Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.pl witryną miesiąca magazynu Internet!

117 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 15:49, Klimos napisał:

Dla mnie jestescie witryna roku nie tylko miesiaca. Gratulacje !!!

Roku?? Źle się poczułeś?:) Żadnego rou tylko najlepsza w całej historii!! Wiem, wiem! Powiecie, nie podlizuj się, to niczemu nie służy, , lecz mylicie się w ten sposób myśląc:D Powiem jasno. Serwis gram.pl ogląda mi się najlepiej ze wszystkich. Nie wiem czemu, ale ma wiele zalet, m.in. jest przejrzysta, czytelna, dobrym językiem piszą pracownicy CDP i gram.pl, jest dystrybutorem ciekawych gier gdzie zanjde o nich wiele informacji i potrzebnych plików (patch, demo, itp) i wiele wiele wiecej. Wg mnie to dobrze że gazeta uznała ten serwis za najlepszym miesiaca, a nie wcześniej bo mogło by to się skończyć nie najlepiej. Nie będę pisal dlaczego, ale zapewne się domyślicie po tym krótkim cytacie ''''nowych i ciekawych pomysłów'''':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:29, speedraid napisał:

> Dla mnie jestescie witryna roku nie tylko miesiaca. Gratulacje !!!
Roku?? Źle się poczułeś?:) Żadnego rou tylko najlepsza w całej historii!! Wiem, wiem! Powiecie,
nie podlizuj się, to niczemu nie służy, , lecz mylicie się w ten sposób myśląc:D Powiem
jasno. Serwis gram.pl ogląda mi się najlepiej ze wszystkich. Nie wiem czemu, ale ma wiele zalet,
m.in. jest przejrzysta, czytelna, dobrym językiem piszą pracownicy CDP i gram.pl, jest dystrybutorem
ciekawych gier gdzie zanjde o nich wiele informacji i potrzebnych plików (patch, demo, itp)
i wiele wiele wiecej. Wg mnie to dobrze że gazeta uznała ten serwis za najlepszym miesiaca,
a nie wcześniej bo mogło by to się skończyć nie najlepiej. Nie będę pisal dlaczego, ale zapewne
się domyślicie po tym krótkim cytacie ''''nowych i ciekawych pomysłów'''':D


No właśnie, to wszyscy wiedzą, i jak dla mnie to jest podlizywanie się, bo po co wysyłać 70 postów z napisem gratulację, jesteście super. Takich postów było już tu od groma, chyba jeden wystarczy. Nie lepiej napisać- Gratulacje od wszystkich forumowiczów od jakiegoś ziomia z najwyższym statusem i zamknąć temat? Tylko robić konkurs kto bardziej wychwali CDP? (Chyba zacznie się bluzganie na mnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:35, Full Wypas napisał:

No właśnie, to wszyscy wiedzą, i jak dla mnie to jest podlizywanie się, bo po co wysyłać 70
postów z napisem gratulację, jesteście super. Takich postów było już tu od groma, chyba jeden
wystarczy. Nie lepiej napisać- Gratulacje od wszystkich forumowiczów od jakiegoś ziomia z najwyższym
statusem i zamknąć temat? Tylko robić konkurs kto bardziej wychwali CDP? (Chyba zacznie się
bluzganie na mnie :P)

A ty co?? Zabronisz nam pogratulować? Każdy ma prawo do pogratulowania ulubionemu serwisowi internetowemu (pracownikom), gdyż jest to wolny kraj. Po co się czepiasz tak oczywistych rzeczy? Przeciez i tak czy siak nie skoczy ci przez to status. A czemu ma gratulować tylko jeden i to w dodatku z najwyższym statusem?? Wiesz jaki jest?? A z resztą od zamykania jest moderator a temat jest tworzony automatycznie po ukazaniu się nowej wiadomosci na stronie www.gram.pl. No to po co się dopisujesz? Tak cieżko ci pogratulować, chyba że jesteś konkurentem ale to mnie nie obchodzi. A co do konkursu to bardzo ciekawy pomysł, zastanowie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabraniam, a z tym wolnym krajem to ja bym tam się nie wychylał... :/. Po prostu nie widzę sensu w tym, przecież i tak chyba sami ludzie, którzy pracują w CDP nie będą tego wszystkiego czytać, bo każdy post wygląda tak samo, a pogratulowałem praktycznie na samym początku, chyba na pierwszej stronie, a nie na czwartej, kiedy zaczęto tak wywyższać CDP, że już nikt nie miał pomysłu, co napisać dalej :P. Nikogo się nie czepiam, wyrażam swoją własną opinię. A ten temat już dawno stracił sens :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:50, Full Wypas napisał:

Nie zabraniam, a z tym wolnym krajem to ja bym tam się nie wychylał... :/. Po prostu nie widzę
sensu w tym, przecież i tak chyba sami ludzie, którzy pracują w CDP nie będą tego wszystkiego
czytać, bo każdy post wygląda tak samo, a pogratulowałem praktycznie na samym początku, chyba
na pierwszej stronie, a nie na czwartej, kiedy zaczęto tak wywyższać CDP, że już nikt nie miał
pomysłu, co napisać dalej :P. Nikogo się nie czepiam, wyrażam swoją własną opinię. A ten temat
już dawno stracił sens :>


Skoro stracił sens to po co nadal w nim piszesz ?? WIadomo ze CDP nie przeczyta każdego posta, ale będzie im miło jak zobaczą ze tylu forumowiczom cieszy sie z tego ze GRam.pl stał sie najlepszą witryną. Tak jest milej czytać gratulacje niż jak by jedna osoba napasał.."Gratuluję" . Dla mnie wydawało by sie to "smutne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:55, Moras1990 napisał:

> Nie zabraniam, a z tym wolnym krajem to ja bym tam się nie wychylał... :/. Po prostu
nie widzę
> sensu w tym, przecież i tak chyba sami ludzie, którzy pracują w CDP nie będą tego wszystkiego

> czytać, bo każdy post wygląda tak samo, a pogratulowałem praktycznie na samym początku,
chyba
> na pierwszej stronie, a nie na czwartej, kiedy zaczęto tak wywyższać CDP, że już nikt
nie miał
> pomysłu, co napisać dalej :P. Nikogo się nie czepiam, wyrażam swoją własną opinię. A ten
temat
> już dawno stracił sens :>

Skoro stracił sens to po co nadal w nim piszesz ?? WIadomo ze CDP nie przeczyta każdego posta,
ale będzie im miło jak zobaczą ze tylu forumowiczom cieszy sie z tego ze GRam.pl stał sie najlepszą
witryną. Tak jest milej czytać gratulacje niż jak by jedna osoba napasał.."Gratuluję" . Dla
mnie wydawało by sie to "smutne".


Dobra, to przeliczmy ile mamy forumowiczów? Jakby się tak każdy dopisał to by było po prostu cool :D. To by było takie pasjonujące... A tak na serio, to wydaje mi się, że gram.pl wystarczy tylko tytuł, że jest najlepsze, bo to tłumaczy wszystko, ja rozumiem 40 postów, 50... ale teraz każdy forumowicz chce napisać ten krótki wyraz- Gratulacje... dobra spadam z tego topicu, bo niepotrzebnie offtop robię, a Wy możecie gratulować ile chcecie, zaspamujmy całe gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować