Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Mam zamiar kupić SC, ale boję się, że mi nie pójdzie. Mam takiego kompa:

Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)
504 MB RAM
Intel 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller

Zadziała na tym StarCraft z dodatkiem? Czy gra ktoś jeszcze przez internet? I czy z Battle.net można pobrać grę w polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna działać, inna sprawa to kwestia systemu, ale jeśli chodzi o pozostałe pytania, to przez internet na pewno gra dużo ludzi (tyle, że grają pewnie już w 95% sami starzy wyjadacze i jeżeli dopiero zaczynasz grę, to chyba nie masz tam czego szukać...), jeśli zaś chodzi o polską wersję - takowej nie ma, ale możesz poszukać fanowskich spolszczeń (chociaż o polskich znakach możesz zapomnieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 18:06, Fimbulvinter napisał:

No to nie jest źle. Ze spolszczeniami nie chcę kombinować, a z BN to się zobaczy.


Swego czasu szukałem spolszeń do Starcrafta ale niestety nie udało mi się znaleźć ani jednego które by mi zadziałało :P Gdyby jednak Ci się powiodło to napisz tutaj chętnie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 18:43, Lucas01 napisał:

Ja znalazłem spolszczenie ale nie wiem czy działa z najnowszym patchem


Pewnie nie :P Tak jak mówiłem najprawdopodobniej nie ma spolszczenia działającego z najnowszym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji kogo uważacie za najlepszą jednoskę bohatera w grze ?

:D bo dziś z kumplem robili walki jeden(W pełni dopakowani) na jeden przy pustej mapie, i wyniki nawet nas zaskoczyły

Raynor to c.pa :P, choć jako Volturek może uciekać i rozstawiać pajęcze minki więc jakieś szanse ma na wygraną.

W walkach herosów protków Protki rozwalają zainfekowaną kerrigan na śniadanie nie licząć Fenixa jako Dragoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja po sciagneciu najnowszej aktualizacji w grze multiplayer mam popieprzone kolory menu ? mam wersje 1.16.
przed sciagnieciem problemu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie wczoraj SC w biedronkowej promocji, wszystko było fajnie, aż do momentu spatchowania do najnowszej wersji. Teraz po uruchomieniu kolory całkowicie zwariowały i bardziej przypomina to psychodeliczny sen niż gre. Próbowałem już uruchamiać we wszystkich możliwych trybach zgodności, ale nic nie pomogło. Ktoś wie jak się z tym uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 17:25, Plagasul napisał:

Czasami tak się dzieje, mi pomagało ALT+TAB.


Ołki dołki, skapnąłem się że ten patent z explorerem, o którym była mowa wcześniej dotyczy zmiany kolorów, ale ALT+TAB też sprawdzę. Dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdołał ktoś już ustalić DZIAŁAJĄCY sposób na uruchomienie starcrafta na szerokich monitorach? W zasadzie może być nawet rozciągnięcie. Grałem kiedyś na stacjonarnym kompie z szerokim monitorem, obraz sam się rozciągnął na cały ekran i było git. Niestety na moim lapku jest kwadrat pośrodku z czarnymi paskami po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 08:50, Graszcz napisał:

Niestety na moim lapku jest kwadrat pośrodku z czarnymi paskami po bokach


Laptopy mają to do siebie, że wrzucają wszędzie czarne paski gdy grasz w innych rozdzielczościach, z tego co słyszałem, to jak ustawisz rozdzielczość pulpitu na taką jaka jest w grze, to pasków nie będzie(Działa w CS:GO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w sterownikach karty graficznej - ja mam GF, dość leciwego, i opcja ustawienia rozciągnięcia jest w "Panelu sterowania Nvidia" (ppm na pulpicie -> Panel sterowania Nvidia -> Wyświetlanie -> Zmień skalowanie monitora płaskiego). Nie wiem, jak to się może nazywać i gdzie tego szukać u innych producentów GPU, mam też dość stare sterowniki, więc Nvidia mogła zmienić nazwę tej opcji i/lub przenieść ją gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim Panelu Sterowania NVIDIA nie ma takiej opcji.

Pogrzebałem w zaawansowanych ustawieniach zintegrowanej karty graficznej Intela i udało mi się wymusić rozdzielczość 800x600 rozciągnięta na cały ekran. Po odpaleniu Starcraft działa właśnie tak, jak chciałem.

Tylko że nie widzi mi się zmienianie rozdzielczości za każdym razem, gdy odpalam Starcrafta.

No i wiecie jak to z laptopami, w stareńkiego Starcrafta gram na zintegrowanej karcie graficznej, więc chyba powinniśmy iść tropem Sterowników Intela i zostawić NVIDię w spokoju

20140810154631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązał się sam. Teraz uruchamiam Starcrafta i sam się przełącza na prawidłową rozdzielczość :D. Nie wiem jak to działa, ale działa. To samo tyczy się Diablo II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem starcrafta z brood wars i po odpaleniu gry mam czarny ekran. muzyka jest i dźwięki jak ruszam myszką też, tylko tego obrazu nie ma. nie ma też poprawy gdy użyję trybu zgodności z xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować