Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 19:17, zoltriks napisał:

Teraz mój Starcraft ma wersję hm... polsko-angielską.
Menu i informacje pojawiające się przed niektórymi misjami mam przetłumaczone (screen
1 i 2). Dialogi (bądź monologi), którę występują pomiędzy misjami mam natomiast po angielsku
(screen 3).
Co na to poradzić?

Zainstaluj "gołą" grę bez spolszczenia. Problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 19:22, rybisiu napisał:

Zainstaluj "gołą" grę bez spolszczenia. Problem z głowy ;)


Chyba nie zrozumiałeś, mi właśnie zależy by spolszczyć te napisy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:28, zoltriks napisał:


> Zainstaluj "gołą" grę bez spolszczenia. Problem z głowy ;)

Chyba nie zrozumiałeś, mi właśnie zależy by spolszczyć te napisy ;p


Możesz zapodać mi save ?? To zobaczę u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę najwidoczniej załatwić sobie starszą wersję gry. Obecnie sprzedawana pudełkowa wersja to 1.15.2. Orientujecie się, czy klucz ze strony blizza też daje taką wersję? Ewentualnie czy istnieje możliwość zdegradowania gry do niższej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 14:54, zoltriks napisał:

Muszę najwidoczniej załatwić sobie starszą wersję gry. Obecnie sprzedawana pudełkowa
wersja to 1.15.2. Orientujecie się, czy klucz ze strony blizza też daje taką wersję?
Ewentualnie czy istnieje możliwość zdegradowania gry do niższej wersji?


Tak jak ci mówiłem ja mam najnowszą wersję z broodwarem i spolszczenie działa. Napisz dokładnie co dokładnie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 14:54, zoltriks napisał:

Muszę najwidoczniej załatwić sobie starszą wersję gry. Obecnie sprzedawana pudełkowa
wersja to 1.15.2. Orientujecie się, czy klucz ze strony blizza też daje taką wersję?
Ewentualnie czy istnieje możliwość zdegradowania gry do niższej wersji?


Wersja do ściągnięcia ze strony Blizzarda to też 1.15.2, właśnie sprawdziłem. "Zdegradowanie" raczej nie zadziała, nie sądzę też, byś w legalny sposób był w stanie wejść w posiadanie wcześniejszej wersji (no, może ewentualnie kupując gdzieś używaną edycję premierową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat w misji na Haven.

Spoiler

Kogo poprzeć? Protosów czy panią doktor? Niby to tylko gra, ale to jakoś ważne dla mnie. Wiem, że tak naprawdę trzeba wszystkich zabić, ale żal mi pani doktor :D Walnie na mnie focha. ;/ Chociaż lepsze to niż wkurzeni protosi.

Najlepiej niech ktoś poda mi konsekwencje decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 18:36, Lucas01 napisał:

Tak jak ci mówiłem ja mam najnowszą wersję z broodwarem i spolszczenie działa. Napisz
dokładnie co dokładnie robisz


Na początek instaluję grę (1.15.2). Loguję się do battlenetu i automatycznie pobierana jest najnowsza wersja (lub ściągam patche z internetu). Nastepnie ściągam spolszczenie z SC AREA. Niestety po uruchomieniu go pojawia mi się jedynie opcja ''''Uruchom Starcraft PL'''' a pod nią ''''Instaluj ENG units'''' czyli tak, jakbym miał ją już zainstalowaną (mimo, że zarówno grę jak i piki spolszczenia usuwałem). Szukałem dalej spolszczenia (z innej strony) i znalazłem niby to samo (nazwa TC SC PL), ale zawierało ono 2 pliki. Pierwszy z nich o nazwie Menu PL zainstalował się bez problemu, drugi- MissionsPL zainstalować się nie może i pokazuje się komunkat o błędzie. Wchodzę do gry i widzę polskie menu i angielskie dialogi między misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:30, zoltriks napisał:

Na początek instaluję grę (1.15.2). Loguję się do battlenetu i automatycznie pobierana
jest najnowsza wersja (lub ściągam patche z internetu).


Ale... nie ma nowszej wersji niż 1.15.2... O_o Skoro już ją masz, to co w takim razie jest pobierane?

Dnia 12.08.2010 o 20:30, zoltriks napisał:

Nastepnie ściągam spolszczenie z SC AREA.


Sprawdź z jaką wersją jest ono kompatybilne. Niektóre wersje mogą chodzić np. tylko ze starszymi wersjami gry. Po drugie, sprawdź, czy przypadkiem nie jest tak, że ściągasz spolszczenie do "gołego" SC, a zainstalowane masz i podstawkę, i dodatek. W takim przypadku gra może mieć lekki problem.

Dnia 12.08.2010 o 20:30, zoltriks napisał:

Szukałem dalej spolszczenia


Sprawdź może:

http://www.portal24h.pl/pobierz/detale/spolszczenie-do-gry-p-s/249-starcraft-brood-war.html

@ Revolt505

Znam ci ja to, znam... Ostatnio na forum (w wątku o nowej wersji Duke'a), napisałem "niebagatelni wrogowie", zamiast "niebanalni" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:02, Noirr napisał:

> Ale... nie ma nowszej wersji niż 1.15.2... O_o

1.16.1 ;)


Hmm... dziwne... Pobierałem ostatnio SC z battle.netu (w zeszłym tygodniu jakoś) i pobrało 1.15.2... Czyżby mieli nieaktualną wersję? Dziwne... W takim razie sorki, wycofuję powyższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 21:51, Ring5 napisał:

Sprawdź z jaką wersją jest ono kompatybilne. Niektóre wersje mogą chodzić np. tylko ze
starszymi wersjami gry. Po drugie, sprawdź, czy przypadkiem nie jest tak, że ściągasz
spolszczenie do "gołego" SC, a zainstalowane masz i podstawkę, i dodatek. W takim przypadku
gra może mieć lekki problem.
Sprawdź może:
http://www.portal24h.pl/pobierz/detale/spolszczenie-do-gry-p-s/249-starcraft-brood-war.html


Z tej strony to samo: plik MenuPL instaluje się szybko i sprawnie, przy MissionsPL wyskakuje błąd.
Słyszałem, że 1.14 i 1.13 wersje działają bez zarzutów z tym spolszczeniem, ale po prostu nie mam skąd wziąć starszej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak ściągne ze strony blizzardu starcrafta, to moge legalnie nagrać go na pendrive''a i używać tylko na moim komputerze?
W końcu nigdy nie wiadomo, czy nie przyjdzie nagła potrzeba formatowania komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 16:16, Blackhand napisał:

Trochę dziwne pytanie. Oczywiście, że możesz, ważne jest tylko, byś do instalacji używał
legalnego CD-Keya i wszystko będzie w porządku :).


Ba! Przecież w Wersji kolekcjonerskiej SC2 jest dołączony Pendrive z pierwszą częścią gry.
Skoro panowie z Blizza mogą, to czemu my nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:59, Treant napisał:

Z tego co patrzyłem po zakupie SC2, na BN jest teraz dostępna każda gra Blizzu do ściągnięcia. Dostaniesz klucz, to sobie ściągniesz klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować