Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 07:45, Gynvael napisał:

praktyka czyni mistrza, panowie. Musze sie przyznać bez bicia, że tylko raz miałem okazje zagrać
na BM i to do tego dostałem baty, ale sie nie poddałem i walczyłem do końca i to jest w tym
najleprze:)


No to moze zagramy w niedziele kolo 16-17 jezeli masz czas? Mozesz odpisac tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można kupić (W Polsce) StarCrafta? Bo ja mam wersję, o którą za młodu nie dbałem i teraz nie idzie nawet odpalić SC. Żal mi dobrej gry i gotów jestem znów wydać kilka złociszy, żeby móc pograć w To.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:13, Kryhuu napisał:

Czy ktoś wie gdzie można kupić (W Polsce) StarCrafta? Bo ja mam wersję, o którą za młodu nie
dbałem i teraz nie idzie nawet odpalić SC. Żal mi dobrej gry i gotów jestem znów wydać kilka
złociszy, żeby móc pograć w To.


Jest wiele miejsc :P Chociazby empik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:13, Kryhuu napisał:

Czy ktoś wie gdzie można kupić (W Polsce) StarCrafta? Bo ja mam wersję, o którą za młodu nie
dbałem i teraz nie idzie nawet odpalić SC. Żal mi dobrej gry i gotów jestem znów wydać kilka
złociszy, żeby móc pograć w To.

Nie wiem jak tam w Empikach ale na timsoft.pl bedzie od 31 grodnia w sprzedazy i pewnie w wiekszosci innych sklepow tez. Jezeli masz CD Keya ktory dziala to nie ma przeszkod odpalic gre na plytce od znajomego lub na wersji zapasowej, w koncu kupiles gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:06, roctez napisał:

> Zna ktoś stronke żeby można było ściągnąć mapy Use map settings ściągałem
już
> poprzez wchodząc w różne gry ale cały czas jakieś błędy sie pojawiają najlepiej żeby te
mapy
> można było odpalić na zwykłym starcrafcie !!!

http://www.starcraft.org/maps/scums

Czy bedą chodzic na zwykłym SC nie wiem, poprostu musisz probowac.


ten link nie działa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:41, ryciu6 napisał:

ten link nie działa !!

Wpisz w googlech starcraft maps i na 100% wyszuka, ja tak wpisuje i jest. Sproboj tez wpisac poprostu www.starcraft.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:13, Kryhuu napisał:

Czy ktoś wie gdzie można kupić (W Polsce) StarCrafta? Bo ja mam wersję, o którą za młodu nie
dbałem i teraz nie idzie nawet odpalić SC. Żal mi dobrej gry i gotów jestem znów wydać kilka
złociszy, żeby móc pograć w To.


Napisz do mnie na gg 8687558, coś poradzimy, tutaj linka wkleić nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 00:12, roctez napisał:

> praktyka czyni mistrza, panowie. Musze sie przyznać bez bicia, że tylko raz miałem okazje
zagrać
> na BM i to do tego dostałem baty, ale sie nie poddałem i walczyłem do końca i to jest
w tym
> najleprze:)

No to moze zagramy w niedziele kolo 16-17 jezeli masz czas? Mozesz odpisac tutaj.


Musze najpierw załatwić sobie stałke, ale wtedy sie odezwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:18, Galadin napisał:

Całkiem możliwe, już wcześniej coś czytałem jakoby Starcraft 2 miał byc ukonczony w 2008, jeszcze przed premiera BC ale żeby wogole nie informowali oficjalnie o powstawaiu gry? Hmm... Wydaje mi się, że to tylko aby zwiększyć zainteresowanie ogólnie produktami Blizzarda, w końcu jak się wspomni o jednym to odrazu prawie w każdym serwisie wspomina się o reszcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:11, roctez napisał:

Całkiem możliwe, już wcześniej coś czytałem jakoby Starcraft 2 miał byc ukonczony w 2008, jeszcze
przed premiera BC ale żeby wogole nie informowali oficjalnie o powstawaiu gry? Hmm... Wydaje
mi się, że to tylko aby zwiększyć zainteresowanie ogólnie produktami Blizzarda, w końcu jak
się wspomni o jednym to odrazu prawie w każdym serwisie wspomina się o reszcie. :)


Mnie się wydaje, że Star 2 nie wyjdzie za szybko, ani Blizz go nie zrobi za szybko, bowiem jest na rynku kilka bardzo dobrych strategii np. Dawn of War i kilka w produkcji - Supreme Commander, SunAge, C&C Tiberium Wars. Blizz nie chciałby podpaść a przy takiej elicie jak Relic czy Gas Powered nie jest łatwo. W końcu dobra passa kiedyś minie, zobaczymy jak długo będzie z Blizzardem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:11, roctez napisał:

> http://gry.onet.pl/1466115,,Nowy_StarCraft_w_2008,wiadomosc.html Ciekawe...
Całkiem możliwe, już wcześniej coś czytałem jakoby Starcraft 2 miał byc ukonczony w 2008


Nawet jeśli tak mówili, to i tak nie zobaczymy go wcześniej niż w 2013 xD. Blizzard ma poślizgi jak nikt inny ;- )
Chociaż jak już coś wydadzą, to jest to wręcz prawdziwa rewolucja w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 22:13, Feno napisał:

Chociaż jak już coś wydadzą, to jest to wręcz prawdziwa rewolucja w grach.


Rewolucja? Nie, rewolucji w ich grach nie ma, jest rewolucja rynkowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 22:06, Galadin napisał:

Mnie się wydaje, że Star 2 nie wyjdzie za szybko, ani Blizz go nie zrobi za szybko, bowiem
jest na rynku kilka bardzo dobrych strategii np. Dawn of War i kilka w produkcji - Supreme
Commander, SunAge, C&C Tiberium Wars. Blizz nie chciałby podpaść a przy takiej elicie jak Relic
czy Gas Powered nie jest łatwo. W końcu dobra passa kiedyś minie, zobaczymy jak długo będzie
z Blizzardem. ;)


Szczera prawda. A tak szczerze mówiąc to nie wierze aby SC2 wyszedł kiedykolwiek. Dopóki krówka WoW daje mleko nie zabiorą się za nic więcej, może za Diablo gdzie nie trzeba tyle pracy przy wywarzaniu jednostek (przynajmniej tak mi się wydaje).

>> Chociaż jak już coś wydadzą, to jest to wręcz prawdziwa rewolucja w grach.
Raczej zbiór dobrych pomysłów w jednym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie był takim pesymistą - Starcraft wcale nie miał łatwego startu, przed nim ukazało się też sporo dobrych tytułów, choćby sam Total Annihilation czy Dark Colony (ciekawe, czy ktoś go jeszcze pamięta ;P), a jakoś wyszedł z tego z tarczą (nie wspominając już o zacofaniu technologicznym, w końcu w ''98 grafika 640x480 w 256 kolorach było "lekkim" archaizmem ;)). Jeśli Blizzard zdoła zachować "klimat", to na 100% SC2 odniesie sukces - czy WIII nie dał rady? A co oferował? Na grafikę wielu narzekało (gra nie wymaga nawet T&L), nie ma "bajerów" np. w postaci dynamicznej muzyki, elementy RPG były w wielu wcześniejszych RTSach - zero nowatorstwa, a mimo to kupiły go miliony graczy. Czego jak czego, ale konkurencji to się Blizzard nie musi obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:49, Blackhand napisał:

Czego jak czego, ale konkurencji to się Blizzard nie musi obawiać.


Tylko czasy się już zmieniły, nastąpił ogromny skok w jakości wielu produktów. Zobaczymy oczywiście jak to będzie, jak SC2 będzie "pociągający" to też go sobie nie pożałuje kupić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie historyczna chwila gdy wreszcie, po całej dekadzie, na stronie Blizza w polu "Curent projects" wyląduje SC2.
Dla mnie to jedyna gra w swoim rodzaju. Choć w wiele dobrych grałem przez tych kilka lat to jednak nie ma takiej która stałaby się ikoną strategii na miarę Stracrafa.
Ech ... to będzie dopiero niecierpliwe wyczekiwanie, gdy wreszcie oficjalnie ogłoszą produkcję ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie. Zakładając że SC wyjdzie w 2008 roku, to grać się będzie dało gdzieś pod koniec 2011 (bo pewnie wtedy wyjdzie ostatni patch sprawiający że gra będzie zbalansowana) a na rok 2012 przewidziany jest koniec świata, więc nie ma na co czekać jeśli chodzi o SC2 bo itak nie pogracie xD

A tak na poważnie, to jak dla mnie wcale SC2 nie musiało by być w 3D, wystarczyła by zmiana rozdzielczośći na 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:53, Hitmanu napisał:

Pomyślcie. Zakładając że SC wyjdzie w 2008 roku, to grać się będzie dało gdzieś pod koniec
2011 (bo pewnie wtedy wyjdzie ostatni patch sprawiający że gra będzie zbalansowana) a na rok
2012 przewidziany jest koniec świata, więc nie ma na co czekać jeśli chodzi o SC2 bo itak nie
pogracie xD

A tak na poważnie, to jak dla mnie wcale SC2 nie musiało by być w 3D, wystarczyła by zmiana
rozdzielczośći na 1024x768.



W sumie racja. Poprawa rodzielczości mogłaby wystarczyć, ale z drugiej strony gracze są już dopieszczani grafiką 3D gdzie tylko można także to raczej nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:13, mrocznygram napisał:

W sumie racja. Poprawa rodzielczości mogłaby wystarczyć, ale z drugiej strony gracze są już
dopieszczani grafiką 3D gdzie tylko można także to raczej nie przejdzie

AoE III, tutaj jest rzut izometryczny a gra została chyba najlepszą strategią MP zeszłego roku. :)

Hitmanu: Mam nadzieje, że to z tym wyważeniem jednostek to był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować