Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Witam jeżeli kupiłem oryginalnie starcraft ale każde wydanie jest po angielsku to mogę legalnie ściągnąć spolszczenie?

Jeśli tak to prosiłbym o linka do spolsczenia które działa na najnowszych wersjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 13:47, Karol44 napisał:

Witam jeżeli kupiłem oryginalnie starcraft ale każde wydanie jest po angielsku to mogę
legalnie ściągnąć spolszczenie?
Jeśli tak to prosiłbym o linka do spolsczenia które działa na najnowszych wersjach gry.


Niestety nie ma działającego w pełni spolszczenia do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić sobie Starcrafta Brood War albo Starcrafta 2 (ale strasznie drogi) i chciałem się spytać jak wygląda multi w Starcraft Brood War? Czy ktoś jeszcze gra? Czy są serwery czy jakiś matchmaking? czy można jeszcze pograć czy już nie bardzo? Multi interesuje mnie bardziej od singla i dlatego chciałbym wiedzieć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grają Koreańcy :P. Na pewno jeszcze pełno osób gra, zwłaszcza takich, którym SC2 nie spodobał się. W sumie mogę sprawdzić później i Ci powiedzieć, jak to jest. Jeśli o serwery chodzi, to grasz na Battle.necie (niestety matchmakingu nie ma) tudzież przez LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 16:51, WeziWoo napisał:

Witam. Chciałbym kupić sobie Starcrafta Brood War albo Starcrafta 2 (ale strasznie drogi)
i chciałem się spytać jak wygląda multi w Starcraft Brood War? Czy ktoś jeszcze gra?
Czy są serwery czy jakiś matchmaking? czy można jeszcze pograć czy już nie bardzo? Multi
interesuje mnie bardziej od singla i dlatego chciałbym wiedzieć.
Pozdrawiam.

Wydaje mi się że zaczynanie grać w multi BW teraz to trochę samobójstwo, sądzę że znalezienie innych początkujących może być trudne, a z wyjadaczami nie będziesz miał żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Z tego powodu SC2 wydaje się lepszym zakupem, choć i tutaj coraz mniej nowicjuszy. Niemniej jednak cała masa UMS-ów stanowi rewelacyjną alternatywę dla zwykłych skirmishy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 17:20, Demagol napisał:

Tak, to prawda. Z tego powodu SC2 wydaje się lepszym zakupem, choć i tutaj coraz mniej
nowicjuszy. Niemniej jednak cała masa UMS-ów stanowi rewelacyjną alternatywę dla zwykłych
skirmishy.


A jak myślisz - opłaca się inwestować w StarCraft 2? Strasznie jest droga,a na chwilę obecną najtaniej widziałem chyba za 132 zł (czy jakoś tak). Tak szczerze to chciałem dopiero rozpocząć przygodę z RTS''ami i chciałem wybrać jakiegoś fajnego reprezentanta. A Starcraft spodobał mi się stylem tzn. zbieranie surowców -> rozbudowa bazy -> najazdy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca, ale kupuj raczej sam klucz, jeżeli nie chcesz pudełkowej polskiej wersji, która jest ogólnie mówiąc taka sobie (dubbing). Ja kupiłem pudełko, ale musiałem później pół dnia ściągać oryginalną wersję językową :P.

Natomiast na dostępność graczy nie ma co narzekać, chociaż UMS-y przez system popularności mają czasami problemy. gdyż te najbardziej znane i najbardziej lubiane zapewniają zawsze pełen komplet graczy, a te z 2 strony czy nawet dalszych już mają z tym problem.

Inna sprawa to umiejętności graczy, bo już jest ciężko znaleźć początkujących (a Practice League lepiej skipnąć, bo prędzej doczekasz się śmierci niż meczu :P), ale zawsze to rok do nadrobienia, a nie 13 lat ;). Jeśli o mnie chodzi, to obecnie nie gram w tę grę praktycznie w ogóle - ukończyłem kampanię z cztery, pięć razy, w co lepsze UMS-y grałem po parę godzin i może jeszcze do nich wrócę, ale skirmishy nie lubię, bo jakieś takie bezpłciowe mi się wydają, nawet w porównaniu z jedynką. Polecam także sprawdzić sobie demo (zawiera 3 misje kampanii i możliwość gry Terranami) lub pytać ludzi o klucz trialowy, pozwalający na zabawę przez 7 godzin w pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś zaczynał.. :) Dzięki za info, sprawdzę sobie to demko i zacznę zbierać kasę... (może do świątk uzbieram :)) Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 10:36, Demagol napisał:

Mały update - mam wolny klucz do wersji trialowej, jeśli chcesz, to wyślę Ci go na prywatną
wiadomość na gramsajcie.


A ile waży ten trial? Bo nie wiem czy przy moim necie będę sobie mógł pozwolić na ściąganie dużych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś ściągnąłem triala, to "ważył" on nieco ponad 7GB, ale to było dość dawno temu (z rok temu ściągałem). Teraz pewnie będzie trochę więcej, chyba, że trial już całkowicie poszedł w niepamięć i dostępny jest tylko "starter" (w języku niemarketingowym to się demo nazywa), ale jego "ciężaru" nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak z triala nici? Bo ważyć to będzie ważył 7GB, jak zawsze, ale potem będzie pełno ściągania i instalowania patchy, co zajmuje z jakąś godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 17:08, Demagol napisał:

Czyli jednak z triala nici?


Nie wiem. Ja miałem wcześniej triala, teraz, jak wejdę na swoje konto na BN przez przeglądarkę www (StarCraft II -> Zarządzaj grą), to wyświetla mi się "Status licencji starter" i trochę innych informacji (np. kiedy trial mi wygasł). Jak najadę kursorem myszy na "?" przy "starter", to pojawia się tekst "Twoja przepustka dla gościa wygasła. Możesz jednak wciąż grać w darmowy starter StarCraft II dający ci dostęp do pierwszych pięciu misji kampanii Wings of Liberty dla pojedynczego gracza oraz niektórych opcji trybu jednoosobowego i wieloosobowego." Możliwe więc, że po wpisaniu klucza trialowego na koncie, na którym triala nie było, dostaje się wciąż dostęp do triala.

Dnia 18.08.2011 o 17:08, Demagol napisał:

Bo ważyć to będzie ważył 7GB, jak zawsze, ale potem będzie
pełno ściągania i instalowania patchy, co zajmuje z jakąś godzinę.


Właśnie nie wiem, jak z tymi patchami, bo w sumie kwestią przyzwoitości byłoby by Blizz co jakiś czas aktualizował pliki instalacyjne, w końcu Blizzard Downloaderem pobiera się nie tylko triala ale też pełną grę (jeśli np. ktoś zakupił wersję cyfrową w sklepie Blizzarda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, Tobie po prostu wygasł klucz (bo albo 7 godzin grania, albo 14 dni, w zależności, co upłynie wcześniej). Triale najwyraźniej działają nadal, co jeszcze mi się przyda, bo mam dwa. Jeden zachowany dla kuzyna, jak przyjedzie (chociaż pewnie nic z tego nie wyjdzie), mam nadzieję, że nie będzie problemów ze strony Blizzarda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz posłałem, sprawdź, czy działa. Jeśli o ściąganie chodzi, to trzeba przeznaczyć na to z pół dnia, przynajmniej ja tak musiałem -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 14:41, Demagol napisał:

Klucz posłałem, sprawdź, czy działa. Jeśli o ściąganie chodzi, to trzeba przeznaczyć
na to z pół dnia, przynajmniej ja tak musiałem -_-.


Osobiście ściągałem 3h :) Ale neta mam 22mb, więc to chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 1mb więc chyba sobie odpuszcze. Nie będę chamem i nie wezmę tego klucza bo i tak nie mam szansy tego ściągnąć, ale dzięki Ci, że chciałeś pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to dałem kuzynowi obydwa, ale naprawdę mogłeś pobrać, chociaż w sumie dla siedmiu godzin pobierać te siedem godzin... No cóż, zawsze możesz pobrać Starter Edition ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować