663 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:

Gildia [Nordmar] :)


Jestem z Tobą w sojuszu!

Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:


mam głupie pytanie ;P ale gdzie i czy w ogóle mogę nakłaść sobie tych kolorowych kamyków
w wolne sloty do broni ?

pytania kolejne:

Czy jest możliwość odpoczynku, jak w Silkroadzie?

Można usiąść, /sit

Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:

Mam Gathering Knife i wyszkolonego skilla - jak mam go używać?


Klikasz "j" i przenosisz skilla na pasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:17, Budep napisał:

> Czy jest możliwość odpoczynku, jak w Silkroadzie?
Można usiąść, /sit


No ale to chyba nie powoduje szybszej regeneracji many i hp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:42, jakoktochce napisał:

> > Czy jest możliwość odpoczynku, jak w Silkroadzie?
> Można usiąść, /sit

No ale to chyba nie powoduje szybszej regeneracji many i hp? :)


No nie powoduje, ale usiąść można ;B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Sprawa przedstawia się następująco. Gram Knightem, mam go na 22 lvl (tak wiem, że niski, ale ja powoli lvluje :P), broń to Halabarda (taka wielka siekiera dwuręczna), gdy wbiłem 22 lvl postanowiłem dać sobie buffa właśnie na tą broń, ale jakoś mi się pomyliło i dałem buffa na... Axe. Jest jakaś możliwość zresetowanie tego skilla? Oczywiście nie chce robić "permanentnego" reseta, tylko chce reseta tego jednego skilla. Da się coś zrobić, a jak tak to w jaki sposób i ile by to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i chyba niestety tu się zakończyła moja przygoda z Archlordem :P Po obejrzeniu Ben X ochłonąłem :P i zapał do gry przeszedł :) cóż, prędzej czy później można się było tego spodziewać. W końcu to tylko darmowy MMO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:49, PAPISHON napisał:

Mam problem. Sprawa przedstawia się następująco. Gram Knightem, mam go na 22 lvl (tak
wiem, że niski, ale ja powoli lvluje :P), broń to Halabarda (taka wielka siekiera dwuręczna),
gdy wbiłem 22 lvl postanowiłem dać sobie buffa właśnie na tą broń, ale jakoś mi się pomyliło
i dałem buffa na... Axe. Jest jakaś możliwość zresetowanie tego skilla? Oczywiście nie
chce robić "permanentnego" reseta, tylko chce reseta tego jednego skilla. Da się coś
zrobić, a jak tak to w jaki sposób i ile by to kosztowało?


Da się, musisz kupić Return Orb który kosztuje ok. 3 MLN. Innego sposobu, na reset jednego skilla nie ma. Ja Ci polecam 2h sword :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3MLN?! Czyli trzy miliony golda?! Kurde, ja to jestem super, no najwyżej nie zabije się, ale troche szkoda tego punktu i skilla.

Co do 2h Sworda, kiedyś dawniej, jeszcze takowym grałem, ale dostałem do kumpla fajną halabarde i spisuje się lepiej i mam zamiar grać do końca halabardą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:49, PAPISHON napisał:

Mam problem. Sprawa przedstawia się następująco. Gram Knightem, mam go na 22 lvl (tak
wiem, że niski, ale ja powoli lvluje :P), broń to Halabarda (taka wielka siekiera dwuręczna),
gdy wbiłem 22 lvl postanowiłem dać sobie buffa właśnie na tą broń, ale jakoś mi się pomyliło
i dałem buffa na... Axe. Jest jakaś możliwość zresetowanie tego skilla? Oczywiście nie
chce robić "permanentnego" reseta, tylko chce reseta tego jednego skilla. Da się coś
zrobić, a jak tak to w jaki sposób i ile by to kosztowało?


TO ja ci radze zrobić nową postać, bo cięzko będzie ci dotrwać do 40 lvl ,aż będzie sie opłacało robić reset skilli. Wbicie ponownie tego 22 lvl to raptem kilka godzin gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra reset skilla jeszcze mam, a do 40 lvl dobije... może za miesiąc może za dwa. Nie jestem typowym graczem MMO który nad grą siedzi 9 h dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki problem :P
Tylko ja pewnie mam pare ładnych skill pointów na sumieniu XD
Za pomocą Action-Hause możesz szybko zarobić i już na 25 -30 lv będziesz miał 3 mln
I wiedz ,że nie jesteś sam obaj cierpimy za "nadgorliwość"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 10:45, marcinshinoda napisał:

O co chodzi z tym nowym serwerem PvP?



Poczytaj chodźby na stronie archlord.com.pl albo na oficjalnej stronie, wystarczy przejrzec newsy tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:09, Budep napisał:

> O co chodzi z tym nowym serwerem PvP?


Poczytaj chodźby na stronie archlord.com.pl albo na oficjalnej stronie, wystarczy przejrzec
newsy tylko :p


<wow> Chodzi mi o to czy jak sie zaloguje na tamtym serwerze to od nowa postać musze tworzyć, czy moge się lać tą co mam np na brumhart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:24, marcinshinoda napisał:

> > O co chodzi z tym nowym serwerem PvP?
>
>
> Poczytaj chodźby na stronie archlord.com.pl albo na oficjalnej stronie, wystarczy
przejrzec
> newsy tylko :p

<wow> Chodzi mi o to czy jak sie zaloguje na tamtym serwerze to od nowa postać
musze tworzyć, czy moge się lać tą co mam np na brumhart?


Nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy serwer nie zbiera zbyt dobrych recenzji. W konkursie, ktory trwa 2 tygodnie i chodzi o to, kto zdobedzie najwiekszy level, jest juz duzo leveli +50! Albo no lify, albo boty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:26, Budep napisał:

Ktos jeszcze gra? Bo widze, ze temat pada :p


Sorry, za tyle postów, ale robie odstępy dniowe :P

Ktoś gra jeszcze? Bo widze, że nie... jak ktoś gra, to zapraszam na gs''a opisalem kolejny odcinek archlorda...

Orientuje sie ktos w cenach CC? Po ile chodzi 100CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że kiedyś mogliśmy pograć w Archlorda na abonament cieszę się że to uległo zmianie ponieważ gra nie zasługiwała na abonament teraz mamy CS ehhh na pewno twórcy na tym zarąbią lepiej niż na abonamencie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:05, driv4r napisał:

Pomyśleć że kiedyś mogliśmy pograć w Archlorda na abonament cieszę się że to uległo zmianie
ponieważ gra nie zasługiwała na abonament teraz mamy CS ehhh na pewno twórcy na tym zarąbią
lepiej niż na abonamencie ;]


Na jakim grasz serwerze i jaki masz level?
Czy w ogóle są jacyś aktywni gracze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować