki do gry, bo już mnie trafia jak wojsko nie słucha rozkazów.
Kiedy nie potrzeba wyskakują prosto pod ogień przeciwnika. Sterowanie w Soldiersach jest na piątkę w Faces of war mimo iż gra jest lepsza sterowanie żołnierzami jest na tróję.
Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:29, Balzak napisał:

Czy ktoś coś wie na temat nowej łatki do gry, bo już mnie trafia jak wojsko nie słucha rozkazów.
Kiedy nie potrzeba wyskakują prosto pod ogień przeciwnika. Sterowanie w Soldiersach jest na
piątkę w Faces of war mimo iż gra jest lepsza sterowanie żołnierzami jest na tróję.
Co sądzicie?

na late czekam juz ponad miesiac - w polowie pazdziernika byla gotowa ale wydawca podobno mial ja przetestowac i sluch o niej zagina. w zasadzie nie wiem kto powinien oberwac ubisoft czy 1C - niby ten pierwszy odpowiada za wydanie gry na zachodzi ale to chyba 1C ma umowe z cenega... najgorsze ze sa laty ale w wersji beta tylko do angielskiego (1.3) i rosyjskiego (1.41) wydania.
sytuacja wyglada BARDZO nieciekawie - mam nadzieje ze nie zawiesili projektu ze wzgledu na piratow (pogloski) bo gra jest niezla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:34, gmx napisał:

> Czy ktoś coś wie na temat nowej łatki do gry, bo już mnie trafia jak wojsko nie słucha
rozkazów.
> Kiedy nie potrzeba wyskakują prosto pod ogień przeciwnika. Sterowanie w Soldiersach jest
na
> piątkę w Faces of war mimo iż gra jest lepsza sterowanie żołnierzami jest na tróję.
> Co sądzicie?
na late czekam juz ponad miesiac - w polowie pazdziernika byla gotowa ale wydawca podobno mial
ja przetestowac i sluch o niej zagina. w zasadzie nie wiem kto powinien oberwac ubisoft czy
1C - niby ten pierwszy odpowiada za wydanie gry na zachodzi ale to chyba 1C ma umowe z cenega...
najgorsze ze sa laty ale w wersji beta tylko do angielskiego (1.3) i rosyjskiego (1.41) wydania.

sytuacja wyglada BARDZO nieciekawie - mam nadzieje ze nie zawiesili projektu ze wzgledu na
piratow (pogloski) bo gra jest niezla...



Dzięki, to znaczy że trzeba cierpliwie poczekać albo grać nie zdyscyplinowanym wojskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre wiesci - wyszla dluuuugo oczekiwana łata 1.04
zle wiesci - jak zwykle nie ma do polskiej wersji :/ cenega mogla by sie pospieszyc przed weekendem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:47, Fisher napisał:

Jak informuje Cenega na stronie http://www.cenega.pl/pomoc.php, łatka do Faces of War ma wyjść
22 grudnia. Myślę, że i tak szybko się z tym uwinęli.

szybko?! WSZYSTKIE inne wersje jezykowe maja update od 8 grudnia :/
łata juz jest
http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1096
dziwne ze od samego rana - pewnie leżala tydzien gotowa bo napisali ze ma byc 22 i gracze by sie obrazili jakby dostali dzien wczesniej... a tak - dzisiaj wyjezdzam, nawet nie bedzie czasu kompa wlaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcha sciągnąłen, zainstyalowałen, ale w grę długo nie grałem. Macie tu screeen który pokazuje jak naprawili wygląd wody, więcej moich przemyśleń napiszę jutro gdy zaznajomie się z nowoą wersją gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywajmy tego. Faces of War wybitną grą nie jest, ale gra się w nią dosyć fajnie, szkoda tylko że w CD Action pewnie gra była testowana w starej wersji, w nowej wersji większość bugw jest wyeliminowana. Ciekawe co dostanie, obstawiam między 5 a 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aitor receznji w CD Action grał w nową wersje czy starą, ale jak dla mnie recenzja jest bardzo dobrze napisana i Faces of War dostał jak na mój gust zasłużoną ocenę. Dobrze że nie zjechali go tak jak Outfront`a bo była by tylko 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 12:07, PAPISHON napisał:

Nie wiem czy aitor receznji w CD Action grał w nową wersje czy starą, ale jak dla mnie recenzja
jest bardzo dobrze napisana i Faces of War dostał jak na mój gust zasłużoną ocenę. Dobrze że
nie zjechali go tak jak Outfront`a bo była by tylko 6 :P


A jeśli można wiedzieć to jaką ocenę dostał? Za co go zjechali, a za co chwalili?

Widzisz kasy na CDA nie ma, to trzeba sobie radzic inaczej. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjechali go tylko za słabe AI podczas walki wręcz. Chwalili za grafikę i ogólnie za to że jest lepsze od swoich poprzedników czyli Soldiers Heroes of World War II i Outfront. Faces of War dosał ocenę 8, moim zdaniem bardzo zasłużoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo podobna do Codname Panzer.Prawie niczym się nierożni.A Codname dostal znak jekości i większą ocene w CDA,dlamnie te gry są do siebie podobne al trochę lepsze,FACES OF WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować